קורס ניהול אחזקה בכיר

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול אחזקה בכיר

אם אתם מחפשים מקצוע שיקח את הקריירה שלכם צעד אחד קדימה, ויאפשר לכם לממש את מלוא הפוטנציאל הניהולי הטמון בכם, ואם אתם שואפים להתקדם במקום עבודתכם ולרכוש ידע באחד מהתחומים המבוקשים ביותר במשק - הגעתם למקום הנכון! כל ארגון, חברה או משרד, מעסיק איש מקצוע בתחום האחזקה, האמון על תפעול המערך הלוגיסטי בארגון, ואחראי על צוות עובדים העוסק בענייני תחזוקה ומלאי. מנהל אחזקה בכיר, מהווה דמות מפתח בארגון, ונדרש לתיאום מלא עם שאר המחלקות, על מנת לשמר סביבת עבודה מאורגנת, בטיחותית ונוחה. בשנים האחרונות, חלה עלייה משמעותית בביקוש למנהלי אחזקה בכירים ועתירי ניסיון, שישתלבו במגוון עשיר של משרות רווחיות, בין אם במגזר הציבורי ובין אם במגזר הפרטי.

מכללות רבות ברחבי הארץ, החלו להציע מסלולי לימוד ממוקדים בתחום ניהול האחזקה הבכיר, על מנת לספק מענה לדרישה ההולכת וגוברת בשוק העבודה. לימודים איכותיים אלו, המשלבים בין עבודת כפיים לענף הניהול, שזורים בהתנסויות, תרגולים והכשרה מעשית ענפה, ומכשירים את המשתתפים בהם במלוא הידע הדרוש לניהול לוגיסטיקה, מלאי וצוות עובדים. בעמוד זה תוכלו לקרוא את כל הפרטים אודות קורס ניהול אחזקה בכיר במכללות המובילות בישראל, ותגלו כיצד תוכלו גם אתם להשתלב בתפקיד ניהולי שיסלול עבורכם את הדרך להצלחה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול אחזקה בכיר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול אחזקה בכיר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס ניהול אחזקה בכיר

קורס ניהול אחזקה בכיר, מאפשר למשתתפים בו להנות משני עולמות תוכן מרתקים: תחום ההכשרה המקצועית וענף הניהול. איש האחזקה הבכיר, נדרש לידע נרחב בתחזוקה של מבנים, אינסטלציה, בטיחות בעבודה, חשמל, בקרה ועוד. לצד עבודת הכפיים האיכותית אותה הוא מתבקש לבצע, אחראי מנהל האחזקה הבכיר על צוות עובדים האמון על תפעול יומיומי של הערך הלוגיסטי בארגון.

קורס ניהול אחזקה בכיר, נותן בידי הסטודנטים המשתתפים בו את מירב הכלים והמיומנויות להתמודדות עם אתגרים בתפקיד, ומסייע להם לפתח את הכישורים הניהוליים שברשותם. במהלך הלימודים, נחשפים התלמידים למושגי יסוד בתחום האחזקה, ולומדים כיצד לטפל באפקטיביות בבעיות תחזוקה שונות.
קורס ניהול אחזקה בכיר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס ניהול אחזקה בכיר?

לימודי ניהול אחזקה בכיר מיועדים לבעלי זיקה וניסיון בתחום האחזקה, המעוניינים לקבל הסמכה איכותית שתאפשר להם להשתלב כאנשים מקצוע במגוון מקומות תעסוקה. הקורס יתאים למנהלי אחזקה בפועל, השואפים להרחיב את ארגז הכלים שברשותם, כמו גם לעוסקים בתחומי השרברבות, הבטיחות וניהול הפרויקטים.

במידה ואתם עובדים במגזר הציבורי, ובחלק קטן ממקומות העבודה הפרטיים - ניתן להשתלב בקורס מנהלי אחזקה בכירים המוכר לגמול השתלמות. לימודים לגמול השתלמות, מאפשרים למשתתפים בהם לרכוש ידע שישמש אותם בהמשך דרכם התעסוקתית, ואף לקבל תגמול כספי נאה בסיום הלימודים. חשוב לציין כי לימודים לגמו"ש הינם לימודים על חשבון המעסיק, לכן תידרשו לברר האם אתם זכאים לקורס מסוג זה בטרם הרשמתכם ללימודים.

מה הם תנאי הקבלה לקורס ניהול אחזקה בכיר?

ללימודי מנהלי אחזקה בכירים, יתקבלו מועמדים בעלי ניסיון בתחום הניהול והאחזקה כמו גם מנהלי אחזקה בפועל. כמו כן, יידרשו הסטודנטים להציג אישור סיום 12 שנות לימוד, ולעבור ראיון מול ועדת קבלה, על מנת לבחון את התאמתם לעיסוק בתחום מלא סיפוק זה.
קורס ניהול אחזקה בכיר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מהו זמן משך הלימודים לקורס ניהול אחזקה בכיר?

קורס ניהול אחזקה בכיר, הינו קורס מעמיק וייחודי, ומשכן משתנה ממכללה למכללה, בהתאם לתכני הלימוד אותם הוא כולל ולהסמכה המוענקת בסיומו. במרבית המקרים, נמשכים הלימודים בין 3 ל-4 חודשים, וכוללים בין 20 ל-25 מפגשים. ניתן למצוא קורסי ניהול אחזקה בכיר מעט קצרים יותר, האורכים כחודשיים וכוללים כ- 60 שעות לימוד אקדמיות.

במידה ואתם חוששים שמא המחויבות לעבודתכם וסדר יומכם העמוס, לא יאפשרו לכם להשתלב בלימודי מנהלי אחזקה בכירים - הסירו דאגה מליבכם. מרבית המכללות ברחבי הארץ, מציעות קורסים ממוקדים המתקיימים במתכונת נוחה וגמישה, המותאמת לסטודנטים המעוניינים לשלב עבודה עם לימודים. לרוב, מתקיים הקורס בין פעם לפעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים או הערב, כך שגם אלו מכם העובדים במשרה מלאה, יוכלו להיתרם מלימודים מעשירים אלו.

מהי תכנית הלימודים לקורס ניהול אחזקה בכיר?

תכנית הלימודים בקורס מנהלי אחזקה בכירים, פותחה במיוחד על מנת להעניק למשתתפים בה את ההכשרה המיטבית, תוך שילוב בין הכשרה מקצועית בתחומים רלוונטיים לבין תכנים עיוניים הנוגעים לענף הניהול. הקורס מועבר על ידי צוות מומחים מיומנים ועתירי ניסיון, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, ובסיום הקורס הם מצוידים במלוא הידע הדרוש לאיוש מגוון רחב של משרות מבוקשות. בנוסף לתכנים התיאורטיים, משתתפים התלמידים גם במפגשי הכשרה מעשית, במהלכם מתקיימים סיורים במפעלים שונים, והסטודנטים זוכים להתנסות בעבודות תפעול מגוונות.

בין נושאי הלימוד בקורס: ניהול צוות עובדים, גיוס עובדים, ניהול פרויקטים, תמחור וניהול תקציב, קריאת תכניות עבודה, מעולנות, אינסטלציה, בקרה, ניהול זמן, איטום, עקרונות הנעת עובדים, בטיחות בעבודה, נהלי בטיחות אש, דיני עבודה ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס ניהול אחזקה בכיר?

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, לרבות נוכחות בלפחות 80% מהשיעורים, הגשת מטלות והשתתפות במפגשי ההכשרה המעשית, תוענק תעודת מנהל אחזקה בכיר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

חלק מהמכללות, עובדות בפיקוח ובשיתוף משרד הכלכלה (התמ"ת לשעבר), ומציעות קורסי ניהול אחזקה בכיר שפותחו בהתאם לדרישות המעסיקים העדכניות ביותר. הסטודנטים המשתתפים בקורסים המפוקחים על ידי משרד הכלכלה, נדרשים לעבור בחינות חיצוניות בנוסף לבחינות הסיום של המכללה בה למדו, וזכאים עם תום הלימודים, לתעודה ממשלתית יוקרתית שתפתח עבורם דלתות אל שלל מקומות תעסוקה מבוקשים.

מה הם אפשרויות הלימודים הנוספות לקורס ניהול אחזקה בכיר?

במידה ואתם מתעניינים בלימודים בתחום האחזקה, ייתכן שתתעניינו בקורסים נוספים בתחומים משיקים.

לימודי ניהול רכש וקניינות, מתמקדים בהכשרת אנשי מקצוע מיומנים לרכישת ציוד עבור כלל המחלקות בארגון. מנהלי הרכש אמונים על צמצום עלויות, תפעול ובקרת המחסן, ואחראיים על אספקת ציוד לצוות העובדים. מנהל הרכש והקניינות עובד בצמוד להנהלה הבכירה בארגון, ומהווה דמות משמעותית וחיונית ביותר לשגשוגו של העסק.

במידה ואתם מעדיפים להשתלב בלימודים אקדמיים לתואר ראשון, ודאי תשמחו לגלות כי מכללות רבות ברחבי הארץ מציעות תואר ראשון בלוגיסטיקה, שיכשיר אתכם במלוא הידע הדרוש להשתלבות בעולם מרתק זה. לימודים איכותיים אלו, יקנו לכם כלים מתקדמים לניהול פרויקטים שונים בארגון תוך ייעול תהליכים.
מודעה
מחפש קורס ניהול אחזקה בכיר?
מחפש קורס ניהול אחזקה בכיר?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה