ClickCease

קורס InDesign

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי InDesign

לימודי InDesign במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מעשיים ומקצועיים הנלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשימוש בתוכנה פופולרית זו המשמשת לעריכת חוברות, ספרים, עיתונים, קטלוגים, עיצוב גרפי, עריכת תמונות ועוד.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך יצירת איורים וקבצי טקסט, עריכתם, עיצובם, הגדרת פורמט וסגנון וכדומה, זאת תוך שימוש בפונקציות המתקדמות של התוכנה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס InDesign?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס InDesign?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס InDesign

תוכנת InDesign הינה תוכנה מפורסמת במיוחד שפותחה על ידי חברת Adobe, זאת לצד תוכנות כמו Photoshop, Illustrator ועוד. שליטה בתוכנה נחשבת למיומנות מבוקשת במיוחד בענפי ההוצאה לאור, העיצוב הגרפי, השיווק והפרסום והגרפיקה הממוחשבת.

המשתתפים בקורס ילמדו כיצד ליצור דפים אינטראקטיביים, ליצור איורים וקבצי טקסט, לערוך תמונות ומסמכים וכדומה, זאת תוך התמקדות בעיצוב, פורמט וסגנון, באמצעות הפיתוחים המשוכללים והמחודשים המייעלים את עבודתם של המעצבים.
קורס InDesign
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס InDesign

לימודי קורס InDesign פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למעצבים מהסוגים השונים, גרפיקאים, עובדי מפעלי דפוס והוצאה לאור, פרסומאים, עורכי תוכן וכדומה, המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יעשירו את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס InDesign

תנאי הקבלה לקורס InDesign משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. נוסף על כך, יידרשו להחזיק בשליטה בסיסית ביישומי מחשב ובחלק מן המקרים להיות מנוסים בעבודה עם תוכנות כמו פוטושופ או אילוסטרייטור.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס InDesign
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי InDesign

משך לימודי InDesign משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 15 ל-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש אחד לארבעה חודשים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס InDesign

במהלך לימודי הקורס בנושא InDesign מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו היכרות עם עבודה על מלל, יסודות העימוד, היכרות עם המושג דפי אב, סגנונות עיצוב, יסודות עיצוב הטבלאות, היכרות עם מנגנוני העיצוב, אפקטים עיצוביים ושקיפויות, ייבוא וייצוא מן התוכנה ואליה, הכנה וסגירת קבצים להדפסה, היכרות עם סרגלי הכלים, פילטרים, סגנונות מילוי, טבלאות, צבעים ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס InDesign

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי InDesign

עם סיום לימודי InDesign יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות הוצאה לאור, מערכות עיתונות כתובה וממוחשבת, חברות לעיצוב אופנה, משרדי פרסום, בתי דפוס וכדומה. נוסף על כך יכולים לפנות הבוגרים לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס InDesign

בוגרי קורס InDesign המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס גרפיקה ממוחשבת שיכשיר אותם לעבודה עם תוכנות הגרפיקה השונות לצורך עיצוב ועיבוד דיגיטלי של תכנים חזותיים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Premiere בו יוכשרו לעבודה עם תוכנה שימושית זו המאפשרת עריכה מקצועית של סרטים וסרטונים.
מודעה
מחפש קורס InDesign?
מחפש קורס InDesign?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה