ClickCease

קורס עיצוב אתרים

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

לימודי עיצוב אתרים

לימודי עיצוב אתרים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מעשיים וייחודיים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לעיצוב אתרי אינטרנט על כל המשתמע מכך – מראה עמוד הבית, צבעי האתר, הטפסים השונים, הצגת מידע בצורה מושכת, בחירת קונספט מסוים ועוד.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הצגת המידע בצורה אינטראקטיבית, יצירת חוויית משתמש טובה, זאת תוך שימוש בתוכנות עיצוב מתקדמות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב אתרים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב אתרים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס עיצוב אתרים

האינטרנט מהווה חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו והוא משמש אותנו בכל תחום שהוא. כיום, כמעט כל חברה, עסק או ארגון מחזיקים באתר אינטרנט לצרכי פרסום, שיווק וקידום העסק. באתר האינטרנט הם מציגים את המידע הרלוונטי לגביהם ופעמים רבות מאפשרים ביצוע של עסקאות אונליין שונות.

הצלחתם של אתרי האינטרנט השונים תלויה במידה רבה בעיצוב ובנראות של אלו, ועל כן עבודתם של מעצבי האתרים חשובה במיוחד.
קורס עיצוב אתרים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס עיצוב אתרים

לימודי קורס עיצוב אתרים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לאנשים יצירתיים ואמנותיים, בעלי חוש אסתטי מפותח, בין אם הינם חסרי כל רקע וניסיון בתחום ומעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ומרתק זה, וכן למעצבים מהתחומים השונים אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס עיצוב אתרים

תנאי הקבלה לקורס עיצוב אתרים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. נוסף על כך, נדרשים המועמדים לידע בסיסי במחשבים ולהצגת תיק עבודות כתנאי לקבלתם ללימודים.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס עיצוב אתרים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי עיצוב אתרים

משך לימודי עיצוב אתרים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, הכוללים לימודים בין 100 ל-300 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לשמונה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס עיצוב אתרים

במהלך לימודי הקורס בנושא עיצוב אתרים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו שפת HTML, תוכנת Flash, Dreamweaver, מבוא לבניית אתרים, Photoshop, אילוסטרייטור, איור ועיצוב באינטרנט, עיצוב לוגו וסמלים, עיצוב באנרים, התאמת האתר לקהל היעד, יצירת אנימציה וסרטוני אנימציה, שילוב סאונד, חוויית משתמש, דפי נחיתה, שיווק אינטרנטי, פרוטוקולים, בניית אתרי תוכן, שימוש בסטטיסטיקות וכלי ניתוח ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס עיצוב אתרים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי עיצוב אתרים

עם סיום לימודי עיצוב אתרים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות אשר רואים באינטרנט מקור שיווקי ופרסומי שיכול לקדם את תכני האתר, כמו גם בחנויות שונות וחברות סטארט אפ. נוסף על כך יכולים הבוגרים להציע את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס עיצוב אתרים

בוגרי קורס עיצוב אתרים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ZBrush בו ילמדו כיצד לעבוד עם תוכנה זו המשמשת ליצירת מודלים בתלת ממד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אנימציה בו יוכשרו לעבודה עם תוכנות ממוחשבות מתקדמות באמצעותן ניתן ליצור ולעצב אנימציות דו ממדיות ותלת ממדיות מתקדמות.
מודעה
מחפש קורס עיצוב אתרים?
מחפש קורס עיצוב אתרים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, רחובות, חיפה, ירושלים, באר שבע, נס ציונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית ובאונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה