ClickCease

קורס בניית תיק עבודות

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי בניית תיק עבודות

לימודי בניית תיק עבודות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים נדרשים, מקצועיים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם ליצירת תיק עבודות איכותי ומרשים שיש באפשרותו לבטא את כשרונו ואת ייחודו של האמן.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הכנה של תיק עבודות אסתטי וייחודי, המביע את רעיונותיו היצירתיים של היוצר ומספק הבנה נרחבת בכל הנוגע ליכולותיו.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס בניית תיק עבודות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס בניית תיק עבודות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס בניית תיק עבודות

תיק עבודות הוא אוסף של מגוון עבודות אמנותיות בתחומים השונים, כאשר מטרתו היא להעיד על הכישורים היצירתיים והאומנותיים של המחזיק בו. הצגת תיק העבודות מהווה תנאי קבלה לתחומי לימוד שונים, הן בענף האמנות והן בענף העיצוב, בנושאים כמו לימודי ציור, לימודי אדריכלות, לימודי עיצוב פנים, לימודי עיצוב אופנה, לימודי עיצוב תעשייתי, לימודי עיצוב גרפי, לימודי עיצוב תכשיטים וצורפות, לימודי תרפיה באומנות, לימודי צילום וכדומה.

במהלך הלימודים יוכשרו הסטודנטים לתכנון עבודותיהם ואופן הצגתן, בחירת חומרים נכונים ומתאימים לביצוע של אלו, ביטוי הסגנון האישי של היוצר ועוד.
קורס בניית תיק עבודות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס בניית תיק עבודות

לימודי קורס בניית תיק עבודות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למתעתדים להירשם ללימודים אקדמיים או ללימודי תעודה בתחומי האמנות והעיצוב השונים והמגוונים, שכן תיק העבודות מהווה דרישת קבלה פעמים רבות וכן יכול להעלות את סיכויי הקבלה של המועמדים ללימודים.

תנאי הקבלה לקורס בניית תיק עבודות

תנאי הקבלה לקורס בניית תיק עבודות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס בניית תיק עבודות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי בניית תיק עבודות

משך לימודי בניית תיק עבודות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס בניית תיק עבודות

במהלך לימודי הקורס בנושא בניית תיק עבודות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יסודות בעיצוב, תרגילי צבע, הרחבת קונספט רעיוני, תקשורת חזותית, צילום, שלבי עבודה, רישום ותכנון, הכנת סקיצות, יצירתיות, רישום חופשי, שיטות וזרמים בעיצוב, עקרונות בעיצוב דו ממדי ותלת ממדי, חומרים שונים ליצירה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס בניית תיק עבודות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי בניית תיק עבודות

לימודי בניית תיק עבודות אינם מקנים לבוגריהם מקצוע באמצעותו יוכלו להשתלב בשוק העבודה, אמנם הוא מאפשר קבלה ללימודים מקצועיים שונים ועל כן חשיבותו היא רבה במיוחד. מעבר לכך, יוכלו הבוגרים להציג את יצירותיהם השונות לקהל הרחב ואף למכור את אלו.

לימודי המשך לאחר קורס בניית תיק עבודות

בוגרי קורס בניית תיק עבודות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס עיצוב בנייר בו יוכשרו ליצירת תוצרים אומנותיים שונים ומגוונים תוך שימוש בנייר כחומר גלם.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיצוב מוצר שיכשיר אותם לתכנון של מוצרים שונים לאורך כל השלבים, עד קבלת המוצר המוגמר.
מודעה
מחפש קורס בניית תיק עבודות?
מחפש קורס בניית תיק עבודות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים - לימודי מכינה בלבד!
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה