ClickCease

קורס פוטושופ למתחילים

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי פוטושופ למתחילים

לימודי פוטושופ למתחילים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מקצועיים ומעניינים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשימוש בסיסי בתוכנת PhotoShop (פוטושופ) המפורסמת והשימושית.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שימוש בפילטרים שונים ליצירת משחקי אור וצל, ריטוש תמונות, שינוי רזולוציות, עבודה עם שכבות ושלל טכניקות נוספות, בין אם למען שימוש לצרכים אישיים ובין אם לצורך השתלבות בשלל העבודות המוצעות בתחום העיצוב.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פוטושופ למתחילים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פוטושופ למתחילים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס פוטושופ למתחילים

תוכנת פוטושופ הינה תוכנה פופולרית במיוחד מבית Adobe שפותחה בשנת 1987 ומאז עברה שיפורים ושכלולים רבים, וזו נחשבת כיום לתוכנת עיבוד התמונה והעריכה הגרפית המובילה בעולם. התוכנה נמצאת בשימוש על ידי מעצבים גרפיים, מבצעים גרפיים, צלמים, אנשי שיווק ואף אנשים פרטיים.

המשתתפים בקורס ילמדו אודות הפונקציות הבסיסיות הקיימות בתוכנה ויכירו לעומק את ממשקיה השונים. באמצעות הידע אותו ירכשו יוכלו להכין מצגות, אלבומים, סרטוני וידאו, פרסומות, חוברות וכדומה וכן לערוך תמונות אמנותיות, תמונות מאירועים וכדומה.
קורס פוטושופ למתחילים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס פוטושופ למתחילים

לימודי קורס פוטושופ למתחילים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים יצירתיים ואמנותיים, בעלי חוש אסתטי מפותח, בין אם הינם חסרי כל רקע וניסיון בתחום ומעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ומרתק זה, ובין אם הינם מעצבים מהתחומים השונים, צלמים, אנשי שיווק ופרסום וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס פוטושופ למתחילים

תנאי הקבלה לקורס פוטושופ למתחילים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס פוטושופ למתחילים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי פוטושופ למתחילים

משך לימודי פוטושופ למתחילים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 30 ל-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס פוטושופ למתחילים

במהלך לימודי הקורס בנושא פוטושופ למתחילים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו עיבוד תמונה, היכרות עם ממשק התוכנה, ביצוע תיקוני צבע, ההבדלים בין וקטורים לפיקסלים, פילטרים ואפקטים לתמונות, יצירת פוטו-מונטאז', ציור דיגיטלי, הוספת טקסטים, עבודה עם שכבות, ייצוא וייבוא קבצים, תיקון פגמים, ריטוש תמונה ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס פוטושופ למתחילים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי פוטושופ למתחילים

עם סיום לימודי פוטושופ למתחילים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות פרסום ושיווק, חברות לבניית אתרים, משרדי צילום ועיצוב, חברות לעיצוב אופנה, תעשיית הקולנוע והטלוויזיה, מערכות עיתונות, משרדי הוצאה לאור ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס פוטושופ למתחילים

בוגרי קורס פוטושופ למתחילים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס פוטושופ למתקדמים בו יוכלו להעמיק את הכשרתם בתחום ולרכוש מיומנויות מתקדמות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיצוב גרפי בו יוכשרו לעבודה עם תוכנות עיצוב שונות ומתקדמות.
מודעה
מחפש קורס פוטושופ למתחילים?
מחפש קורס פוטושופ למתחילים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה