ClickCease

קורס STRAP

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס STRAP
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס STRAP?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס STRAP?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי STRAP

לימודי STRAP במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים פופולריים, מעשיים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לעבודה עם תוכנה שימושית זו, באמצעותה ניתן לתכנן מודלים תלת ממדיים איכותיים ומדויקים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך תכנון גופים פשוטים וגופים מורכבים באמצעות מודלים של הדמיה תלת ממדית, זאת תוך שילוב אלמנטים שונים כמו תקרה, קירות, דלתות וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס STRAP?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס STRAP?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס STRAP

תוכנת STRAP מהווה את אחת התוכנות הנפוצות ביותר בעולמות האדריכלות והנדסת הבניין, שכן היא מאפשרת לנבות ולחזות את הבנייה בצורה מדויקת במיוחד באמצעות הכנת שרטוטים ומודלים דו ממדיים ותלת ממדיים. באמצעותם ניתן לדחות את מראה הבניין, להעריך את מידות הבניין והחומרים בהם כדאי להשתמש.

באמצעות כך ניתן לתכנן מבנים איכותיים, עמידים ומיוחדים, זאת לצד חיסכון וצמצום בעלויות הפרויקט. התוכנה דומה בפעולתה לתוכנות כמו AutoCad, Raumplan וכדומה.

קהל היעד לקורס STRAP

לימודי קורס STRAP פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למעצבים מהסוגים השונים אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס STRAP

תנאי הקבלה לקורס STRAP משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי STRAP

משך לימודי STRAP משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 50 ל-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לארבעה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס STRAP

במהלך לימודי הקורס בנושא STRAP מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו היכרות עם ממשק התוכנה, תכנון קורות, פירוק מפתחים וסמכים, שרטוט המרכיבים, תכנון אלמנטים סופיים פשוטים ומורכבים, כיפות, ספירות, אנליזה למבנה בעומס היקפי, ניתוח אלמנטים, בדיקת תקינות הפרויקט, הכנסת שינויים בפרויקט בנייה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס STRAP

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי STRAP

עם סיום לימודי STRAP יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם משרדי אדריכלות ועיצוב פנים, חברות תעשייתיות ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס STRAP

בוגרי קורס STRAP המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Revit בו יוכשרו לעבודה עם תוכנה פופולרית זו לצורך תכנון של מודלים תלת ממדיים, תוכניות וכתבים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ADT שיכשיר אותם ליצירת מודלים מורכבים והדמיות איכותיות באמצעות תוכנה שימושית זו.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎