קורס עיצוב תאורה

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי תכנון ועיצוב תאורה

לימודי עיצוב תאורה מעניקים למשתתפים ידע עיוני ומעשי בתכנון ועיצוב תאורה בחללים פנימיים וחיצונים, בבתים, עסקים וערים. במהלך הלימודים נחשפים המשתתפים להשפעה שיש לתאורה נכונה על החלל וכיצד באמצעותה ניתן לשפר את תחושת הנוכחים והאווירה בחלל. 

לימודי עיצוב תאורה הם חלק בלתי נפרד מקורסי עיצוב פנים שכן מדובר בהשפעה אדירה על נראות החלל הפנימי. עיצוב תאורה אינו מתקד רק על זווית האור אלא גם על המוצר הסופי של גוף התאורה - חומרים ממנו הוא עשוי, הצבע של המוצר והשימוש לו הוא נועד בקרב הצרכנים כמנורת קריאה, מנורת לילה או תאורה בחדר האורחים. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב תאורה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב תאורה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי עיצוב תאורה

עיצוב תאורה מהווה חלק ממקצועות העיצוב ולו תרומה משמעותית לעיצוב הכולל של החלל. עוד בשלב התכנון של עיצוב הבית או העסק מתייחסים לעיצוב התאורה כחלק מרכזי מהתהליך, מתוך הבנה כי תאורה נכונה מעניקה לחלל אווירה המשפיעה על תחושת הנוכחים בו.

לימודי עיצוב תאורה שמים דגש על יכולת התאורה להשביח כל חלל אדריכלי מתוך ההנחה כי תאורה נכונה מבליטה את נקודות החוזק במרחב ומטשטשת את נקודות התורפה. 

במהלך הלימודים רוכשים המשתתפים ידע נרחב בהיבטים השונים של עיצוב התאורה כגון היבטים טכניים בתכנון התאורה וכן מגוון רחב של כלים מעשיים ומקצועיים להצלחה בתחום.
קורס עיצוב תאורה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס תכנון ועיצוב תאורה?

על מנת להתקבל לקורס עיצוב תאורה על המועמדים להגיע מענפי עיצוב פנים או אדריכלות. כמו כן יתקבלו מועמדים שהיו רוצים להעמיק את ידיעותיהם בתחום התכנון של התאורה, אך נדרש רקע מקדים בשרטוט ותכנון.

לימודי עיצוב תאורה יכולים גם להתאים לאנשים המעוניינם לקבל הכשרה כיועצי תאורה ברשתות שיווק של גופי תאורה לדוגמה. 

מה לומדים בקורס עיצוב ותכנון תאורה?

התאורה הינה מרכיב מהותי בכל תכנון של עיצוב החלל ולה השפעה רבה על התנועה, הצבעים והאווירה על כן התכנים נוגעים בתכנון מדויק, התמודדות עם חללים חשוכים, תאוריות שונות בעיצוב תאורה, עקרונות תכנון ועיצוב, גופי תאורה, תוכנות לחישוב תאורה ועוד.

כמו כן לומדים המשתתפים בקורס הכל אודות שליטה ואביזרי תאורה, צורות הארה, זוויות הארה, חישובי עוצמת תאורה, טכניקות תאורה, עיצוב תאורה בחללים פנימיים וחיצוניים, תאורה טבעית, תאורה מלאכותית, קריאת מפרטים טכניים, עיצוב תלת מימדי ועוד. 
קורס עיצוב תאורה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס תכנון ועיצוב תאורה?

בוגרי קורס יכולים להמשיך ולעבוד במשרדי מעצבי פנים, חברות לאדריכלות ולתכנון מבנים. כמו כן ניתן לעבוד כיועצי תאורה בחנויות לגופי תאורה כגון מחסני תאורה, IKEA, הום סנטר ועוד. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס תכנון ועיצוב תאורה?


בוגרי הקורס זוכים לידע משמעותי מאוד שיכול להשפיע על כמות הפרוייקטים שהם יקבלו בשוק העבודה, הכשרתם כמעצבים רב תחומיים ועוד. 

ניתן להמשיך ולרכוש ידע בקורסים כון פאנג שווי - העומד על עיצוב נכון בתפיסה הסינית או להמשיך לתואר בעיצוב תעשייתי - המכשיר מעצבי מוצרים חדישים מבחנה טכנולוגית והחומרים מהם הם עשויים.
מודעה
מחפש קורס עיצוב תאורה?
מחפש קורס  עיצוב תאורה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי - ליד קרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה