לימודי תואר ראשון עיצוב תעשייתי מול לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

ההבדלים בין תואר ראשון בעצוב תעשייתי ללימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי במכללות

עיצוב תעשייתי הוא תחום חדשני יחסית המביא את המוצר לקדמת הבמה. מוצר מעוצב באופן מסוים לא רק מבחינה אסתטית אלא גם מבחינה תועלתנית ושיפור אופן השימוש בו. עיצוב לעיתים יכול להקל, לשפר ולשדרג כל מוצר. ידיות, שקעים, צבעים, צורות כל אלו משדרגים את המוצר ואת הנוחיות של השימוש בו. לימודי עיצוב תעשייתי נלמדים בארץ לתואר ראשון, תואר שני ותואר הנדסאי. בדרך כלל בסיום לימודי תואר ראשון בעיצוב תעשייתי תרצו להמשיך גם לתואר שני בעיצוב תעשייתי על מנת להרחיב ידע ולקבל השכלה נוספת בתחום. ידע רב יותר יקנה לכם כלים מעשיים ופתרונות לטובת עבודה. בין אם אתם פונים ללימודי תואר ראשון בעיצוב תעשייתי או ללימודי הנדסאי בעיצוב תעשייתי, כדאי שיהיה לכם חזון, יצירתיות, דמיון פורה וראש גדול. עיצוב תעשייתי מתמקד בפיתוח מוצרים חדשים או שדרוג מוצרים קיימים. הרעיון הוא לבצע סקר שוק, לבדוק שימוש המוצרים וכיצד הם משרתים את הסביבה שלנו ולענות על צורכי החברה. בסופו של דבר מטרת העיצוב התעשייתי הוא ליצור שיווק מאסיבי של המוצר תוך כדי מכירת היתרונות שבו וחיזוק המוצר מבחינת התועלות שהוא מספק לסביבה. ההבדל בין עיצוב תעשייתי לבין הנדסי עיצוב תעשייתי כרוך במספר גורמים ועל מנת לעמוד על רובם, המשיכו לקרוא.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי תואר ראשון עיצוב תעשייתי מול לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי תואר ראשון עיצוב תעשייתי מול לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

ההבדל בין עיצוב תעשייתי לתואר ראשון להנדסאי עיצוב תעשייתי - דומים מאוד 

לימודי עיצוב תעשייתי לתואר ראשון ולתואר הנדסאי מכשירים סטודנטים לעיצוב מוצרים חדשים כגון מוצרי תאורה, רהיטים, מוצרי אלקטרוניקה, מוצרי בית ועוד תוך כדי מציאת פתרונות טכנולוגיים ועיצוביים לשיפור המוצר ולהבליט את ייחודו. כמו כן שני התארים מכשירים את הסטודנטים להבנת מגבלות המוצר וחיזוק יתרונותיו. ההבדל בין עיצוב תעשייתי לתואר ראשון להנדסאי עיצוב תעשייתי אינו כה מובהק או בעל גבולות ברורים. משך הלימודים יכול להוות הבדל ברור בין עיצוב תעשייתי לתואר ראשון לבין הנדסאי. לימודי עיצוב תעשייתי לתואר ראשון נמשכים בין 3 -4 שנים ולעומתם לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי נמשכים כשנתיים. נתונים אלו משתנים בין מוסד למוסד ועל כן בדקו אותם לפני ההרשמה.

לימודי תואר ראשון עיצוב תעשייתי מול לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

ההבדל בין עיצוב תעשייתי לתואר ראשון להנדסאי עיצוב תעשייתי - תוכנית לימודים 

ההבדל בין לימודי עיצוב תעשייתי לתואר ראשון לבין הנדסאי עיצוב תעשייתי נמצא גם בתוכנית הלימודים. לימודי עיצוב תעשייתי לתואר ראשון מכילים תכנים אקדמאיים רבים ביניהם תאוריות חברתיות, פסיכולוגיות וסביבתיות, כמו כן מתמקדים הלימודים בהרחבה בנושאים כמו אקולוגיה, הגנה על איכות הסביבה, אנתרופולוגיה, אתנוגרפיה, עיצוב בפלסטיק, תעשייה וניהול, עיצוב ריהוט ותכנון ריהוט, טכנולוגיה, שיווק, כלכלה ועוד תכנים רבים אחרים. מנגד לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי שמים דגש על המוצר, מגבלותיו, יתרונותיו, כשלים במוצר, איתור תקלות, עיצוב מוצר, שימוש המוצר, עיצוב בפלסטיק, אקולוגיה, סביבה, הבחנה בין מוצר טוב לרע, פיתוח תהליכים ומתן כלים מעשיים. אל תטעו, שני המסלולים מציעים תכנים עיוניים ומעשיים כך שתוכלו בסיום הלימודים לצאת לעולם התעסוקה עם כלים מעשיים ופתרונות. תוכנית הלימודים המוצעת בשני המסלולים אכן שונה בהרבה מרכיבים שכן משך הלימודים גם הוא שונה. תוכנית הלימודים עבור עיצוב תעשייתי לתואר ראשון נפרשת על פני 3 - 4 שנים ולכן התכנים נלמדים בהדרגה ותוך כדי סדר. לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי נמשכים כשנתיים ולכן תוכנית הלימודים הרבה יותר ממוקדת ושמה דגש על כלים מעשיים, עיצוב ותכנון פרוייקטים. בסיום לימודי הנדסאי לא תוכלו להמשיך ללימודי תואר שני שכן לימודי תואר שני בעיצוב תעשייתי יתאימו למסיימי תואר ראשון בלבד.

ההבדל בין עיצוב תעשייתי לתואר ראשון להנדסאי עיצוב תעשייתי - כיצד מתקבלים

ההבדל בין לימודי עיצוב תעשייתי לתואר ראשון לבין הנדסאי עיצוב תעשייתי נעוץ גם בתנאי קבלה. לימודי הנדסאי מתאימים למועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה או חלקית עם דגש על מתמטיקה, אנגלית והבעה. כמו כן במידה ואתם בני 35 ומעלה ובידכם 12 שנות לימוד תוכלו גם אתם להגיש בקשה ללימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי. במידה ואתם לא עומדים בתנאי קבלה אלו תוכלו להירשם ללימודי מכינה טכנולוגית כאשר ציון גמר במכינה ישמש אתכם כציון כניסה ללימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי. מנגד, לימודי עיצוב תעשייתי לתואר ראשון מחזיקים בתנאי קבלה שונים ואותם תוכלו לקבל מול מוסד הלימודים אליו אתם פונים.

לימודי תואר ראשון עיצוב תעשייתי מול לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

ההבדל בין עיצוב תעשייתי לתואר ראשון להנדסאי עיצוב תעשייתי - חופש יצירתיות 

ההחלטה על מסלול לימודים היא בידכם. קחו בחשבון שהלימודים מתאימים לאנשים יצירתיים, בעלי ראש גדול, לוקחי סיכונים ושלא מפחדים מאתגרים. ההכוונה התעסוקתית נעשית על פי תעודת הגמר שבידכם ואין ספק שלכל מסלול לימודים יתרונות וחסרונות משלו. מומלץ ואף כדאי לבדוק מול מספר מוסדות לימוד תנאי קבלה, תוכנית לימודים, קירבה למקום מגורים,הכוונה תעסוקתית ועוד על מנת לקבל החלטה שקולה. תחום עיצוב תעשייתי הוא תחום מרתק, מלהיב וחדשני. תוכלו גם אתם לקחת חלק בעיצוב תעשייתי בארץ ובעולם ולזכות אולי יום אחד בתהילה כלל עולמית.
מודעה
מחפש לימודי תואר ראשון עיצוב תעשייתי מול לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי?
מחפש לימודי תואר ראשון עיצוב תעשייתי מול לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה