קורס גינון

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי עיצוב גינות

מי שרוצה ללמוד להיות גנן שמטפל בגינות ילמד לימודי גינון (שימו לב - לא לימודי גננות! המתמקדים בטיפול בילדים). למרות זאת אפשר להשתמש במילה גננות כדי לתאר גינון ולפיכך לימודי גננות יכולים להגדיר גם לימודי טיפוח, בניית והקמת גינות וגנים.

הלימודים בתחום מיועדים הן למי ששואף לפתח תחביב להעשרה אישית, והן למי שרוצה לפתח קריירה בתחום הגינון. אם גם אתם מתעניינים בלימודים ייחודיים אלו, הגעתם למקום הנכון - כאן תמצאו מידע רב ומועיל אודות הקורסים ללימודי גינון.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גינון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גינון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי עיצוב גינות

לימודי גינון - מה זה כולל בעצם? העיסוק בגינון דורש ידע רב, מיומנויות וכישורים. כל גנן צריך לדעת ולהכיר חומר עיוני רב וכן להכיר מיומנויות מעשיות. את כל זה צריך ללמוד במסגרת לימודי גינון. לימודים אלה אגב מתאימים גם לחובבים, שרוצים לעסוק בגינון כתרפיה או סתם להשקיע בטיפוח הגינה הפרטית שלהם ולא רק לכאלה הרוצים להיות גננים מדופלמים ומצליחים.

קורס גינון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס גינון?

לימודי גינון כוללים מגוון לימודים עיונים ומעשיים מקיפים, ביניהם: לימודי הסביבה: קרקע ומים, סביבת הצמח, אקולוגיה ומשאבי סביבה, אקלים לגננים; לימודי הצמח: בוטניקה לגננים ( מבנה ותפקוד הצמח ), צורות חיים ותצורת צומח, הכרת צמחי תרבות וצמחי בר מאפייניהם והשימוש בהם; ביצוע ואחזקת גן: השקיה ומערכות השקיה, הכשרת קרקע נטיעה ושתילה, גיזום ועיצוב עצים ושיחים, הגנת הצומח, הדברת עשבים, טיפול ושיקום הגן, כלי עבודה ידניים וממוכנים ומיכון; וכן נושאי הרחבה: בטיחות ועזרה ראשונה, יסודות בתכנון גינות, רישום וניהול גן-הנוי.

למי מתאימים לימודי גינון?

המודעות לאיכות הסביבה הולכת ועולה בארץ ובעולם. במסגרת לעלייה במודעות יותר ויותר אנשים ומוסדות מתעניינים בגינון ירוק וכן בקורס גינון אקולוגי. אם אתם רוצים לתרום לאיכות הסביבה בדרך חדשה ופופולרית קורס גינון יכול להתאים לכם.
קורס גינון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס גינון?

לימודי הנדסאי נוף נחשבים כתחום השייך דבר ראשון, ללימודי הנדסאי. לימודים אלה מתמקדים בעיצוב הנוף תוך שימת דגש רב על מבנים שיארגנו את הגנים ואת הסביבה בצורה שתהיה נעימה לעין ושתבטא את הלך הרוח של המקום אותו רצו לעצב. 

לימודים אחרים, אשר משתייכים דווקא לתחום הטיפולי ופחות לעיצוב גינות הינם לימודי תרפיה באמצעות גינון. לגינון ולטיפול בפרחים וצמחים ישנו כוח תרפויטי אשר עשוי להרגיע אנשים ובכך להקל עליהם בעת ההתמודדות עם חרדה והפרעות נפשיות אחרות. 

כמו כן, קורס צמחי מרפא הינו תחום השייך ללימודי רפואה משלימה אשר משתמש בצמחי באך, מליסה, ארכיניציאה ועוד, לשם הקלה על כאבים חוזרים ונשנים בגוף.

במה עוסקים בוגרי קורס גינון?

לימודי גינון במסגרות השונות שואפים להכשיר גננים מיומנים ומקצוענים שיוכלו לעסוק בהצלחה בכל תחומי הגננות החל מהכנת הגן, התחזוקה השוטפת ושיקום הגן.

לאחר סיום לימודי גינון ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות עתסוקה, החל מעבודה כגננים בגינות פרטיות, דרך מחלקת שיפור פני העיר של העירייה, ועד משרד איכות הסביבה בשפע של תפקידים מאתגרים.
מודעה
מחפש קורס גינון?
מחפש קורס גינון?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי - ליד קרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה