ClickCease

קורס וידאו ארט

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי וידאו ארט

לימודי וידאו ארט במסגרת לימודי תעודה, או בשמם הנוסף – לימודי אמנות מיצבי וידאו, הינם לימודים מעניינים, פופולריים ויישומיים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשימוש בדימויים חזותיים שונים ועזרים דיגיטליים מגוונים לצורך יצירת סרטוני וידאו שונים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך העברת מסרים אמנותיים בצורה יצירתית בהתבסס על תמונה נעה בשילוב עם קולות וסאונד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס וידאו ארט?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס וידאו ארט?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס וידאו ארט

מצד אחד, מזכיר הוידאו ארט יצירות קולנועיות שכן שניהם עוסקים בהעברת מסרים אמנותיים של היוצר בצורה חזותית. מצד שני, בשונה מיצירה קולנועית, הוידאו ארט אינו מחייב הצגה של עלילה מסוימת, של שחקנים או של דיאלוג כלשהו, אלא מתבסס בעיקרו על תמונה נעה ושילוב של דימויים דיגיטליים חזותיים.

במהלך קורס וידאו ארט ילמדו הסטודנטים כיצד לפתח שפה יצירתית, אישית ומקורית משלהם, יכירו את כלי העריכה והצילום בהם נעשה שימוש, ילמדו אודות סוגי ההתבטאות הקיימים בעולם הוידאו ועוד.
קורס וידאו ארט
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס וידאו ארט

לימודי קורס וידאו ארט פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים יצירתיים ואמנותיים, בין אם הינם חסרי כל רקע וניסיון בתחום ומעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ומרתק זה, ובין אם הינם צלמים או אנשי עיצוב בתחומים השונים אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס וידאו ארט

תנאי הקבלה לקורס וידאו ארט משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. חלק מן הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בעלי רקע קודם בתחומי הצילום, הקולנוע והאמנות ואף מבקשים כי יציגו תיק עבודות.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס וידאו ארט
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי וידאו ארט

משך לימודי וידאו ארט משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, הכוללים לימודים בין 40 ל-150 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס וידאו ארט

במהלך לימודי הקורס בנושא וידאו ארט מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ההיסטוריה של הוידאו ארט, וידאו ארט ואמנות המיצב, קומפוזיציה, ההבדלים בין יצירה נרטיבית ליצירה נטולת נרטיב, ארגון סצינה במרחבים פנימיים וחיצוניים, מושגי יסוד של התחביר הקולנועי, התנסות מעשית בצילום, תאורה ובימוי, חשיבות העריכה, פיתוח יצירתיות אישית, דיון וביקורת על עבודות וידאו ארט, קולנוע ניסיוני, מגמות עכשוויות בתחום, עריכה ככלי מניפולטיבי, אקספרסיוניזם, סרטי הסברה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס וידאו ארט

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי וידאו ארט

עם סיום לימודי וידאו ארט יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות עבורם יצרו סרטוני וידאו ארט ויביעו את המסרים המבוקשים. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך או יצרו קטעים התואמים את שפתם האמנותית.

לימודי המשך לאחר קורס וידאו ארט

בוגרי קורס עיצוב פנים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Premiere שיכשיר אותם לעבודה עם תוכנת עריכת וידאו מתקדמת ונוחה במיוחד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מבצעים גרפיים בו יוכשרו לעבודה עם תוכנות ממוחשבות מתקדמות לצורך יצירת רעיונות עיצוביים שונים.
מודעה
מחפש קורס וידאו ארט?
מחפש קורס וידאו ארט?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה