ClickCease

קורס עיצוב מוצר

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי עיצוב מוצר

לימודי עיצוב מוצר במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מעניינים ומקצועיים הנלמדים תחת ענף העיצוב ואלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם לתכנון יעיל, איכותי ואסתטי של מוצרים שונים ומגוונים, החל משלבי הפיתוח והיצירה ועד לשלבי הייצור המוגמר.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך קיום כלל השלבים הנוגעים בתהליך המורכב של עיצוב המוצר, עבודה עם תוכנות ההדמיה ותוכנות העיצוב הרלוונטיות וכדומה.   
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב מוצר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב מוצר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס עיצוב מוצר

עיצוב נתפס אצלנו כתהליך אמנותי ויצירתי בלבד, אמנם עיצוב המוצר כולל בתוכו שלבים אנליטיים רבים וביניהם מחקר, תכנון, שרטוט, בחינת מוצרים מתחרים, בניית אב-טיפוס, עריכת ניסויים במוצר, החלטה על צבע המוצר, המרקם והצורה שלו, היעילות והשימושיות שלו, הצורך בו בהתאם לצרכי השוק הקיימים ועוד.

חשוב להבין כי על אף חשיבותם של תחומי השיווק והפרסום, עיצובו של המוצר על כל פניו מהווה את החלק הראשוני והחשוב ביותר שגורם לצרכנים לבחור במוצר על פני מוצרים מתחרים אחרים ועל כן דורש התהליך מן העוסקים בו להחזיק בידע מקיף במיוחד.
קורס עיצוב מוצר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס עיצוב מוצר

לימודי קורס עיצוב מוצר פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון בתחום המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ומרתק זה, וכן למעצבים מהתחומים השונים אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס עיצוב מוצר

תנאי הקבלה לקורס עיצוב מוצר משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס עיצוב מוצר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי עיצוב מוצר

משך לימודי עיצוב מוצר משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של כשנתיים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס עיצוב מוצר

במהלך לימודי הקורס בנושא עיצוב מוצר מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו גיבוש קונספט, מחקר שוק, הגדרת קהל היעד, פיתוח סקיצות, בניית מודל בתלת ממד, ייצור המוצר המוגמר, יסודות העיצוב והאמנות, חשיבה יצירתית, הנדסת אנוש, טכנולוגיה וחומרים, עיצוב ירוק, מיתוג ושיווק המוצר, לימוד תוכנות עיצוב רלוונטיות, הדפסה בתלת ממד ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס עיצוב מוצר

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי עיצוב מוצר

עם סיום לימודי עיצוב מוצר יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות טכנולוגיה, מפעלים יצרניים, מפעלי טקסטיל, חברות לפיתוח מוצרים וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס עיצוב מוצר

בוגרי קורס עיצוב מוצר המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס עיצוב צעצועים ופיתוח משחקים בו יוכשרו להשתלבות בתחום מבוקש זה במסגרתו ייקחו חלק פעיל בתהליך ההתפתחותי של תינוקות וילדים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיצוב אתרים שיכשיר אותם להקמת אתרי אינטרנט מושכים ואינטראקטיביים, מיומנות נדרשת במיוחד בשוק העבודה.
מודעה
מחפש קורס עיצוב מוצר?
מחפש קורס עיצוב מוצר?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה