לימודי הידרותרפיה לכלבים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
לימודי הידרותרפיה לכלבים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי הידרותרפיה לכלבים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי הידרותרפיה לכלבים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

קורס הידרותרפיה לכלבים במכללות

אם אתם מחפשים מסלול לימודים חדשני ומרתק, אשר ישלב בין אהבתכם לכלבים לבין משיכתכם לעולם הרפואה המשלימה והאלטרנטיבית, ויקנה לכם - תוך חודשים ספורים בלבד - מקצוע מאתגר ומלא הנאה - כדאי לכם להכיר את קורס הידרותרפיה לכלבים: מסלול לימודים ייחודי וחדש יחסית, אשר יקנה לכם מקצוע מרתק, ההולך וזוכה לדרישה וגוברת בשנים האחרונות. לימודי הידרותרפיה לכלבים - בדומה ליתר מסלולי הלימוד לרפואה משלימה לבעלי חיים ככלל ולכלבים בפרט - הולכים וזוכים להצלחה אדירה בתקופה האחרונה - ולימודים אלו יציבו אתכם בחוד החנית של העוסקים בתחום. 

לימודי הכשרת מטפלי הידרותרפיה לכלבים יקנו לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים לטיפול בשלל בעיות הנפוצות בקרב כלבים - ובעיקר בקרב כלבים מבוגרים - בעיות שרירים, בעיות אורתופדיות, בעיול נוירולוגיות ועוד. הלימודים מתאימים הן לחסרי כל ידע וניסיון בתחום והן לאנשי מקצוע (היכולים, לעיתים, ליהנות מקורס הידרותרפיה לכלבים מקוצר) - כך שכל אחד ואחת יכולים ליהנות ממסלול לימודים המותאם לרקע ממנו הם מגיעים. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי הידרותרפיה לכלבים - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא פרטים נוספים אודות קורס הידרותרפיסטים לכלבים במכללות המובילות בישראל. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי הידרותרפיה לכלבים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי הידרותרפיה לכלבים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס הידרותרפיה לכלבים

עולם הרפואה המשלימה והאלטרניטיבית הופך בשנים האחרונות לפופולארי במיוחד - וכיום רבים בוחרים לפנות לטיפולי רפואה משלימה בנוסף (ולעיתים אף במקום) טיפולי הרפואה "הרגילים". פופולאריות זו הביאה לכך שכיום לא רק אנשים יכולים ליהנות מטיפולים אלו - אלא גם בעלי חיים שונים - וביניהם, כמובן, חברו הטוב של האדם - הלא הוא הכלב. בין טיפולי הרפואה המשלימה לבעלי חיים (רפואה סינית, שיאצו, עיסויים ועוד) שמור מקום של כבוד לטיפולי ההידרותרפיה לכלבים - אשר ממש כמו בני האדם, נתרמים עד מאד מטיפולי ההידרותרפיה. 

לימודי הידרותרפיה לכלבים, המוצעים כיום על ידי מכללות מובילות ברחבי הארץ, יכולים להוות עבורכם נקודת זינוק מעולה לקריירה מרתקת, מאתגרת ורווחית. כיוון שהידרותרפיה לכלבים נתגלתה כיעילה לטיפול במגוון רב של בעיות בריאות ולשיקום כלבים - הביקוש לטיפולים אלו הולך וגובר - ועל כן בוגרי קורס הידרותרפיסטים לכלבים מצליחים, בדרך כלל, להשתלב במהירות בשלל העבודות בתחום ייחודי זה. 

מי קהל היעד ללימודי הידרותרפיה לכלבים?

לימודי הכשרת מטפלי הידרותרפיה לכלבים מתאימים לחובבי כלבים, המעוניינים לפתח קריירה בתחום - גם אם אין להם כל ניסיון או רקע קודם בעולם הרפואה המשלימה, ההידרותרפיה, הווטרינריה או הטיפול בחיות מחמד. הלימודים מתאימים במיוחד להידרותרפיסטים, המעוניינים בהרחבת הסמכתם, כמו גם לווטרינרים וכל יתר העוסקים בתחום (אחיות ואחים ווטרינרים, מרפאים בעיסוק, פיזיותרפיסטים וכו'). 

אם אתם מתעניינים בלימודי הידרותרפיה לכלבים - אולי תגלו עניין גם בלימודי אילוף כלבים, לימודי טיפול באמצעות כלבים, לימודי רפואה משלימה לבעלי חיים, לימודי ספרות כלבים וכיו"ב. 

מה תנאי הקבלה ללימודי הידרותרפיה לכלבים?

אמנם לא נדרש ניסיון קודם בתחומי הווטרינריה, הטיפול בכלבים או ההידרותרפיה על מנת להתקבל ללימודים בקורס הידרותרפיה לכלבים, אך בעלי ניסיון רלוונטי קודם (ובעיקר ווטרינרים) יכולים ליהנות מלימודים במסלול מקוצר. כמו כן, חלק מן המכללות בתחום דורשות מהמועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד (לעיתים אף נדרשת תעודת בגרות מלאה), ולעיתים קרובות אף עורכות המכללות ריאיונות קבלה ומבחנים ייעודיים שונים, על מנת לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו. 

מה משך הלימודים ללימודי הידרותרפיה לכלבים?

לימודי הידרותרפיה לכלבים כוללים בין 120 ל-150 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין שלושה חודשים לחצי שנה (בהתאם לסך שעות הלימוד הכולל בקורס ומתכונות הלימודים - קרי, מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש). בדרך כלל כוללים הקורסים בתחום מפגש אחד או שניים בשבוע. 

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו - אך חוששים כי תתקשו לעשות כן עקב סדר יומכם העמוס, יש לנו חדשות טובות עבורכם: חלק ניכר מן המכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים (ולעיתים גם בימי שישי בבוקר), על מנת להקל על אנשים עובדים (וסטודנטים ואנשים עסוקים אחרים) להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, מבלי לפגוע כמעט בסר יומם הרגיל. 

מה התכנית הלימודית ללימודי הידרותרפיה לכלבים?

לימודי הכשרת מטפלי הידרותרפיה לכלבים משלבים בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות מעמיקות, מקיפות ומרתקות - לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות מעשירות - לרבות עבודה מעשית עם כלבים בבריכה טיפולית - כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. 

בין נושאי הלימוד בקורס הידרותרפיה לכלבים: מהי הידרותרפיה, יעילות שיטת ההידרותרפיה, טכניקות של הידרותרפיה (עיוני ומעשי), אנטומיה ופיזיולוגיה של כלבים, מצבים פתולוגיים ופציעות כלבים, התנהגות כלבים, הקמת ואחזקת בריכות טיפוליות לכלבים, ניהול התיק הרפואי ועוד. 

הלימודים מועברים על ידי טובי המרצים ובכירי אנשי המקצוע בתחום - המעניקים לסטודנטים את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים להצלחה. 

איזו תעודה מקבל בוגר הקורס ללימודי הידרותרפיה לכלבים?

בוגרי קורס הידרותרפיסטים לכלבים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (עמידה בדרישות הנוכחות, מעבר מבחנים עיוניים ומעשיים וכיו"ב) יהיו זכאים לקבל תעודת גמר - "הידרותרפיסט כלבים", מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

מה אפשרויות התעסוקה ללימודי הידרותרפיה לכלבים?

לאחר סיום לימודי הידרותרפיה לכלבים יוכלו הבוגרים להשתלב בשלל המשרות בתחום - בעיקר במרכזי טיפול ושיקום לכלבים - בארץ ובחו"ל. 

מה אפשרויות ההמשך ללימודי הידרותרפיה לכלבים?

לאחר סיום הלימודים בקורס הידרותרפיה לכלבים יכולים הבוגרים להמשיך בלימודים שיתרמו להמשך דרכם המקצועית והתפתחותם. הבוגרים יכולים בחור ולהמשיך להתמחות בעולם טיפולי ההידרותרפיה ולפנות לקורס וואטסו, קורס הלוויק וכיו"ב, או להמשיך ולהתפתח בעולם הטיפול בחיות מחמד וכלבים - ולפנות ללימודי סיעוד וטרינרי, לימודי אילוף כלבים, לימודי טיפול באמצעות בע"ח וכו'. 
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎