ClickCease

קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים

לימודי עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים הינם לימודים מאתגרים, פופולריים וייחודיים הנלמדים תחת ענפי העיצוב השונים. מטרתם של הלימודים הללו הינה להכשיר את בוגריהם לפיתוח, ייצור ועיצוב של צעצועים ומשחקים, זאת תוך מתן דגש לפן הבטיחותי ולפן היישומי כאחד.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך התאמת הצעצוע לגיל הילד, שימוש בחומרים מתאימים, לתרום להתפתחותם הפיזית, הרגשית והחושית של ילדים וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים

צעצועים ומשחקים מהווים מרכיב עיקרי וחשוב בתהליך הגדילה, ההתפתחות וההתבגרות בחיי הילד, וכן הם בעלי השפעה מכרעת על עיצוב יחסיו עם הסביבה ועל תפיסתו את עצמו ואת הצלחותיו. בשנים האחרונות, נעשה שימוש במשחקים ובצעצועים גם במערכות החינוך הפורמליות והבלתי פורמליות, שכן אלו מאתגרים את הילדים ומסייעים בתהליכי למידה והתפתחות שונים.

המשתתפים בלימודים ילמדו כיצד לפתח צעצועים שימושיים, מושכים ובטיחותיים בהתאם לתווי התקן האירופאי והאמריקאי, וכן ייחשפו להיבטים החינוכיים והרגשיים הטמונים בתוצריהם.
קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים

לימודי קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לאנשים יצירתיים ובעלי דמיון מפותח, בין אם חסרי כל רקע וניסיון בתחום המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחומים הרלוונטיים, ובין אם בעלי ניסיון מעשי קודם בתחומי העיצוב והאמנות, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים

תנאי הקבלה לקורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים

משך לימודי עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לבין חצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים

במהלך לימודי הקורס בנושא עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ההיסטוריה של הצעצועים והמשחקים, תהליך המצאת המשחק, עיצוב בובות, ההיבטים החינוכיים בעיצוב צעצועים, התאמת משחקים לגיל הילד, מכניקה, תו התקן האמריקאי, תו התקן האירופאי, בטיחות, תהליכי המצאה, בניית אבטיפוס, שיווק והפצה, משחקים בעידן הדיגיטלי ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים

עם סיום לימודי עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות לייצור משחקים וצעצועים ברחבי הארץ. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים

בוגרי קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס נגרות ועיצוב בעץ שיכשיר אותם ליצירת תוצרים שונים מעץ, זאת באמצעות כלים חשמליים וידניים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיצוב ובניית בובות תיאטרון בו יוכשרו ליצירת בובות תיאטרון ייחודיות ומרהיבות.
מודעה
מחפש קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים?
מחפש קורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, אונליין
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה