קורס Revit

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי Revit

אם אתם ארכיטקטים או מעצבי פנים ואתם מעוניינים להכיר את התוכנה שתתרום רבות לשיפור איכות עבודתכם – ותהפוך אותה למהירה, פשוטה ויעילה מתמיד – הלימודים בקורס רוויט Revit מיועדים עבורכם. תוכנת רוויט, מבית Autodesk, זוכה לפופולאריות אדירה בקרב העוסקים בתחום, עקב הצלחתה להפוך את תהליכי התכנון – החל משלבי בניית תכניות העבודה וכלה בשלבי ההדמיה הממוחשבת – למהירים ופשוטים.

הצלחתה של תוכנת הרוויט הביאה משרדי אדריכלים ומעצבים רבים לקבל לעבודה רק מי שנושא היכרות עם תוכנה זו, כך שהלימודים בקורס רוויט יכולים לתרום רבות לקלות השתלבותכם בעבודה בתחום. אז בואו ליהנות מהלימודים שייקלו על עבודתכם – בואו לקרוא עוד על קורס רוויט במכללות המובילות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Revit?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Revit?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס Revit רוויט

כידוע, עבודתם של האדריכלים ומעצבי הפנים היא מורכבת עד מאד, הכוללת אין- ספור שלבים, ועל כן תוכנת ה-Revit, המאפשרת לייעל ולקצר את הליכי התכנון, הפקת התכניות, הרשימות וכתבי הכמויות זוכה להצלחה כה גדולה בקרב מעצבי הפנים והארכיטקטים.

אולם, העבודה עם תוכנת רביט אינה פשוטה – ועל כן מציעות מספר מכללות מובילות קורסים איכותיים ללימודי רוויט – אשר יקנו לכם את כל הידע והכלים הדרושים לעבודה עם תוכנה חשובה זו. בואו לקרוא אודות הקורסים בתחום.
קורס Revit
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי Revit רוויט?

הלימודים בקורס Revit מיועדים לאדריכלים ומעצבי פנים, המעוניינים להכיר תוכנה חשובה זו שתתרום רבות ליעילות עבודתם, מהירותה ואיכותה.

אם אתם מתעניינים בלימודי Revit אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים שיכירו לכם תוכנות חשובות בתחום: קורס אוטוקאד AutoCAD, קורס מאיה MAYA וכו'.

מה הם תנאי הקבלה לקורס Revit רוויט?

אמנם חלק ניכר מהמכללות ומוסדות הלימוד אינם מציבים כל תנאי קבלה בפני המועמדים לקורס רביט, אך על מנת שתוכלו להפיק מהלימודים את המיטב כדאי מאד שתהיו בעלי הכשרה מתאימה (בארכיטקטורה או עיצוב פנים), יכולת עבודה מול המחשב ובעלי רמת אנגלית בסיסית לפחות.

הקבלה לקורס רביט מתקדמים מיועדת לבוגרי הקורס הבסיסי או למי שכבר צברו ניסיון בעבודה עם תוכנה חשובה זו.
קורס Revit
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס Revit רוויט?

הלימודים בקורס Revit כוללים, בדרך כלל, בין 50 ל-60 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים, לרוב, בין חודשיים לארבעה חודשים. לימודים בקורס רויט מתקדם (המיועד לבוגרי הקורס הבסיסי, ומתמקד בהדמיות ואנימציה) כוללים כ-20 שעות לימוד אקדמיות לערך ונמשכים כחודש.

אם אתם מתעניינים בלימודי רויט, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים לכם אפשרות ליהנות מלימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה, סטודנטים עמוסי לימודים או עסוקים מכל סיבה אחרת – תוכלו להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים לכם ביותר.

מה לומדים בקורס Revit רוויט?

תכנית הלימודים בקורס רביט דואגת להכשיר את בוגריה בכל הידע, המיומנויות והכלים לעבודה מקצועית עם תוכנה זו – אשר תהפוך את עבודתכם לקלה ומדויקת מאי פעם. הקורס משלב בין לימודים תיאורטיים ועיוניים מקיפים ומעמיקים לבין תרגולים מעשיים רבים, כך שהכשרת הבוגרים הינה מלאה ושלמה.

לעיתים קרובות כוללים לימודי Revit את הנושאים והתכנים הבאים: הפקת שרטוטים של קירות, חלונות, דלתות, רצפות, תקרות, רהיטים ועוד, הגדרת חומרים וצבעים דרך התוכנה, הפקת תכניות דו ממדיות, סוגי קווים, הוספת ועריכת טקסט ומידות, עריכת והדפסת גיליונות, טיפול בתאורה מלאכותית, ביצוע הדמיה, הוספת ועריכת טקסט ומידות ועוד מגוון נושאי לימוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס Revit רוויט?

בוגרי קורס Revit, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס Revit רוויט?

בוגרי קורס רביט יוכלו להשתלב ביתר קלות בעבודה בתחומי האדריכלות ועיצוב הפנים – שכן משרדים רבים מעסיקים רק מועמדים השולטים בתוכנה חשובה זו, ואם אתם עובדים כארכיטקטים או מעצבי פנים עצמאיים תוכלו ליהנות משיפור באיכות, יעילות ומהירות עבודתכם.
מודעה
מחפש קורס Revit?
מחפש קורס Revit?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה