קורס עיצוב מוצר

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי עיצוב מוצר

חישבו על הצורה המיוחדת של הגיטרה, על המבנה של קוביית הלגו, או על דגם רכב החיפושית הקלאסית שמתבלט על פני מכוניות אחרות. המוצרים האלה פופולריים בתרבות הצריכה שלנו כבר יותר מ – 60 שנה. כמובן שההצלחה שלהם תלויה גם בשיווק ובפרסום המוצרים, אך החלק החשוב והראשוני שגרם לצרכנים להתאהב בהם במוצרים הללו הוא העיצוב שלהם, עליהם אחראי מעצב המוצר.

מעצב המוצר, אם כן, הוא מי שיש לו השפעה רבה על החיים שלנו: על מה נשב, בעזרת מה נאכל, באיזו מכונית ניסע. הוא יהיה מעורב בתחומים שונים ומגוונים, כגון טכנולוגיה, אופנה, תרבות, ועוד. לכן אם אתם רוצים להשפיע על החברה והסביבה, עליכם להשתלב במסלול לימודי עיצוב מוצר וללמוד את השלבים של פיתוח מוצר, מרגע היצירה עד לייצור מוצר מוגמר, את השיקולים וההיבטים בעיצוב מוצר, כך שלבסוף – תוכלו לגרום לרעיון מושפט להפוך למשהו ממשי ושימושי.  
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב מוצר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב מוצר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי עיצוב מוצר

למרות שעיצוב נחשב להליך יצירתי, עיצוב המוצר כולל גם מחקר, שרטוט, בחינת מוצרים מתחרים, בניית אב-טיפוס, עריכת ניסויים במוצר. המעצב יחליט על צבע המוצר, הצורה שלו, המרקם ועוד. לאורך לימודי עיצוב מוצר הסטודנטים יתנסו בתהליכי חשיבה, יצירה ופיתוח מוצר - לא רק הצורה והשימוש שלו, אלא ההשפעה של המוצר על החיים שלנו. ברב המכללות, הסטודנטים בלימודי עיצוב מוצר יבחרו תחום עיסוק שאליו יפנו, וינסו לפתח ולעצב מוצר שיענה לצורך מסויים, או יהווה אמצעי לבידור של המשתמש.

במהלך לימודי עיצוב מוצר הסטודנטים יוכלו לגבש תיק עבודות מכובד, שיוכלו להציג למעסיקים פוטנציאליים בעתיד. לימודי עיצוב מוצר, בדומה לעיצוב תעשייתי, יכולים להזכיר את עיצוב ממשק משתמש, עיצוב מידע או עיצוב אינטראקטיבי.
קורס עיצוב מוצר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד ללימודי עיצוב מוצר?

לימודי עיצוב מוצר מתאימים לכל מי שעיצוב הוא בדמו, לאמנים, לאקדמאים ולמעצבים בתחומים דומים, כגון מעצב תעשייתי או מעצב אופנה.

מה תנאי הקבלה ללימודי עיצוב מוצר?

תנאי הקבלה ללימודי עיצוב מוצר משתנים בממכללה למכללה, אך לרוב תידרשו להציג תעודת 12 שנות לימוד לפחות, כמו גם לעבור ראיון אישי כדי להתקבל לתכנית. 
קורס עיצוב מוצר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים ללימודי עיצוב מוצר?

לימודי עיצוב מוצר נמשכים לרוב כשנתיים, ובמרבית המכללות הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע בשעות הערב, כך שהם מתאימים לאנשים עובדים

מה תכנית הלימודים ללימודי עיצוב מוצר?

לימודי עיצוב מוצר כוללים: תהליכי ייצור המוצרים, כגון: גיבוש הקונספט, מחקר שוק, הגדרת קהל היעד, פיתוח סקיצות, בניית מודל בתלת מימד וייצור המוצר המוגמר. יסודות העיצוב והאמנות, חשיבה יצירתית, הנדסת אנוש, טכנולוגיה וחומרים, עיצוב ירוק, מיתוג ושיווק המוצר, לימוד תוכנות עיצוב רלוונטיות, לימודי הדפסה בתלת מימד.

הלימודים כוללם חלק תיאורטי אך גם עבודה בסדנאות, שכוללת תרגילים מעשיים, סיורים במפעלים, ועוד. על סגל המרצים נמנים מעצבים מומחים בתחומם, בעלי ניסיון הוראה עשיר ומרצים אורחים, כגון אומנים ומעצבים.

איזו תעודה מקבל בוגר לימודי עיצוב מוצר?

ברוב המכללות קבלת תעודת הגמר מותנית בלפחות 80 אחוז נוכחות בשיעורים, הגשת עבודות שבועיות, הגשות סוף סמסטר. העומדים בדרישות המסלול יקבלו תעודת עיצוב מוצר מטעם המכללה בה למדו. 

מה אפשרויות התעסוקה ללימודי עיצוב מוצר?

בוגרי מסלול לימודי עיצוב מוצר במכללות יוכלו להשתלב בתחומים שונים ומגוונים, כגון חברות טכנולוגיה, מפעלים יצרניים, בתחום הטקסטיל, פיתוח מוצרים חינוכיים או צעצועים, ועוד. חלק מבוגרי הלימודים יוכלו לפנות לדרך עצמאית ולפתוח קו עיצוב משלהם. 
מודעה
מחפש קורס עיצוב מוצר?
מחפש קורס עיצוב מוצר?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה