ClickCease

קורס גרפיקה ממוחשבת

נמצאו עבורך 10 מוסדות לימודים:

לימודי גרפיקה ממוחשבת

לימודי גרפיקה ממוחשבת במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מקצועיים וייחודיים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. לימודים אלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם לעיצוב ועיבוד דיגיטלי של תכנים חזותיים באמצעות תוכנות ממוחשבות שעושות שימוש בשפות תכנות מגוונות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך עבודה עם תוכנות הגרפיקה השונות וביניהן פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין וכדומה, זאת על מנת שיוכלו לעצוב בעיצוב של אתרים, שלטים, טקסטים ומוצרים מגוונים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גרפיקה ממוחשבת?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס גרפיקה ממוחשבת

הגרפיקה הממוחשבת מוגדרת כאמנות מעשית שמשלבת בין ענף המחשבים והטכנולוגיה לבין תחומי היצירתיות והעיצוב. היא מהווה חלק בלתי נפרד מעולם השיווק והדיגיטל, כאשר הגרפיקאים הינם בעלי המקצוע האחראיים על עיצוב מוצרים ושירותים שונים בהתאם לצרכי הלקוח וכן על יצירת שפה מיתוגית שתוכל להוביל את המוצר להצלחה מבחינה פרסומית.

באמצעות הגרפיקה הממוחשבת ניתן ליצור איורים, אנימציות, טקסטים וכדומה, לעצב אריזות של מוצרים, שלטי פרסומות, אתרי אינטרנט, טקסטים, סרטי קולנוע וטלוויזיה ועוד.
קורס גרפיקה ממוחשבת
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס גרפיקה ממוחשבת

לימודי קורס גרפיקה ממוחשבת פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון בתחום המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ומרתק זה, וכן למעצבים מהתחומים השונים אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס גרפיקה ממוחשבת

תנאי הקבלה לקורס גרפיקה ממוחשבת משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. נוסף על כך, נדרשים המועמדים לידע בסיסי במחשבים.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס גרפיקה ממוחשבת
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי גרפיקה ממוחשבת

משך לימודי גרפיקה ממוחשבת משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, הכוללים לימודים בין 150 ל-300 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לחצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס גרפיקה ממוחשבת

במהלך לימודי הקורס בנושא גרפיקה ממוחשבת מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יסודות הגרפיקה הממוחשבת, רישום, איור, תוכנות עיצוב, מיתוג, שיווק ופרסום, הכנה לדפוס, צילום דיגיטלי, טיפוגרפיה, קומפוזיציה, עיצוב לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב כרזות, עיצוב בתלת ממד, עיבוד תמונה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס גרפיקה ממוחשבת

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי גרפיקה ממוחשבת

עם סיום לימודי גרפיקה ממוחשבת יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם משרדי פרסום, חברות סטארט אפ, הוצאות ספרים, תעשיית הטלוויזיה והקולנוע, מערכות עיתונים, אתרי אינטרנט, בתי הוצאה לאור ועוד.  

לימודי המשך לאחר קורס גרפיקה ממוחשבת

בוגרי קורס גרפיקה ממוחשבת המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס עיצוב פנים שיכשיר אותם לעיצוב החלל הפנימי של מבנים שונים מבחינת חלוקת החלל, הצבעים, הצורות והאווירה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיצוב תעשייתי בו יוכשרו לשילוב בין אמנות ליישומיות בענף העיצוב, בדגש על עיצוב מוצרים.
מודעה
מחפש קורס גרפיקה ממוחשבת?
מחפש קורס גרפיקה ממוחשבת?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה בלבד
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה