קורס InDesign

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי InDesign

תוכנת אינדיזיין InDesign של חברת אדובי ADOBE הינה תוכנת עימוד והוצאה לאור ממוחשבת, שבאמצעותה ניתן לערוך חוברות, קטלוגים, עיתונים, ספרים וכדומה. התוכנה מתממשקת עם שאר תוכנות העריכה הגרפית של חברת אדובי כמו אילוסטרייטור ופוטושופ. זו התוכנה המובילה בעולם בתחום העימוד וההוצאה לאור ויש לה יכולות מדהימות בתחום. התוכנה יצאה לראשונה בשנת 1999 ומאז יצאו מעל לעשרים גרסאות. כיום התוכנה מהווה חלק ממכלול תוכנות אדובי שבענן -  Adobe Creative Cloud.
לימודי InDesign נועדו להכשיר את הסטודנטים בידע תפעולי על התוכנה המובילה בעולם בתחום העימוד וההוצאה לאור. אם גם אתם מעוניינים בידע זה לצורך עיסוק בתחום, בבתי הוצאה לאור, בחברות פרסום, בבתי דפוס, או בעיצוב גרפי, אולם מתלבטים לגבי קבלה ללימודים, אתם מוזמנים לקרוא את המידע המצורף בעמוד זה ואף ליצור עמנו קשר בשביל לקבל מידע נוסף.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס InDesign?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס InDesign?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי אינדיזיין

תוכנת אינדיזיין InDesign של חברת אדובי נפוצה ביותר בבתי דפוס, בתי הוצאה לאור, משרדי פרסום ומשרדי עיצוב גרפי. בימינו היא בין התוכנות המובילות בעולם בתחום העימוד וההוצאה לאור. יש לה אפשרויות טכניות מגוונות לעבודה על כמויות גדולות של עמודים בו זמנית, כולל יצירת שינויים בעמודים אלה שיבואו לידי ביטוי באופן גורף בכל המסמך. כמו כן, Adobe indesign מתממשקת באופן מצוין עם שאר התוכנות הגרפיות של חברת אדובי כמו פוטושופ ואילוסטרייטור. ניתן לייבא מתוכנות אלה אלמנטים גרפיים ותמונות ואף לעבד אותם בתוך תוכנת אינדיזיין, מכיוון שהממשק שלה מאוד דומה לממשק של שתי התוכנות הללו.

לימודי אינדיזיין ניתן ללמוד כקורס בודד, או כחלק ממכלול קורסי מבוא ללימודי עיצוב גרפי. שאר קורסי המבוא יהיו אילוסטרייטור ופוטושופ. לימוד תוכנת אינדיזיין יעניק לסטודנטים ידע מקיף בממשק התוכנה, בעבודה על מסמכים, עמודים, בהוספת אלמנטים גרפיים ותמונות, ובייצוא המסמך לפורמטים שונים המיועדים להדפסה אחר כך בבית הדפוס. אם גם אתם מעוניינים בידע הזה לצורך תעסוקה, או להעשרה עצמית, מהרו להירשם ללימודי אינדיזיין וזכו בחוויית לימודים מרתקת ובאפשרות למקצוע מתגמל בעתיד.
קורס InDesign
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס אינדיזיין InDesign?

בכדי להתקבל ללימודי InDesign המועמדים צריכים להיות עם ידע סביר באנגלית בכדי להתמודד עם המונחים הטכניים של התוכנה. כמו כן, יידרש מן המועמדים להיות בעלי 12 שנות לימוד ובחלק מן המכללות אף יבקשו שלמועמדים תהיה תעודת בגרות.   כמו כן, במכללות רבות ידרשו שלמועמדים יהיה ידע קודם באחת מן התוכנות הגרפיות: אילוסטרייטור, פוטושופ או פריהנד. מכללות רבות יערכו ראיון קבלה אישי למועמדים עם ראשי מסלול הלימודים – יועץ אקדמי, ראש מסלול ומזכירה כדי לבדוק את מידת התאמתם לקורס זה.   בדרך כלל, יידרש מן המועמדים ידע קודם ביישומי מחשב מגוונים כמו: תוכנות אופיס – וורד, אקסל, פאוארפוינט, כמו גם לגלות יכולות גלישה באינטרנט.

מה לומדים בקורס אינדיזיין InDesign?

במסגרת לימודי אינדיזיין ילמדו הסטודנטים נושאים מגוונים שיכשירו אותם בעבודה על התוכנה המובילה בתחום ההוצאה לאור והעימוד. בין הנושאים ניתן למצוא את: הכרות עם עבודה על מלל, יסודות העימוד, היכרות עם המושג דפי אב - Master, סגנונות עיצוב, יסודות עיצוב הטבלאות, הכרות עם מנגנוני העיצוב, אפקטים עיצוביים ושקיפויות, ייבוא וייצוא מן התוכנה ואליה ואל תוכנות אחרות בעיקר פוטושופ ואילוסטרייטור, יסודות עימוד, הכנה וסגירת קבצים להדפסה – קבצי pdf, קבצי tiff וכדומה, הכרות עם סרגלי הכלים, הכרות עם פילטרים שונים, יצירת גריד. לימודי אינדיזיין יועברו על ידי מרצים ומרצות מובילים, בעלי ידע רב על תוכנת אדובי אינדיזיין.
מי שמתעניין בנושאי הלימוד של לימודי InDesign עשוי לגלות עניין גם בקורסים הבאים: לימודי עיצוב גרפי, לימודי הנדסאי דפוס.
קורס InDesign
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים בקורס InDesign ?

משך לימודי InDesign ברוב המקרים ישתנה בין מכללה למכללה ובין קורסים בסיסיים לקורסים מתקדמים ומורחבים. הקורסים יימשכו בין 25 ל-60 שעות לימוד אקדמיות. סה"כ בין חודש לארבעה חודשים. בדרך כלל יהיו בין מפגש אחד לשני מפגשי לימוד בשבוע. ייתכן שאחד מימי הלימוד יהיה ביום שישי.
בחלק מן המכללות לימודי אינדיזיין מהווים חלק ממסלול לימודים מורחב של קורסי מבצעים גרפיים הכוללים גם קורס אילוסטרייטור וקורס פוטושופ. במקרה הזה הלימודים יימשכו בערך תשעה חודשים.
את לימודי InDesign ניתן ללמוד גם במסגרת של לימודי ערב. זה נועד לאפשר גם למי שעובד במשרה מלאה להשתתף בלימודים האלה. כמו כן, ניתן בחלק מן המכללות ללמוד את הקורס במסגרת של לימודים אונליין. במצב זה הם יוכלו לבחור את הזמן הנוח להם ללמוד.

איזו תעודה מקבל בוגר הקורס ללימודי אינדיזיין ?

לבוגרי לימודי InDesign, שסיימו את כל חובות הלימוד שלהם, שכוללות: עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים והשתתפות פעילה במהלך הלימודים והגשת פרויקט סיום, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה הם למדו. במקרה שלימודי אינדיזיין מהווים חלק מלימודים מורחבים יותר בגרפיקה ממוחשבת, התעודה הסופית תוענק רק לאחר סיום כל הקורסים.

במה עוסקים בוגרי קורס אינדיזיין InDesign?

בוגרי לימודי אינדיזיין יכולים להשתלב במקומות עבודה הקשורים לתחום ההוצאה לאור. כמו כן, הם יוכלו להשתלב בעבודה בבתי דפוס גדולים, במערכות עיתונות כתובה, עיתונות אופנה ובמשרדי פרסום המפיקים קטלוגים וחוברות צבעוניות.
מי שסיים מסלול לימודי אינדיזיין עשוי גם להתקבל לעבודה בארגונים וחברות אשר במסגרת עבודתם מפיקים חומרים שיווקיים ללקוחותיהם והם זקוקים לאנשי מקצוע שיפיקו את הברושורים האלה.
כמו כן, יוכלו בוגרי לימודי InDesign לפנות לאפיק עבודה עצמאי כפרילנסרים, שיציעו את יכולותיהם המקצועיות לאותם מקומות עבודה שהוזכרו לעיל.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס אינדיזיין InDesign?

בוגרי לימודי InDesign עשויים לפנות ללימודי המשך שישפרו את יכולותיהם הטכניות ואת הידע המקצועי שלהם. לדוגמא הם יכולים ללמוד לימודי גרפיקה ממוחשבת, שמהווים מסגרת מלאה ללימוד תוכנות גרפיות, בשביל להכשיר את הסטודנטים כמבצעים גרפיים, בעלי מומחיות גבוהה.
אפשרות לימודים נוספת היא של לימודי עיצוב גרפי לקראת תואר ראשון. לימודים ייחודיים אלה עשויים לאפשר להם להשיג משרות מבוקשות במסגרת של משרדי פרסום, חברות אינטרנט מובילות, במסגרת עצמאית כפרילנסרים, או בהייטק.
מודעה
מחפש קורס InDesign?
מחפש קורס InDesign?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה