קורס Flash

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי Flash

הפלאש flash היא תוכנה שיש לה מגוון של יישומים, אבל בעיקר היא משמשת לעיצוב אתרי אינטרנט המכילים אלמנטים גרפיים מורכבים, קטעי וידיאו, אנימציה וסאונד. קורס פלאש מקנה לסטודנטים שליטה בתוכנת פלאש של חברת אדובי ועל מנת ללמוד פלאש אין צורך לדעת קוד תכנות.

חלק מהקורסים מוקדשים ליישומים ספציפיים של התוכנה, כמו יצירת סרטי אנימציה, ולכן כדאי למועמד לבדוק לגבי כל קורס פלאש האם הוא מתאים למטרותיו ובאופן כללי התוכנה יישומית למדיות שונות - טלוויזיה, אינטרנט, מחשבים וסלולארי. בדרך כלל הקורס מקנה כלים מעשיים נוספים לעבוד איתם במסגרת עיצוב גרפי, בניית אתרים ועוד. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Flash?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Flash?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי פלאש 

הפלאש היא תוכנה שפותחה על ידי חברת מקרומדיה ונקנתה לאחרונה על ידי חברת התוכנה המובילה - אדובי. מדובר בתוכנה בעלת מגוון של יישומים, אבל בעיקר היא משמשת לעיצוב אתרי אינטרנט המכילים אלמנטים גרפיים מורכבים, קטעי וידיאו, אנימציה וסאונד.

כדי ללמוד פלאש אין צורך ברקע מקדים בתכנות יחד עם זאת כדאי מאוד להכיר את המחשב והתוכנות הגרפיות הקיימות בשוק. לימודי FLASH בדרך כלל הנם משלימים למגוון כישורי עיצוב ותכנות אחרים ביניהם פוטושופ, אינדיזיין ועוד. 

רבים מקורסי הפלאש המתקדמים הם קורסי פלאש אינטראקטיב הנענים לצרכיהם של משרדי הפרסום. בקורס פלאש אינטראקטיב נלמדים שימוש מתקדם במולטימדיה בפלאש, בניית ממשקים חכמים, בניית אפליקציות ועוד.

קורס Flash
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס flash?

ברוב קורסי פלאש ברמת מתחילים נלמדים תכנים כגון היכרות ראשונית עם ממשק המשתמש ועם הכלים של התוכנה, שימוש בכלים, גרפיקה ויצירת מלל, יצירת סימבולים, קבוצות וכפתורים, יצירת מוביקליפ ועוד.

כמו כן המשתתפים בקורס לומדים הכל אודות  ייבוא ושימוש בקבצי תמונות, מאגרים וספריות עזר לפלאשיסטים, ניהול, ארגון והעלאה לרשת של אתר פלאש ושיווק וקידום אתר פלאש.

רוב קורסי הפלאש למתקדמים מכילים תכנים מורכבים יותר כגון היכרות עם הגרסה החדשה של התוכנה - פלאש CS4, שימוש בחלון component, יצירת ממשקים מתקדמים, בניית תפריט תוכן, יצירת מוביקליפס מתקדמים, בניית משחקים ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס פלאש?

על מנת להתחיל ללמוד בקורס פלאש, אין צורך בידע קורדם בתכנות או הבנה בעיצוב גרפי - יחד עם זאת בדרך כלל תמצאו כי תוכנת FLASH נלמדת במסגרת קורס עיצוב גרפי, תקשורת חזותית ועוד כחלק משלים. 
קורס Flash
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס פלאש?

בוגרי הקורס יכולים לעבוד במשרדי פרסום, חברות פיתוח משחקים, חברות אנימציה, חברות אינטרנט ועוד. כמו כן ניתן להשתלב בתחום כפרילאנסרים ולהעניק שירותים פרטיים במגזר העסקי.

מה הם לימודי ההמשך לקורס פלאש?

בוגרי הקורס יכולים ואף רצוי שימשיכו ללימודים נוספים על מנת להרחיב את היצע הכישורים המקצועיים כגון קורס אילוסטרייטור, קורס אפטר אפקטס ועוד.
מודעה
מחפש קורס Flash?
מחפש קורס Flash?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה