ClickCease

קורס אוטוקאד Autocad

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

לימודי AutoCad אוטוקאד

לימודי אוטוקאד AutoCad במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מאתגרים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לעבודה עם תוכנת AutoCad המשמשת בעיקר את ענף התיב"ם (תכנון וייצור באמצעות מחשב) ומאפשרת יצירה של שרטוטים בדו ממד ובתלת ממד.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הצגת תוכניות של מוצרים, מכונות, תוכניות של מבנים אדריכליים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אוטוקאד Autocad?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אוטוקאד Autocad?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס AutoCad

תוכנת אוטוקאד AutoCad פותחה על ידי חברת AutoDesk האמריקאית שאחראית על תוכנות רבות ושימושיות כיום וביניהן Maya, 3DMAX, Revit ועוד. התוכנה משמשת ליצירת שרטוטים שונים בכל תחום שהוא, ונחשבת לשימושית במיוחד בקרב תחומים כמו עיצוב פנים ואדריכלות, בנייה, תעשייה, הנדסה, הייטק ועוד.

התוכנה מאפשרת לשרטט שרטוטים מכל סוג שהוא, דבר המהווה יתרון מהותי אמנם יכול להוות חסרון גם כן, שכן לעיתים המשרטט מעוניין להתמקד בשרטוט לתחום מסוים. עם זאת, היא נחשבת לאחת התוכנות הנדרשות ביותר בשוק.
קורס אוטוקאד Autocad
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס אוטוקאד AutoCad

לימודי קורס אוטוקאד AutoCad פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למהנדסים, אדריכלים, הנדסאים, שרטטים וכדומה, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יוכלו להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם וליצור שרטוטים והדמיות בצורה מדויקת, יעילה ומהירה יחסית.

תנאי הקבלה לקורס אוטוקאד AutoCad

תנאי הקבלה לקורס אוטוקאד AutoCad משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. נוסף על כך, נדרשים המועמדים לידע בסיסי במחשבים. ישנם קורסים הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי ניסיון תעסוקתי רלוונטי בתחומי האדריכלות, ההנדסה וכדומה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס אוטוקאד Autocad
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אוטוקאד AutoCad

משך לימודי אוטוקאד AutoCad משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, הכוללים לימודים בין 30 ל-110 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לתשעה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס אוטוקאד AutoCad

במהלך לימודי הקורס בנושא אוטוקאד AutoCad מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יסודות השרטוט הממוחשב, ממשק תוכנת אוטוקאד, היכרות עם ספריות, ייבוא וייצוא של קבצים לתוכנה וממנה, המרת אובייקטים דו ממדיים לתלת ממד, סרגלי כלים, עבודה באמצעות שכבות, עקרונות יצירת מודלים, יצירת אובייקטים באמצעות תכנון נקודות מבט, ייצוא קבצים להדפסה, היכרות עם קבצי הדפסה תלת ממדית, עבודה עם מידות מדויקות, פקודות שכפול, עזרי שרטוט, שילוב גרפיקה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס אוטוקאד AutoCad

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אוטוקאד AutoCad

עם סיום לימודי אוטוקאד AutoCad יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו מפעלי תעשייה, חברות אדריכלות ועיצוב פנים, חברות הנדסה בתחומים השונים ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס אוטוקאד AutoCad

בוגרי קורס אוטוקאד AutoCad המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס SolidWorks בו יוכשרו לעבודה עם תוכנה המשמשת לתכנון, שרטוט ועיצוב תלת ממדי מדויק בתחומי התיב"ם.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Revit שיכשיר אותם לעבודה עם תוכנה זו בה נעשה שימוש בענפי האדריכלות ועיצוב הפנים.
מודעה
מחפש קורס אוטוקאד Autocad?
מחפש קורס אוטוקאד Autocad?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה בלבד
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה