ClickCease

קורס Flash

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי Flash

לימודי Flash במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מקצועיים, מעשיים ומעניינים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשימוש בתוכנה פופולרית זו המשמשת לעיצוב אתרי אינטרנט אשר מכילים אלמנטים גרפיים מורכבים, קטעי וידאו, קטעי סאונד ואנימציה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שימוש בפונקציות המתקדמות של התוכנה, באמצעותן ניתן ליצור סרטוני אנימציה, לבנות אתרי אינטרנט אינטראקטיביים, ליצור פרסומות, משחקי מחשב, אפליקציות, באנרים וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Flash?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Flash?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס Flash

תוכנת Flash פותחה על ידי חברת מקרומדיה וכיום נכללת תחת חברת Adobe המובילה בתחומי התוכנה. שליטה בתוכנה נחשבת למיומנות נדרשת בתחומי הגרפיקה הממוחשבת, העיצוב הגרפי, עיצוב האתרים, יצירת משחקי המחשב, יצירת אפליקציות, אנימציה וכדומה.

התוכנה מבוססת על גרפיקת וקטורים, דבר התורם להקטנת משקל הקובץ, וכן תומכת בשימוש במפת סיביות. ישנם קורסים בתחום המוקדשים ללימוד יישומים ספציפיים של התוכנה ומיומנויות מתקדמות לשימוש בה וישנם כאלו העוסקים בתפעול בסיסי של התוכנה.
קורס Flash
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס Flash

לימודי קורס Flash פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לגרפיקאים, מעצבים מהסוגים השונים, בוני אתרי אינטרנט, אנימטורים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס Flash

תנאי הקבלה לקורס Flash משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בחלק מן המוסדות יידרשו להצגת תיק עבודות.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס Flash
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי Flash

משך לימודי Flash משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 30 ל-150 שעות לימוד אקדמיות.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס Flash

במהלך לימודי הקורס בנושא Flash מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ממשק המשתמש בתוכנה, שימוש בכלים, גרפיקה ויצירת מלל, יצירת סימבולים, קבוצות וכפתורים, יצירת ממשקים מתקדמים, בניית תפריט תוכן, בניית משחקים, אובייקטים וקטורים, הפרדת אלמנטים וסידורם, עיצוב תנועה, אינטגרציה של אנימציה וגרפיקה באתרי אינטרנט, שילוב קבצי קול ומוזיקה, פלאש למובייל ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס Flash

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי Flash

עם סיום לימודי Flash יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם משרדי פרסום ושיווק, חברות לבנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט, חברות לפיתוח משחקי מחשב ואפליקציות, חברות אנימציה, חברות סלולר ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס Flash

בוגרי קורס Flash המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Maya בו יוכשרו לשימוש בתוכנת אנימציה בתלת ממד הנחשבת לתוכנה המובילה בעולם הקולנוע.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס וידאו ארט שיכשיר אותם לשימוש בדימויים חזותיים ועזרים דיגיטליים שונים לצורך יצירת סרטוני וידאו.
מודעה
מחפש קורס Flash?
מחפש קורס Flash?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה