ClickCease

קורס עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי - IDnD

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי IDnD - עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי

לימודי IDnD – עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מעשיים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם להשתלבות בשוק העבודה כמעצבי ומפתחי אינטראקטיב, המומחים במגוון של תחומים הקשורים בתכנות, טכנולוגיה ועיצוב.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך תחקור ואפיון של מערכות החל מהשלב הראשוני על בסיס היכרות עם עולם השיווק והפרסום ברשתות ה-IT/ITV והסלולר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי - IDnD?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי - IDnD?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס IDnD עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי

עיצוב אינטראקטיבי הינו הפועל במסגרת טכנולוגיות תקשורת מתקדמות המופעלות בערוצי התקשורת השונים וביניהן אינטרנט, טלוויזיה אינטראקטיבית וסלולר. התפתחות עולמות אלו בשנים האחרונות יצרה ביקוש רב למפתחים אינטראקטיביים בעלי ידע וכישורים בעיצוב, זאת במקביל למומחיות בתחום הטכנולוגי.

המשתתפים בלימודים אלו יוכשרו לעיצוב ממשקי תוכנה, מולטימדיה, סאונד, צילום, ארכיטקטורת מידע ושימוש בשפות התכנות השונות, כך שבמסגרת עבודתם יוכלו לפעול במספר זירות כמו אפליקציות עבור סמארטפונים, אפליקציות לרשתות חברתיות, מערכות אינטראקטיביות, ממשקי משתמש ותוכנות חדשניות.
קורס עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי - IDnD
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס IDnD עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי

לימודי קורס IDnD עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בתחום המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למעצבים מהסוגים השונים אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס IDnD עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי

תנאי הקבלה לקורס IDnD עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. נוסף על כך, יידרשו להחזיק בשליטה בסיסית ביישומי מחשב.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי - IDnD
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי IDnD עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי

משך לימודי IDnD עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של חודשים ספורים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס IDnD עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי

במהלך לימודי הקורס בנושא IDnD עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ארכיטקטורת מידע, עיצוב ממשקי משתמש, עיצוב, יסודות העיצוב, חשיבה צורנית, חשיבה גרפית, איור ואנימציה, סיפור ותסריט, כתב וטיפוגרפיה, צילום וצילום וידאו, פרסום וקידום ברשתות, היכרות עם עולם האינטראקטיב, תכנות מתקדם, בנייה ותכנון של מסדי נתונים, מערכות ניהול תוכן, היכרות עם שרתים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס IDnD עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי IDnD עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי

עם סיום לימודי IDnd עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות לעיצוב גרפי, חברות אינטרנט, חברות פרסום, חברות הייטק, סטארט אפים, חברות לפיתוח אפליקציות ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס IDnD עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי

בוגרי קורס IDnD עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הדמיה דיגיטלית בו יוכשרו לעבודה עם התוכנות הנפוצות והמתקדמות ביותר להדמיה תלת ממדית.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס FreeHand שיכשיר אותם לעבודה עם תוכנה פופולרית זו בענף העיצוב הגרפי.
מודעה
מחפש קורס עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי - IDnD?
מחפש קורס עיצוב ופיתוח אינטראקטיבי - IDnD?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה