ClickCease

קורס ציור מנדלות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס ציור מנדלות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ציור מנדלות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ציור מנדלות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי ציור מנדלות

לימודי ציור מנדלות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, ייחודיים ויצירתיים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לציור מנדלות, צורות מעגליות המסמלות את היקום ואת נפש האדם בתרבויות הינדיות ובודהיסטיות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך ציור מנדלות בטכניקות מגוונות ובאמצעות כך להתבונן פנימה אל תוך עצמם, להגיע לתובנות חדשות ולרכוש כלי מדיטטיבי ומרגיע.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ציור מנדלות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ציור מנדלות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס ציור מנדלות

ציור מנדלות מהווה הן תחום אמנותי ויצירתי, וכן מהווה כלי טיפולי, זאת מתוך אמונה כי לצורה המעגלית של המנדלה סגולות רוחניות המסייעות לריפוי. כמו כן, למנדלה תפקיד חשוב בטקסי תפילה ובמדיטציה, שכן הציור מחזק את הריכוז, מעודד התבוננות עצמית ומהווה כלי לביטוי אישי, ועל ידי כך יכול לסייע לילדים ולמבוגרים בעלי הפרעות קשב וריכוז, קשיים מוטוריים, קשיי הסתגלות וכדומה.

המנדלה יכולה להיות מצוירת על ידי עפרונות וצבעים וכן על ידי גרגרי חול צבעוניים. על פי האמונה, מסמלת חוויית הציור את התודעה הטהורה, זאת כיוון שהיא מיוצרת על ידי התבוננות פנימה אל נבכי הנפש.

קהל היעד לקורס ציור מנדלות

לימודי קורס ציור מנדלות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למעצבים מהסוגים השונים, כמו גם למטפלים בדגש על מטפלים אלטרנטיביים, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס ציור מנדלות

תנאי הקבלה לקורס ציור מנדלות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי ציור מנדלות

משך לימודי ציור מנדלות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 50 ל-100 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ציור מנדלות

במהלך לימודי הקורס בנושא ציור מנדלות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הכרת המנדלה, היסטוריה, שימושים ומשמעויות, טכניקות וכלים ליצירת מנדלות, מנדלות ככלי לביטוי עצמי ולחיבור עם הפנימיות בדרך יצירתית ואינטואיטיבית, תיאוריות הצבע ומעגל הצבעים, האור והמעגל כסמלים לטוב ורע ולאמת ושקר, מודעות דרך חוכמת המעגל, יצירת מנדלות בעבודה קבוצתית ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ציור מנדלות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ציור מנדלות

עם סיום לימודי ציור מנדלות יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות, זאת בתנאי כי הינם בעלי הסמכה טיפולית קודמת. את המיומנות שנרכשה יוכלו ליישם בטיפולים פסיכולוגיים, טיפולים באמנות, ריפוי בעיסוק וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס ציור מנדלות

בוגרי קורס ציור מנדלות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס גינון שיכשיר אותם לעיסוק בתחום הגינון, הן לצרכי פנאי, עבודה או טיפול.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס קדרות, פיסול וקרמיקה בו יוכשרו לביטוי יצירתי של רעיונות שונים באמצעות חומרים שונים ליצירת פסלים וכלים שונים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎