ClickCease

קורס Premiere

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס Premiere
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Premiere?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Premiere?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי Premiere

לימודי Premiere במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מעשיים ומבוקשים הנלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לעבודה עם תוכנה שימושית זו באמצעותה ניתן ליצור ולערוך סרטי וסרטוני וידאו בצורה מקצועית במיוחד.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שימוש בפונקציות המתקדמות של התוכנה באמצעותן ניתן לקחת את חומרי הגלם השונים ולהפוך אותם למוצר סופי וראוי לצפייה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Premiere?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Premiere?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס Premiere

תוכנת Premiere היא תוכנה פופולרית במיוחד מבית Adobe המשמשת לעריכת וידאו לצרכי גרפיקה, אנימציה, טלוויזיה, קולנוע, יצירת קליפים, יצירת פרסומות וכדומה. לצורך כך, על העורך להתמודד עם אתגרים שונים וביניהם הבדלי סאונד, תיקון רעידות המצלמה בעת הצילום, הבדלי גודל ואיכות של התמונה בין החומרים השונים, ריבוי חומרים ובחירת הסרטונים הטובים ביותר ועוד.

נוסף על כך, מאפשרת התוכנה לקרוא ולקדד סרטים בפורמטים שונים, לייבא קבצים מתוכנות שונות ולחבר ביניהם, וכדומה.

קהל היעד לקורס Premiere

לימודי קורס Premiere פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בתחום המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למעצבים מהסוגים השונים, אנימטורים, צלמים, עורכי וידאו וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס Premiere

תנאי הקבלה לקורס Premiere משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. נוסף על כך, יידרשו להחזיק בשליטה בסיסית ביישומי מחשב.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי Premiere

משך לימודי Premiere משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 20 ל-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס Premiere

במהלך לימודי הקורס בנושא Premiere מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא לעריכה ומונחי יסוד קולנועיים, עריכת פסקול, שימוש בפילטרים ועיבוד תמונות וידאו, ביקורת עבודות, פתיחת פרויקט, ייבוא קבצים, כלים לעיבוד קול, שמירת סרט כקובץ בפורמטים שונים, פעולות ופקודות של עריכה בסיסית, קאט לתנועה, כלים לעיבוד קול, יצירת כותרות, ייבוא ושימוש בקבצים גרפיים, עריכה מקבילה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס Premiere

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי Premiere

עם סיום לימודי Premiere יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות לעיצוב גרפי, משרדי פרסום, מחלקות הדמייה בחברות שונות, תעשיית הקולנוע והטלוויזיה ועוד. נוסף על כך יכולים לפנות הבוגרים לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס Premiere

בוגרי קורס Premiere המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Maya שיכשיר אותם לעבודה עם תוכנה מתקדמת המאפשרת יצירת אנימציות בתלת ממד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס פוטושופ למתחילים או בקורס פוטושופ למתקדמים, בהתאם לרמת הידע שלהם, בו ילמדו כיצד לעבוד עם תוכנה פופולרית זו ויכירו את כלל הפונקציות המתקדמות שהיא מכילה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎