מכללות להנדסאים באזור ירושלים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מכללות להנדסאים באזור ירושלים
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות מכללות להנדסאים באזור ירושלים?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על מכללות להנדסאים באזור ירושלים?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודים לתואר הנדסאי בירושלים והסביבה

ירושלים היא עיר קדושה לכל הדתות, היא עיר הבירה של ישראל והיא מציעה מגוון רחב של לימודים לתואר, לימודי תעודה, טכנאים והנדסאים. לימודי הנדסאים בירושלים הפכו להיות פופולריים ומבוקשים בקרב רבים שמבקשים לעבור לגור בירושלים או לגור בקרבת מקום. ירושלים מציעה לא רק לימודים, אלא גם אטרקציות וחיי חברה עבור הסטודנטים שבאים לגור בה. מסעדות, בתי קפה, פאבים, מועדונים, אוכל טעים ואנשים טובים כל אלו מאפיינים מאוד את רחובות ירושלים. תחבורה ציבורית נגישה לכל מקום כמו גם הרכבת הקלה יקלו על הנגישות למוסדות הלימוד.

תמצאו בירושלים את שוק מחנה יהודה המפורסם שמזמין אליו אנשים מכך הארץ ותיירים מכל העולם. זה לא סתם שסטודנטים גם מכל העולם בוחרים להשתקע בירושלים ומעבירים את שנות הלימוד שלהם בעיר מרתקת זו. לימודי הנדסאים בירושלים יציעו לכם מגוון רחב של שירותים והטבות על מנת שתוכלו ללמוד וליהנות. במידה ותרצו תוכלו ללמוד לימודי הנדסאים בחיפה, לימודי הנדסאים בצפון, לימודי הנדסאים בתל אביב או לימודי הנדסאים במרכז. במהלך הלימודים תיחשפו למגוון מסלולים שלימודי הנדסאים מציעים ולבחור את המסלול שמעניין אתכם יותר מכל. המשיכו לקרוא וגלו את כל רזי מקצוע ההנדסאים.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות מכללות להנדסאים באזור ירושלים?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על מכללות להנדסאים באזור ירושלים?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי הנדסאים בירושלים - מגוון מסלולים לבחירתכם 

לימודי הנדסאים בירושלים משלבים עיר מרתקת, לימודים וחיים צעירים ותוססים. מה שיש לעיר להציע, לא תמצאו בתל אביב או בחיפה. האווירה של העיר והאנשים ישרו עליכם שלווה ורוגע. לימודי הנדסאים בירושלים מחזקים את ההבנה כי ההנדסאים תורמים רבות לשוק העבודה ומשתפים את הידע שלהם בפיתוח טכנולוגי נרחב ברחבי הארץ. הנדסאי טכנולוגית מים, הנדסאי חשמל, הנדסאי תעשייה וניהול, הנדסאי מכונות, הנדסאי כימיה, הנדסאי אלקטרוניקה, הנדסאי קירור ומיזוג אוויר, הנדסאי בניין, הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים ועוד מסלולים מרתקים מוצעים ברחבי העיר במוסדות לימוד רבים.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי הנדסאים באזור ירושלים?

תנאי קבלה ללימודי הנדסאים באופן כללי אינם מורכבים או קשים לעמידה בהם. בדרך כלל תחויבו להציג תעודת בגרות עם דגש על ציון בבחינה במתמטיקה של לפחות 3 יחי' או להציג ציון בבחינה במתמטיקה, באנגלית ובהבעה על פי יחידות שנקבעו במוסד לימודים. כמו כן לאלו שאינם עומדים בדרישות הקבלה, מוצעת מכינה טכנולוגית המאפשרת קבלה על סמך ציון גמר של המכינה.

אם אתם בני 35 ומעלה לרוב תצטרכו להוכיח 12 שנות לימוד בלבד. תנאי הקבלה משתנות על פי מוסדות לימוד יחד עם זאת לימודי הנדסאים מפוקחים על ידי המה"ט - המכון הממשלתי למקצועות טכנולוגיים ועל כן הם הגוף שרשאי לקבוע תנאי קבלה. המה"ט הוא גוף מפקח ומבקר על לימודי הנדסאים ואחראי על תוכנית לימוד בכל מסלול. המסלולים בלימודי הנדסאים עומדים על התכנים הכי עדכניים ומציבים רמה גבוהה של לימודים.

אולי דווקא תואר ראשון בהנדסה?!

לימודי הנדסאים בירושלים כמו בכל מקום אחר, נמשכים כשנתיים כאשר בסיומם מקבלים הבוגרים תעודת הסמכה מהמה"ט ומשתלבים בשוק העבודה. נוצרה תפיסה כי לימודי הנדסאים נופלים ברמתם או באיכותם מלימודי הנדסה לתואר ראשון. ובכן, לימודי הנדסה לתואר ראשון הם לימודים שנמשכים בדרך כלל 3 - 4 שנים, הם מקנים ידע נרחב תאורטי ופרקטי ומאפשרים בסיומם להמשיך ללימודי הנדסה לתואר שני. כמו כן לימודי הנדסה מחזיקים בדרישות קבלה גבוהות יותר הכוללות לרוב גם את הבחינה הפסיכומטרית.

אז מה ההבדל בין לימודי הנדסה לבין לימודי הנדסאי? -לימודי הנדסאי אינם מאפשרים המשך ללימודי תואר שני, תנאי קבלה נגישים יותר ויש דגש רב יותר על פרקטיקה ותכנים מקצועיים. בעקבות חוק שיצא לפני מספר שנים, תוכלו בסיום לימודי הנדסאי לעשות השלמה לתואר ראשון בתקופה מקוצרת יותר במגוון מוסדות לימוד ברחבי הארץ וזה יאפשר לכם להשתלב בלימודי תואר שני.

אזורי תעשייה מתקדמים 

לימודי הנדסאים מציעים מלגות ייעודיות להנדסאים. המלגות מוענקות לרוב במוסדות לימוד להנדסאים או על ידי המה"ט. כמו כן בדרך כלל על לימודי הנדסאים ניתנת הנחה של 90% על שכר לימוד במידה וסיימתם שירות צבאי או לאומי. כמו כן מלגות ייעודיות להנדסאים ניתנות גם במוסדות לימוד בירושלים על מנת לאפשר שילוב סטודנטים בעיר קסומה זו. במידה ואינכם עומדים בתנאי קבלה ללימודי הנדסאים בירושלים תוכלו להירשם למכינה טכנולוגית שמוענקת לרוב באותו מוסד לימוד.

במסגרת המכינה תקבלו כלים מעשיים ללימודי הנדסאים ותקבלו היכרות ראשונית עם לימודים גבוהים. לימודי הנדסאים בירושלים ישלבו אתכם בעיר הכי גדולה בישראל עם למעלה מ 800 אלף איש. כמו כן תמצאו כי ירושלים מזמינה אליה אנשים מכל הדתות, יהודים, נוצרים ומוסלמים - בהחלט מדובר בעיר מגוונת. ירושלים היא מקום מושבם של מוסדות ממשלתיים ביניהם בית ראש הממשלה, הכנסת ובית המשפט העליון - הבגץ. תמצאו כי העיר מציעה מקומות תעסוקה רבים גם להנדסאים באזורי התעשייה המתקדמים ועתירי הטכנולוגיה והמדע כגון אזור התעשייה בהר החוצבים או פארק התעשייה עטרות. שני המרכזים הללו מובילים את מדינת ישראל מבחינת הפתיוח המדעי והטכנולוגי ומחזרים אחרי סטודנטים להנדסה או הנדסאים בשלל תחומים.
מודעה

מחפש מכללות להנדסאים באזור ירושלים?

מחפש מכללות להנדסאים באזור ירושלים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: מכללות בפריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש