קורס הבטחת איכות

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

לימודי הבטחת איכות

לימודי הבטחת איכות או בשמם הנוסף בקרת איכות מקנים לסטודנטים ידע ומיומנויות לביצוע תפקידי אבטחת איכות בארגונים ובמפעלים. אבטחת איכות היא מכלול של שיטות שנועדו לוודא שהמוצר או השירות של הארגון עומד בסטנדרטים בינלאומיים או כאלו שנקבעו על פי כל דרישות הארגון.

קורס הבטחת איכות מקנה למשתתפים ידע בעריכת מבדקים השוואתיים פנימיים וחיצוניים, שימוש בכלים סטטיסטיים והתנהגותיים שונים, עקרונות האיכות, גורמי האיכות, מדידת איכות, שיטות מדידה ותפעול כלי מדידה. על פי השיטות הנ"ל אנחנו, הצרכנים והלקוחות זוכים למוצרים איכותיים ותקינים. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הבטחת איכות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הבטחת איכות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי הבטחת איכות 

 
מוצר מוגדר כ"איכותי" אם הוא מתאים לשימוש שיועד לו ולציפיות של הלקוחות הפוטנציאליים. אבטחת או הבטחת האיכות בודקת את האיכות של המוצר, באמצעות שיטות סטטיסטיות, לאורך כל שלבי הייצור החל מתכנון המוצר ועד לבדיקות קבלה אצל הלקוח או המשתמש.

כיום אבטחת האיכות התרחבה ממוצרים תעשייתיים למוצרי תוכנה ותעשיית המידע ולשירותים שונים - פיננסיים, רפואיים ועוד. אבטחת האיכות נקראת גם QA ׁ- Quality Assurance.

אבטחת איכות נעשית על כל המוצרים והשירותים המוצעים היום לקהל על כן קיימת חשיבות רבה לתו תקן על המוצרים ובטיחות השימוש בהם על ידי ילדים, נשים בהריון, אנשים בעלי מוגבלויות ועוד.
קורס הבטחת איכות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס הבטחת איכות?

תוכנית הלימודים עומדת על מגוון רחב של נושאים כגון מבוא לאיכות, גורמי האיכות, עקרונות האיכות, מערכות האיכות, אמינות האיכות, גישות מתקדמות לניהול האיכות, מבדקים פנימיים ועוד.

כמו כן לומדים המשתתפים בקורס קריאת שרטוט, מדידות האיכות ונתוני האיכות, בקרת תהליכים סטטיסטיים (spc), מבוא להנדסת אמינות, תוכניות דגימה לאומיים ובינלאומיים, כלכלת האיכות, שיטות מדידה, מדידה ותפעול כלי מדידה קונבנציונאליים.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי הבטחת איכות?

לימודי הבטחת איכות מיועדים במקרים רבים לממלאי תפקידים ספציפיים בארגונים או לעובדים שאמורים למלא תפקידים כאלה. בנוסף לכך, ארגונים עשויים לשלוח עובדים ממחלקות שאינן עוסקות באבטחת איכות לקורסי אבטחת איכות כדי לרכוש ידע בתחום.
קורס הבטחת איכות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי לימודי הבטחת איכות?

בוגרי הקורס משתלבים בדרך כלל בארגון בו הם עבדו במהלך הלימודים או ממשיכים לחום אבטחת איכות במגוון רחב של ארגונים אחרים כגון מפעלים, פסי ייצור, פיתוח מוצרים, תעשיית המזון ועוד. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי לימודי הבטחת איכות?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך לתואר ראשון בתעשייה וניהול, כמו גם למגוון לימודי תעודה וקורסים מתקדמים בעולם הבטחת האיכות.
מודעה
מחפש קורס הבטחת איכות?
מחפש קורס הבטחת איכות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עכו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: שלומי
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה