ClickCease

קורס עיצוב בנייר

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס עיצוב בנייר
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב בנייר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב בנייר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי עיצוב בנייר

לימודי עיצוב בנייר במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מיוחדים, אומנותיים ופופולריים אשר נלמדים תחת ענפי העיצוב, האומנות והיצירה. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את הבוגרים ליצירת תוצרים שונים ומגוונים תוך שימוש במוצרי נייר וקרטון כחומר גלם עיקרי.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הכנת כלים, פסלים, כריכות, רהיטים, חפצי נוי וכדומה, זאת באמצעות שיטות יבשות כמו גזירה, חיתוך, הדבקה וקיפול, והן באמצעות שיטות רטובות כמו עיסת נייר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב בנייר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב בנייר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס עיצוב בנייר

העיצוב בנייר, מעבר להיותו תחום אומנות, הינו בעל חשיבות רבה מבחינת איכות הסביבה שכן הוא תורם למחזור ועל ידי כך מביא לסביבה נקייה וירוקה יותר. יתרון נוסף של הנייר הוא היותו חומר גלם קליל וגמיש, שקוף ורך, שקל להניע ממקום לקום, זמין ונוח לשימוש, זול ומאפשר יצירה של תוצרים רבים בפשטות ובקלות יחסית.

מעבר לתחום אומנות, הפך השימוש בנייר לטובת עיצוב ככלי פופולרי למדי בעולמות עיצוב הפנים, העיצוב התעשייתי, עיצוב האופנה ועוד.

קהל היעד לקורס עיצוב בנייר

לימודי קורס עיצוב בנייר פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לאנשים יצירתיים ואמנותיים, בעלי חוש אסתטי מפותח, הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בתחום המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית בתחום והן לאומנים מהתחומים השונים אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס עיצוב בנייר

תנאי הקבלה לקורס עיצוב בנייר משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. חלק מן המוסדות אף ידרשו כי יציגו המועמדים תיק עבודות.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי עיצוב בנייר

משך לימודי עיצוב בנייר משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 10 ל-40 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס עיצוב בנייר

במהלך לימודי הקורס בנושא עיצוב בנייר מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו סוגי הנייר השונים, קרטון וחומרי גלם נלווים, עיצוב גופים פיסוליים, יצירת מסכות נייר, עיסת נייר בפתיתים, עיסת נייר בשילוב חוטי ברזל, יצירת כלי קיבול, בניית בובות מנייר, שימוש בצבעים, הדבקת ניירות, מחזור ושמירה על איכות הסביבה, תבליטי נייר, קולאז'ים ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס עיצוב בנייר

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי עיצוב בנייר

עם סיום לימודי עיצוב בנייר יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם בתי מלאכה, סטודיו לייצור ועיצוב של תכשיטים, חברות לעיצוב רהיטים ופריטי נוי, גלריות ותערוכות, סטודיו לעיצוב אופנה, חברות עיצוב פנים וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס עיצוב בנייר

בוגרי קורס עיצוב בנייר המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס פיסול וקדרות בו יוכשרו לביטוי יצירתי של רעיונות שונים באמצעות חומרים שונים ושיטות עבודה מגוונות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיצוב בזכוכית שיכשיר אותם ליצור יצירות שונות מזכוכית באמצעות מגוון טכניקות ייחודיות.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎