קורס SolidWorks

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי SolidWorks

קורס Solidworks מהווה חלק חשוב ועקרי במסלולי הלימודים הטכנולוגיים. סוליד וורקס (SolidWorks) אשר פותחה על ידי חברת סיסטמטיקס בע"מ בשנת 1995 הנה מערכת לתכנון, שרטוט ועיצוב תלת מימדי (3Dcad) מדויק של מכונות והינה תכנה מתקדמת ומשוכללת מתחום התיב"ם - תכנון וייצור בעזרת מחשב (  CADComputer-aided designcad).

מעבר לעיצוב, התכנה מאפשרת למשתמש בה גם את היכולת לבקר, לנתח ולערוך בדיקות שונות לבחינת המוצר על חלקיו השונים, כגון תכנון ובדיקת חומרי הגלם עד לבניית המוצר האופטימאלי. התכנה פופולארית מאד כיום במשק, ונעשה בה שימוש רב בקרב משרדים וחברות אשר עוסקות בתחומים של הנדסה, תכנון עיצוב וייצור. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס SolidWorks?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס SolidWorks?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס SolidWorks סולידוורקס

המאה ה-21 הביאה עימה קדמה והתפתחות אדירה בתחומי הטכנולוגיה על תחומי המחשוב והמכונות. זהו עידן של מחקרים, גילויים והמצאות המשפיעים על חיינו ביום יום בתחומי החקלאות, המחשבים, המדע, הרפואה והצבא.

כאן נכנס לתמונה תחום העיצוב המכני והתעשייתי - תחום זה נחשב כיום לאחד המבוקשים והיוקרתיים בשוק העבודה בישראל בפרט ובעולם בכלל, וניתן ללמוד אותו במסגרת לימודים לתואר מהנדס או הנדסאי.

מלבד סולידוורקס, קיימות תוכנות שרטוט ותכנון אחרות כגון אוטוקאד, תוכנה פופולרית המשמשת היום רבים ממהנדסים והנדסאים במגוון מסגרות.
קורס SolidWorks
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס SolidWorks סולידוורקס?

תכנית הלימודים כוללת מבוא לשרטוט ותיב"ם, לימודי שרטוט ממוחשב ועריכת סקיצות, ניהול ועריכת הרכבת המוצר, עיצוב המוצר על חלקיו ובניית המודלים של המוצרים המתוכננים בתלת מימד . 

כמובן שרוב הלימודים שמים דגש על פרקטיקה והקניית כלים מעשיים.

מה הם תנאי הקבלה לקורס SolidWorks סולידוורקס?

הקבלה ללימודים מיועדת להנדסאים ולבעלי תואר ראשון (B.A) או שני (M.A) מתחום הנדסת פלסטיקה, מכונות, חשמל ותעשייה וניהול.

כמו כן, למי שמתעניין להעמיק ולרכוש ידע בתוכנה על מנת לבצע עבודת תכנון ועיצוב של מכשירים ומבנים, ובעלי ידע במחשבים ו/או ניסיון בעבודה בסביבת Windows ותכנון מכני.
קורס SolidWorks
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס SolidWorks סולידוורקס?

האפשרויות לתעסוקה והקריירה לבוגרים הן מגוונות ורבות, כדוגמת שרטט, מתכנן מכונות, אף ישנה האופציה להשתלבות כמנהלי שיווק ומכירות של מוצרים תעשייתיים ומכונות במפעלים, סטודיו לעיצוב תעשייתי, חברות היי-טק וחברות אשר עוסקות בתעשייה הצבאית והאווירית כגון תע"ש, אלביט, רפאל ועוד.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס SolidWorks סולידוורקס?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך ולצבור ידע במגוון תחומים נוספים כגון הסבה לתחום היי טק, קורס בדיקות תוכנה QA ועוד מגוון אחר של קורסים שיכולים לקדם מקצועית ואישית.
מודעה
מחפש קורס SolidWorks?
מחפש קורס SolidWorks?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה