קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים

אם אתם בעלי זיקה לעולם הטכנולוגיה וניחנתם ביצירתיות ובדמיון מפותח, ואם אתם חולמים להביא לידי ביטוי את הילד החבוי בכם - קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים עשוי לענות על כל שאיפותיכם. התמימות שבעולם הילדים קוסמת לרבים מאיתנו, ולא אחת בוחרים מבוגרים לרכוש מקצוע המשלב עבודה עם ילדי הגיל הרך ובני נוער. לימודי עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים במכללות המובילות בישראל, יפתחו בפניכם צוהר אל עולם מרתק ומלא קסם, בו תוכלו לבטא את אהבתכם לילדים ואף לסייע לעצב את עולמם הפנימי והחברתי. הצעצועים מהווים מרכיב חשוב ומשמעותי במיוחד בתהליך הגדילה, ההתפתחות וההתבגרות בחיי הילד, והינם בעלי השפעה מכרעת על עיצוב יחסיו עם הסביבה. 

קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים במכללות, יקנה לכם ידע נרחב לעיסוק מקצועי בתחום, ויספק לכם חווית לימודים מהנה ומעשירה השזורה בהתנסויות מעשיות. לימודים איכותיים אלו, המשלבים תחומי עניין מגוונים, יאפשרו לכם לקחת חלק פעיל ונכבד בתהליך ההתפתחות של תינוקות, ילדי הגיל הרך ובני נוער, ויפתחו בפניכם דלת אל מגוון רחב של תחומי עיסוק מרתקים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים

דובים, ברביות, לגו וקוביות - הם רק חלק מהצעצועים המשפיעים על התהליך החינוכי בהתפתחותם של תינוקות וילדים. גם במערכות החינוך הפורמאליות, נעשה שימוש במשחקי חשיבה מאתגרים, המסייעים לפתח כישורים חברתיים, קוגניטיביים ורגשיים בקרב הילדים. כך שבין אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי חינוך והוראה, או שואפים לרכוש ידע מעשי לשם השתלבות בתחום, לימודי עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים יעשירו אתכם בידע מגוון וחיוני.

ההיבט הבטיחותי בעיצוב ופיתוח צעצועים, משחק תפקיד עצום בתהליך בנייתם והמצאתם הראשונית, ובשנים האחרונות חלה עלייה מתמדת במודעות לעיצוב ופיתוח משחקים בטיחותיים, שימנעו מקרים מצערים של פגיעה בשוגג בילדים בשל שימוש לא נכון או חלקים מסוכנים. כמו כן, גם להתאמת הצעצוע לגיל הילד חשיבות עצומה, שכן כבר מגיל הינקות מושפעים התינוקות והילדים מהחפצים הסובבים אותם ככלל, ומהצעצועים איתם הם משחקים בפרט. בקורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים, תלמדו לפתח צעצוע בטיחותי בהתאם לתו התקן האירופאי והאמריקאי, ותיחשפו להיבטים החינוכיים והרגשיים הטמונים במשחקים ובצעצועים שונים.
קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים?

לימודי עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים, אינם דורשים ניסיון או ידע קודמים ומיועדים לקהל הרחב. כמו כן, יתאים הקורס גם להורים המעוניינים להכיר את דרכי הפיתוח והעיצוב של צעצועים ומשחקים, ולהיחשף להיבטים הבטיחותיים והחינוכיים בתחום.

מה משך הלימודים לקורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים?

קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים, מוצע במתכונת קצרה יחסית במרבית המכללות. לרוב, אורכים לימודים אלו בין 3 חודשים לחצי שנה, בהתאם להיקף התכנית וההכשרה אותה הם מקנים. אם אתם חוששים שמא סדר יומכם העמוס לא יאפשר לכם לשהתלב בקורס, הסירו דאגה מליבכם. ברוב המכללות בארץ מוצע הקורס במתכונת לימודי ערב, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בו ללא קושי.
קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה תכנית הלימודים לקורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים?

תכנית הלימודים בקורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים, שמה דגש על שילוב בין הקניית ידע תיאורטי נרחב, להכשרה מעשית ענפה. מרבית המכללות מציעות תכניות לימודים מעשירות, המועברות על ידי צוות מרצים מומחה ומיומן, כך שבסיום הקורס תוכלו להשתלב בקלות ובמהירות בתחום מלא סיפוק זה.

בין נושאי הלימוד: ההיסטוריה של הצעצועים והמשחקים, תהליך המצאת משחק, עיצוב בובות, ההיבט החינוכי בעיצוב צעצוע, התאמת משחק לגיל הילד, מכניקה, תו התקן האירופאי, בטיחות ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים?

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. בחלק ממסלולי הלימוד, מקבלים הבוגרים גם תעודת סיום יוקרתית מטעם מכון התקנים הישראלי.
מודעה
מחפש קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים?
מחפש קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, פתח תקווה, רחובות, באר שבע, נתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה