קורס עיצוב בזכוכית

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ויטראז' - עיצוב בזכוכית

רוצה ללמוד לעשות ויטראז'ים מרהיבים? או אולי לעצב תכשיטים מזכוכית? בואו לקרוא הכל על קורס עיצוב בזכוכית. כיום ניתן ללמוד לימודי תעודה בתחום עיצוב זכוכית במגוון מסלולים והתמחויות, המתאימים הן למי שמעוניין ללמוד את התחום כתחביב ולהעשרה אישית, והן לשואפים להתמקצע בתחום ולמצוא בו פרנסה.

אם גם אתם מתעניינים בלימודים יצירתיים ומרתקים אלו, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא מידע רב ופרטים מועילים אודות הלימודים בקורסים לעיצוב זכוכית.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב בזכוכית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב בזכוכית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס ויטראז'

טכניקות חדישות מאפשרות כיום ליצור בזכוכית דברים שבעבר ניתן היה רק לחלום עליהם. לימודי עיצוב זכוכית הם למעשה מונח רחב המתאר מגוון רחב של קורסים שניתן ללמוד כיום במגוון מכללות בישראל בתחום הזכוכית, כגון: קורס עיצוב זכוכית, קורס ויטראז', פיוזינג זכוכית, ציור על זכוכית, פסיפס זכוכיות, חרוזי זכוכית, פאטיברה, תכשיטי פיוזינג', ועוד.

קורס עיצוב בזכוכית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס עיצוב בזכוכית - ויטראז'?

במסגרת לימודי עיצוב זכוכית יוכלו התלמידים ללמוד מגוון טכניקות בעיצוב זכוכית ולתרגל באמצעות עבודה מעשית בנייה והרכבה של עצמי זכוכית שונים.

מבין נושאי הלימוד והתוצרים: בניית אהילים מזכוכית, הרכבת חלונות ויטראז', בניית מיניאטורות מזכוכית, יצירת צלחות וקערות פיוזינג', התכת זכוכית, איחוי וכיפוף זכוכית, עיבוד זכוכית קרה, ציור ועיטור זכוכיות, ניפוח זכוכית, יצירת יציקות זכוכית, עיצוב ויצירת תכשיטים מזכוכית, הרכבת קופסאות מזכוכית או כלים דקורטיביים נוספים, שימוש באבני חן ושאריות של זכוכיות לעיצוב, ועוד.

מה משך קורס עיצוב בזכוכית - ויטראז'?

משך ההכשרה משתנה במידה ניכרת בהתאם לרמת ההתמחות אליה רוצים להגיע, ונע בין מפגש בודד ללימודים באורך שנה שלמה. כמו כן, התעודות הניתנות לבוגרים הינן מטעם המוסד שבו הם לומדים.
קורס עיצוב בזכוכית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש בקורס עיצוב בזכוכית?


אם התעניינת בלימודי עיצוב זכוכית בגלל חיבתך הגדולה לאמנות, אולי תתעניין גם בלימודי תואר ראשון באמנות. הלימודים מקיפים ביותר והינם כוללים תכנים השייכים להיסטוריה של האומנות, לאמנים מובילים בתחום, ליצירות חשובות וכן לסגנונות ציור שונים. 

אפשרות לימודים נוספת, הינה קורס פיסול, הקורס, הינו דומה ללימודי ויטראז'ים, משום שהוא לוקח חומר גלם ומשתמשים בו לשם יצירת וביטוי ההשקפה של האמן. 

לימודי הערכת אמנות הינם מעניינים לחלוטין וכוללים התייחסות מעמיקה ביותר בנוגע לערך הכספי והתרבותי של יצירות אמנות ועתיקות בין אם הן פסל, ציור, רהיט או כל מוצר אחר. 

במה עוסקים בוגרי קורס עיצוב בזכוכית - ויטראז'?

במידה וסיימתם את הלימודים תוכלו להשתלב בעבודה עצמאית בעיקר ולהציע את שירותכם בתחום של הכנת דברי אמנות שונים לבית. 

כמו כן, בתי כנסת, ארגונים, בתי עסק הינם אוהבים לעטר את בתיהם על ידי שימוש בויטראז'ים. כך שתמיד תמצאו עבודה בתחום בין אם במשרה מלאה ובין אם במשרה חלקית.
מודעה
מחפש קורס עיצוב בזכוכית?
מחפש קורס עיצוב בזכוכית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כנרת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה