ClickCease

קורס הדמיה דיגיטאלית ומולטימדיה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה

לימודי הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מעניינים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לעבודה עם התוכנות המתקדמות והנפוצות ביותר המשמשות להדמיה תלת ממדית.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך עבודה עם התוכנות הנפוצות והשימושיות ביותר בתחום וביניהן AutoCad, 3D studio max, תוכנות אנימציה ממוחשבת, תוכנות הדמיה משוכללות ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הדמיה דיגיטאלית ומולטימדיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הדמיה דיגיטאלית ומולטימדיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה

ההדמיה הדיגיטלית בתלת ממד הינה מיומנות נדרשת במיוחד במסגרת מגוון תחומי עיסוק וביניהם אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב ופיתוח מוצרים, פרסום ושיווק, פיתוח משחקי מחשב, תעשיית הטלוויזיה ועוד. התוכנות השונות מאפשרות יצירה של מודלים שונים, ביצוע הדמיות של פרויקטים, בחינת התאמת צבעים, תאורה, הצללות וזוויות מבט שונות על המודל וכדומה.

חשיבותן של ההדמיות הינה כי אלו מונעות את הסיכונים הכרוכים בהוצאה לפועל של יוזמות תכנוניות שונות וחדשות, שתוצאותיהן אינן ודאיות. כמו כן, מאפשרות ההדמיות לערוך בדיקות שונות ועל ידי כך לייעל את תהליכי הפיתוח והייצור.
קורס הדמיה דיגיטאלית ומולטימדיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה

לימודי קורס הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בתחום המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למעצבים מהסוגים השונים, אדריכלים, מהנדסים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה

תנאי הקבלה לקורס הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. נוסף על כך, יידרשו להחזיק בשליטה בסיסית ביישומי מחשב. לעיתים יידרשו גם להצגת תיק עבודות.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס הדמיה דיגיטאלית ומולטימדיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה

משך לימודי הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 60 ל-120 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני מספר חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה

במהלך לימודי הקורס בנושא הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא לאנימציה ממוחשבת, מושגי יסוד בגרפיקה תלת ממדית והדמיה, הנפשה של מודלים תלת ממדיים, שינוי גופים, פרספקטיבה, קומפוזיציה, בניית דמויות, הפשטה של רעיון, טקסטורות והדמיית חומרים, תוכנות מולטימדיה והדמיה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה

עם סיום לימודי הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות עיצוב תעשייתי, משרדי אדריכלות ועיצוב פנים, חברות הנדסה אזרחית, חברות שיווק ופרסום ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה

בוגרי קורס הדמיה דיגיטלית ומולטימדיה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס SolidWorks בו יוכשרו לעבודה עם תוכנה מתקדמת לשרטוט ועיצוב תלת ממדי.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Revit שיכשיר אותם לעבודה עם תוכנה פופולרית זו המאפשרת יצירה של מודלים בתלת ממד ונדרשת במיוחד בעולמות האדריכלות, הארכיטקטורה ועיצוב הפנים.
מודעה
מחפש קורס הדמיה דיגיטאלית ומולטימדיה?
מחפש קורס הדמיה דיגיטאלית ומולטימדיה?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה