ClickCease

קורס Revit

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי Revit

לימודי Revit במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים פופולריים, מעשיים ומיוחדים הנלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לעבודה עם תוכנה ייחודית זו, בה נעשה שימוש נרחב תחת עולמות האדריכלות, הארכיטקטורה ועיצוב הפנים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שרטוט יעיל ומדויק, תכנון מודלים בתלת ממד, הפקת חתכים, תוכניות, רשימות וכתבי כמויות, לייבא קבצים מתוכנות אחרות אל התוכנה ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Revit?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Revit?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס Revit

תוכנת Revit הינה תוכנת שרטוט אשר פותחה על ידי חברת Autodesk במטרה להוות כלי עבודה שימושי ויעיל עבור אדריכלים, הנדסאים, מהנדסאים, שרטטים, מעצבי פנים, גרפיקאים וכדומה, שכן זו מאפשרת שרטוט ותכנון בתלת ממד.

התוכנה מספקת תכנון מהיר ויעיל, זאת כיוון שהיא חוסכת זמן עבודה, החל מתהליכי תכנון העבודה ועד לשלב ההדמיה הממוחשבת. על כן, שליטה בתוכנה ובפונקציות המתקדמות שלה מהווה יתרון מהותי בשוק העבודה.
קורס Revit
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס Revit

לימודי קורס Revit פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון בתחום,המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחומים הרלוונטיים, ובין אם הינם עוסקים בתחומי האדריכלות ועיצוב הפנים, ההנדסה, התכנון וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס Revit

תנאי הקבלה לקורס Revit משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. נוסף על כך, יידרשו להחזיק בשליטה בסיסית ביישומי מחשב.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס Revit
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי Revit

משך לימודי Revit משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 20 ל-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש אחד לבין ארבעה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס Revit

במהלך לימודי הקורס בנושא Revit מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הפקת שרטוטים של קירות, חלונות, דלתות, רצפות, תקרות, רהיטים, הגדרת חומרים וצבעים דרך התוכנה, הפקת תוכניות דו ממדיות, סוגי קווים, הוספת ועריכת טקסט ומידות, עריכת והדפסת גיליונות, טיפול בתאורה מלאכותית, ביצוע הדמיה, הוספת ועריכת טקסט ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס Revit

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי Revit

עם סיום לימודי Revit יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות אדריכלות ועיצוב פנים, חברות ועסקים בתעשייה בהם נעשה שימוש בשרטוטים ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס Revit

בוגרי קורס Revit המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Solidworks שיכשיר אותם לעבודה עם תוכנת תכנון, שרטוט ועיצוב תלת ממדי המשמשת בעיקר בתחומי התיב"ם.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס AutoCad בו יוכשרו לשרטוט בדו ממד ובתלת ממד באמצעות תוכנה מתקדמת זו.
מודעה
מחפש קורס Revit?
מחפש קורס Revit?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה