ClickCease

קורס הום סטיילינג

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס הום סטיילינג
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הום סטיילינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הום סטיילינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הום סטיילינג

לימודי הום סטיילינג במסגרת לימודי תעודה, או בעברית – לימודי עיצוב בית, הינם לימודים מבוקשים, מעניינים ומיוחדים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשדרוג בתים וחללים פנימיים, זאת תוך מתן דגש לעקרונות האופנה הטרנדיים והעדכניים ביותר בשוק.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שילובי צבעים, טקסטורות, בדים, הזזת רהיטים, אבזור ועיצוב אווירה וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הום סטיילינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הום סטיילינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס הום סטיילינג

בשנים האחרונות צבר תחום עיצוב הבית תאוצה, וכיום יותר ויותר אנשים מבינים כי תחום הסטיילינג אינו מוגבל רק לעולם האופנה והביגוד, אלא נוגע גם לסביבת המגורים ומשפיע עליה במידה רבה. הום סטיילינג מאפשר פתרון זמין וזול לעיצוב בתים וחללים קטנים.

במהלך לימודי עיצוב הבית, לומדים הסטודנטים "להלביש" את הבית, זאת בהתאם לעקרונות האופנה והטרנדים העדכניים ביותר בשוק, שימוש בחפצים שונים, בין אם חדשים ובין אם קיימים, ושינוי המראה הכולל בהתאם למגבלות התקציב ולתנאי השטח.

קהל היעד לקורס הום סטיילינג

לימודי קורס הום סטיילינג פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים יצירתיים ואמנותיים, בעלי חוש אסתטי מפותח, בין אם הינם חסרי כל רקע וניסיון בתחום ומעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ומרתק זה, ובין אם הינם מעצבים מהתחומים השונים אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס הום סטיילינג

תנאי הקבלה לקורס הום סטיילינג משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. כמו כן,  ייתכן ויידרשו המועמדים להציג תיק עבודות או לעבור מבחנים ייעודיים בתחומי העיצוב.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי הום סטיילינג

משך לימודי הום סטיילינג משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 40 ל-350 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשים ספורים לבין שנה אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס הום סטיילינג

במהלך לימודי הקורס בנושא הום סטיילינג מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו עקרונות בסיסיים בעולם העיצוב, זרמים בעיצוב ובאמנות, בניית תוכנית עבודה, יצירת לוח השראה, קריאת שרטוטים אדריכליים, בניית קומפוזיציה, שילוב תאורה בחלל, תורת הצבעים, שילובי גוונים, יצירת משחקי אור וצל, עבודה עם סוגי בדים שונים, שילוב טקסטורות, סגנונות אווירה, התאמת שטיחים וריפודים, פנג שוואי, ארגונומיה, טכניקות צבעים וסוגי חומרים, עיצוב פרחים, יסודות השרטוט, אור ותאורה ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס הום סטיילינג

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הום סטיילינג

עם סיום לימודי הום סטיילינג יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם משרדי עיצוב פנים ואדריכלות, סטודיו לעיצוב ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס הום סטיילינג

בוגרי קורס הום סטיילינג המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אוטוקאד בו יוכשרו לעבודה עם תוכנה יעילה זו המאפשרת יצירת שרטוטים דו ממדיים ותלת ממדיים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיצוב פנים שיכשיר אותם לעיצוב חללים קטנים וגדולים כאחד, תוך התחשבות הן בפן העיצובי והאסתטי והן בפן המעשי והפרקטי.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎