ClickCease

קורס SolidWorks

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס SolidWorks
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס SolidWorks?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס SolidWorks?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי SolidWorks

לימודי SolidWorks במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, פופולריים וייחודיים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את הבוגרים לשימוש בתוכנה זו המאפשרת תכנון, שרטוט ועיצוב תלת ממדי (3Dcad) מדויק של מכונות, בדגש על תחום התיב"ם – תכנון וייצור באמצעות מחשב.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך עיצוב, בקרה, ניתוח, תכנון ועריכת בדיקות שונות על חומרי הגלם והמוצר ההתחלתי, לאורך כלל התהליכים ועד לבניית המוצר האופטימלי.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס SolidWorks?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס SolidWorks?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס SolidWorks

ענף העיצוב המכני והתעשייתי נחשב כיום לאחד מן הענפים המבוקשים והיוקרתיים ביותר בשוק העבודה, הן בארץ ישראל והן בעולם כולו, זאת הודות להתפתחות המהירה של עולמות הטכנולוגיה, המחשבים והמכונות. אחת התוכנות הפופולריות ביותר בענף זה הינה תוכנת SolidWorks.

התוכנה מהווה מערכת הדמיה תלת ממדית באמצעותה ניתן לעבוד בקלות ובנוחות ולספק פתרונות למעצבים ולמתכננים בתחום הייצור, הניהול שלו והפיקוח עליו. SolidWorks משמשת את העוסקים בתחומי ההנדסה, התכנון, העיצוב והייצור שכן היא מאפשרת לבצע שרטוטים מורכבים, לבצע בדיקות, לנהל ולשתף מידע, לעבוד על פרויקטים משותפים ועוד.

קהל היעד לקורס SolidWorks

לימודי קורס SolidWorks פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בתחום המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, ובמיוחד לבוגרי תארים ראשונים ושניים בתחומי ההנדסה או העיצוב השונים, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס SolidWorks

תנאי הקבלה לקורס SolidWorks משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בדרך כלל, נדרשים המועמדים להיות בוגרי תארים ראשונים או שניים בתחומי העיצוב או ההנדסה, וכן לבעלי ניסיון בתכנון מכני ושליטה ביישומי מחשב.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי SolidWorks

משך לימודי SolidWorks משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן הנעה בין חודשים ספורים לבין שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס SolidWorks

במהלך לימודי הקורס בנושא SolidWorks מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא לשרטוט ותיב"ם, לימודי שרטוט ממוחשב ועריכת סקיצות, ניהול ועריכת הרכבת המוצר, עיצוב המוצר על כל חלקיו, בניית המודלים של המוצרים המתוכננים בתלת ממד, מהות השרטוט ועיצובו, עריכה של סקיצות ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס SolidWorks

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי SolidWorks

עם סיום לימודי SolidWorks יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם ייצור מכונות, מפעלים, סטודיו לעיצוב תעשייתי, חברות הייטק ועוד.  

לימודי המשך לאחר קורס SolidWorks

בוגרי קורס SolidWorks המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Zbrush שיכשיר אותם לשימוש בתוכנה מתקדמת זו באמצעותה יצרו ציורים דיגיטליים ומודלים תלת ממדיים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Revit שיכשיר אותם לעבודה עם תוכנה פופולרית זו המאפשרת יצירה של מודלים בתלת ממד ונדרשת במיוחד בעולמות האדריכלות, הארכיטקטורה ועיצוב הפנים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎