קורס ניהול עבודה

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי מנהלי עבודה

אם אתם מעוניינים להיות מנהלי עבודה - הגעתם למקום הנכון. בין אם אתם רוצים להיות מנהלי עבודה בתחום התעשייה והשירותים או מנהלי עבודה בבניין - תוכלו לרכוש את הכישורים הנחוצים במסגרת קורס מנהלי עבודה שיעניק לכם את הכלים ואת הידע הנחוצים לתפקיד.

העובדים המוכשרים ביותר והשימוש במשאבים הטובים ביותר לא תמיד מפיקים תוצאה מספקת אם את תהליך העבודה לא מוביל מנהל עבודה מוכשר ובקיא בתחום. תוכלו להשתלב בלימודים שיעניקו לכם את הידע הנחוץ כדי להוביל פרויקטים שונים בתחומי השירות, הבניין ועוד. לבוגרי הקורס תוענק תעודה מטעם משרד התמ"ת בדומה לקורסים מקצועיים אחרים אשר נמצאים תחת פיקוחו.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול עבודה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול עבודה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול עבודה - תעשייה, שירותים ובניין

קורס מנהלי עבודה בתעשייה נועד להכשיר מנהלי בתחומי התעשייה, המלאכה, הבניין והשירותים; ולהקנות להם מיומנויות ניהול עובדים ותהליכי עבודה.

הקורס הינו נחוץ בראש ובראשונה להצלחת בית העסק ובשמירה על תפקוד יעיל שלו. באמצעות מנהל העבודה, קיים פיקוח ישיר של על מגוון רחב של חוליות המבטיחות את התייעלותו.
קורס ניהול עבודה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס ניהול עבודה - תעשייה, שירותים ובניין?

לרוב היא כוללת תכנים כגון: אנגלית טכנית; מתמטיקה וסטטיסטיקה; מחשבים; כלכלה ותמחיר; ניהול קונפליקטים; ארגון וניהול עובדים; תכנון ופיקוח על היצור וחקר ביצועים; דיני עבודה; תורת התחזוקה; בקרת איכות; הבטחת איכות ותהליכים סטטיסטיים; בטיחות וגהות בעבודה; מבוא לניהול.

מבוא לארגון; ארגון פורמלי ולא פורמלי; יסודות הארגון והניהול; הערכת שווי ערך כ"א; ניהול לפי אילוצים (גולדרט); תכנון ופיקוח על הייצור; ניהול לפי יעדים; שיטות ניהול; הגדרת תפקיד ותיאור העסק; ניהול פרויקטים; תרשים הארגון; JIT + TQM; תקשורת בינאישית; ניהול עבודת צוות; הנעת עובדים; הערכת עובדים; הגורם האנושי בעבודה.

פיתוח מנהיגות - המנהל כחונך; עריכת דוחות; יישומי מחשב; ניהול משא ומתן; כתיבה ועריכה של הוראות עבודה; חישוב זמן התקן; ניהול קונפליקטים; תרשים זרימה לעבודה; בטיחות וגהות; סקר סיכונים בסביבות העבודה; מניעת שריפות וכיבוי אש; דיני עבודה; פעילויות והתנהגות במצבי חירום; עץ מוצר; מדידת עבודה; ניתוח סיכונים; כתיבה טכנית; ועוד.

למי מתאים ללמוד קורס ניהול עבודה - תעשייה, שירותים ובניין?

קורס מנהלי עבודה מיועד למשמשים או מתעתדים לשמש כמנהלי מחלקות, אחראי משמרת, מנהלי עבודה, ראשי קבוצות. הקורס יתאים במיוחד לבעלי כישורי מנהיגות ויחסי אנוש טובים, מעוניינים בהכרות מעמיקה עם מערכות ייצור, תפעול ובטיחות במפעלי תעשייה.
קורס ניהול עבודה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס ניהול עבודה - תעשייה, שירותים ובניין?

תנאי הקבלה לקורס מנהלי עבודה בתעשייה עשויים להשתנות במקצת בין מוסדות הלימוד השונים, אולם לרוב הם כוללים 10 שנות לימוד לפחות, ניסיון מוכח בתעשייה או בבניין של לפחות 3 שנים, עמידה בפני וועדת קבלה ועמידה במבחני כניסה במתמטיקה ואנגלית בסיסית.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס ניהול עבודה - תעשייה, שירותים ובניין?

בוגרי קורס מנהלי עבודה בתעשייה אשר יעמדו בדרישות הקורס הכוללות בחינות ופרויקט גמר, על פי דרישות משרד התמ"ת, יזכו לתעודת מנהלי עבודה הן מטעם מוסד הלימודים בו למדו והן מטעם משרד התמ"ת. 
 

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס ניהול עבודה - תעשייה, שירותים ובניין?

במידה ותחומי הניהול מעניינים אתכם, ייתכן כי גם תחום המכירות עשוי להיות לכם רלוונטי. במידה וכן, תוכלו לקבל פרטים מקיפים ביותר וכן את הפרקטיקות הנחוצות לכם על מנת לשווק בצורה נכונה ולהגדיל את הרווחים שלכם.

במה עוסקים בוגרי קורס ניהול עבודה - תעשייה, שירותים ובניין?

מאחר ומנהלי עבודה הינם כוח אדם נדרש בכל ארגון ומפעל יצרני, פרטי או תעשייתי. ייהנו בוגרי קורס מנהלי עבודה בתעשייה מביקוש רב בתעשייה ובוגרי קורס מנהלי עבודה בניין יוכלו אף הם להשתלב בעבודה בשלל הפרויקטים בתחום.

בוגרי הקורס יוכלו להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה בתעשייה ויתמודדו בהצלחה עם משימות של ניהול עובדים ותהליכי עבודה מורכבים.
מודעה
מחפש קורס ניהול עבודה?
מחפש קורס ניהול עבודה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: מכללות בפריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: לוד, חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה