קורס פוטושופ למתחילים

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

לימודי פוטושופ למתחילים

רוצים להכיר את תוכנת העריכה ועיבוד התמונה הפופולארית בעולם? מעוניינים להשתלב בתחום העיצוב הגרפי ורוצים ללמוד את עקרונות הבסיס שיעזרו לכם להפוך כל תמונה לאיכותית יותר? קורס פוטושופ למתחילים מיועד עבורכם. קורס פוטושופ בסיסי (הידוע גם בשם קורס פוטושופ למתחילים), יקנה לכם ידע בריטוש תמונה, שימוש בפילטרים ליצירת משחקי אור וצל, שינוי רזולוציה עבודה עם שכבות וטכניקות מתקדמות נוספות שיאפשר לכם להפוך את התמונה הפשוטה ביותר למרהיבה במיוחד.

מרבית המגזינים, אתרי האינטרנט וקטלוגי האופנה ברחבי העולם, עושים שימוש בפוטושופ, ודוגמניות מסוימות אף דורשות שירטשו את תמונותיהם באמצעות התוכנה בטרם פרסומן. לימודי פוטושופ למתחילים יקנו לכם ידע נרחב להכרת ממשק התוכנה, וייחשפו בפניכם את הפונקציות הבסיסיות הנמצאות בשימוש באופן תדיר בקרב מעצבים ומבצעים גרפיים. למרות העובדה כי משתמשים חובבים רבים מכירים את תוכנת הפוטו שופ, ואף עושים בה שימוש לצרכים אישיים, Adobe Photoshop היא תוכנה מורכבת יחסית, המצריכה מיומנויות נרחבות על מנת לבצע בה שימוש אפקטיבי למטרות מקצועיות. לא יודעים כלום על פוטושופ ורוצים להכיר את עקרונות השימוש בתוכנה פופולארית זו? המשיכו לקרוא.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פוטושופ למתחילים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פוטושופ למתחילים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס פוטושופ למתחילים

פיתוחה של תוכנת פוטושופ החל בשנת 1987, ומאז ביססה Photoshop מבית אדובי את מעמדה כתוכנת עימוד התמונה והעריכה הגרפית המובילה בעולם. ב- 30 השנים האחרונות, נמצאת פוטשופ בשימוש על ידי מעצבים ומבצעים גרפיים, צלמים ואנשי שיווק, ועוברת שינויים תכופים בהתאם להתפתחויות הטכנולוגיה וצרכי המשתמשים העדכניים ביותר. 

בעידן המודרני, עיבוד התמונה הפך להכרח של ממש, כאשר כל משתמש חובב ברשתות החברתיות, עורך את תמונותיו על מנת לשוות להן מראה מקצועי ומלוטש יותר. תוכנת פוטושופ מבית חברת Adobe היא תוכנת העריכה הגרפית הפופולארית בעולם כיום, ונמצאת בשימוש בקרב אנשי המקצוע המובילים בתחום העיצוב הגרפי ועיבוד התמונה.
קורס פוטושופ למתחילים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס פוטושופ למתחילים?

קורס פוטושופ למתחילים מיועד למעוניינים להשתלב בתחום העיצוב הגרפי, הגרפיקה הממוחשבת, העריכה והצילום. בתי ספר ללימודי פוטושופ ברחבי הארץ, מציעים לימודים מקיפים בתחום המתאימים במיוחד לצעירים, חיילים משוחררים או לעוסקים בתחומים משיקים השואפים להרחיב את ארגז הכלים שברשותם. כמו כן, יתאים קורס Photoshop בסיסי למחפשים הסבה מקצועית לתחום רווחי ומבוקש.

חשוב לציין כי בחלק מהמכללות, ניתן להשתלב בקורס פוטושופ למתחילים על חשבון הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים. כך שאם טרם עברו 7 שנים מאז יום שחרורכם מצה"ל, ואתם מחפשים סיוע בתשלום שכר הלימוד, תוכלו לברר עם המכללה בה אתם חפצים ללמוד האם ניתן לשלום עבור עלות הקורס (או חלק ממנה) באמצעות הפיקדון.

מה הם תנאי הקבלה לקורס Photoshop למתחילים?

במרבית המקרים, תנאי הקבלה לקורסי פוטושופ למתחילים הינם בסיסיים למדי, וכוללים דרישה ל-12 שנות לימוד, מעבר של ראיון מול ועדת קבלה ובחינה פנימית קצרה. מכיוון שמדובר בקורס למתחילים, אין צורך בידע קודם בתחום, כך שגם אם אתם לא יודעים דבר על פוטושופ, תוכלו (במידה ותעמדו בדרישות הבסיס), להשתלב בקורס בקלות.

מכיוון שחלק נרחב מהמושגים ומתכני הלימוד בקורסי פוטושופ הינם בשפה האנגלית, ייתכן ותרצו לשפר את אוצר המילים שלכם ואת הביטחון בקריאה ובשיחה בשפה טרם ההרשמה ללימודים. ודאי תשמחו לגלות, כי כיום ניתן להשתלב בקורסים לשיפור האנגלית במגוון מכללות ברחבי הארץ. קורסים ממוקדים אלו, יכינו אתכם באופן האפקטיבי ביותר, להבנת החומר הנלמד בקורס פוטושופ.
קורס פוטושופ למתחילים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

איפה אפשר ללמוד פוטושופ למתחילים?

רבים שואלים את עצמם, איפה כדאי ללמוד פוטושופ? התשובה לכך אינה חד משמעית, שכן ההחלטה על השתלבות בלימודים תלויה במספר גורמים - מיקומה הגיאוגרפי של המכללה, האם מדובר בתואר או בקורס, האם ניתן ללמוד את התחום במתכונת לימודי ערב ועוד. כיום, היצע המוסדות לקורס פוטושופ רחב במיוחד ובתי ספר ללימודי פוטושופ פרושים בכל רחבי הארץ, כך שתוכלו למצוא את המסלול המתאים לכם ביותר, בהתאם לרמה המבוקשת, תכני הלימוד ומקום מגוריכם. מכיוון שקורס פוטושופ הינו קורס קצר יחסית, ודאי תעדיפו שלא להעתיק את מקום מגוריכם ולמצוא מכללה קרובה קרובה לבית, שתאפשר לכם לשמור על שגרת חייכם ולשלבה עם הלימודים.

חלק מהמכללות מציעות לימודי פוטושופ כחלק מקורס עיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת, וחלקן מציעות קורסי פוטושופ עצמאיים המתמקדים בהכרת כללי הבסיס לשימוש בתוכנה. בין אם מדובר בלימודי פוטושופ בצפון, לימודי פוטושופ בתל אביב או קורס פוטושופ בדרום - קורסי פוטושופ למתחילים יעניקו לכם תשתית תיאורטית איתנה, השזורה בתרגולים, התנסויות והכשרה מעשית ענפה, על מנת שתוכלו לפתח קריירה משגשגת בתחום העיצוב הגרפי.

כמה זמן נמשך קורס פוטושופ למתחילים?

קורסי Photoshop למתחילים, משתנים במשכם ובהיקפם ממוסד למוסד, בהתאם לתכני הלימוד אותם הם כוללים, להכשרה המעשית המוענקת במסגרתם ולתעודת ההסמכה לה זוכים בוגרי הקורס עם סיומו. במרבית המקרים, כולל קורס פוטושופ למתחילים בין 30 ל- 60 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני בין 15 ל-20 מפגשים.

במידה ואתם חוששים שמא סדר יומכם העמוס ולוח הזמנים הצפוף בו אתם נתונים, יקשה עליכם את ההשתלבות בקורס פוטושופ בסיסי, הסירו דאגה מליבכם. בתי ספר ללימודי פוטושופ, מציעים כיום קורסים במתכונת נוחה וגמישה, המתאימה במיוחד לאנשים עובדים ונערכת בשעות אחר הצהריים או הערב לנוחות הסטודנטים, כך שתוכלו להמשיך בשגרת חייכם תוך שילוב עבודה ולימודים בקורס פוטושופ.

מה לומדים בקורס פוטושופ למתחיחים?

כעת, כאשר אתם יודעים איפה אפשר ללמוד פוטושופ, ודאי תרצו לדעת מעט יותר על תכני הלימוד בקורס פוטושופ למתחילים. בניגוד לקורסים המתקדמים בתחום, קורס פוטשופ למתחילים, מקנה למשתתפים בו את הכלים והמיומנויות הבסיסיים לעיבוד תמונה. הלימודים, המועברים על ידי סגל הוראה בכיר ומיומן, מתמקדים במושגי הבסיס אותם תיישמו על מנת לרטש, לעבד ולהפוך כל תמונה לאיכותית יותר במספר צעדים פשוטים יחסית.

בין נושאי הלימוד בקורס Photoshop למתחילים: היכרות עם ממשק התוכנה, ביצוע תיקוני צבע, ההבדלים בין וקטורים לפיקסלים, פילטרים ואפקטים לתמונות, יצירת פוטו-מונטאז', ציור דיגיטלי, הוספת טקסטים, עבודה עם שכבות, ייצוא וייבוא קבצים, תיקון פגמים, ריטוש תמונה ועוד.

איזו תעודה מקבלים בלימודי פוטושופ למתחילים?

לבוגרי קורס פוטושופ למתחילים, שיעמדו בכל הדרישות, לרבות נוכחות בלפחות 80% מהשיעורים, הגשת מטלות, השתתפות פעילה במפגשים והגשת פרויקט גמר (בכפוף להחלטת המכללה המלמדת), תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

תעודת הגמר בקורס פוטושופ בסיסי, תאפשר לבוגרים להמשיך ללימודים פוטושופ למתקדמים, או במידה וירצו - גם ללימודי תואר ראשון בעיצוב גרפי.

מה לימודי ההמשך לקורס פוטושופ למתחילים ?

במידה וסיימתם את לימודיכם באחד מבתי הספר ללימודי פוטושופ, ואתם מעוניינים להרחיב את הסמכתכם, לרכוש ידע בתחום נוסף ולהעשיר את מנעד השירותים אותו תוכלו להעניק ללקוחותיכם, תוכלו להשתלב בלימודי תעודה נוספים בתחום העיצוב הגרפי, העריכה והצילום.

קורס פוטושופ למתקדמים, מיועד לבוגרי קורס פוטושופ למתחילים שרכשו ידע בשימוש בתוכנה וכבר צברו ניסיון מעשי בתחום, ומעוניינים לקחת את הכלים שברשותם צעד אחד קדימה. בקורס Photoshop למתקדמים, תכירו את הפונקציות המתקדמות יותר שמציעה התוכנה, תלמדו לנהל כלים וקטוריים ותגלו את כל הטכניקות והטריקים בהם משתמשים מעצבים גרפיים מובילים.

קורס פוטושופ ואילוסטרייטור, הוא אחד הקורסים המבוקשים ביותר בתחום הגרפיקה. מסלול ייחודי זה, המשלב שתי תוכנות מובילות מבית Adobe, מאפשר למשתתפים בו להכיר את רזי ריטוש ועריכת התמונה, לצד איור ויצירת אפקטים מרהיבים. תוכנת Illustrator מבוססת וקטורים, ומתמקדת באיור דיגיטלי, בעוד תוכנת פוטושופ עוסקת בריטוש ותירון פגמים בתמונה קיימת. קורס נוסף ומבוקש במיוחד מבית חברת אדובי, הוא קורס אינדיזיין, המתמקד באיור ליצירת ספרים, חוברות, קטלוגים ומוצרי דפוס. בוגרי קורס אינדיזיין מבוקשים במיוחד בקרב הוצאות לאור, חברות דפוס ובעולם העיתונות הכתובה.
מודעה
מחפש קורס פוטושופ למתחילים?
מחפש קורס פוטושופ למתחילים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה