ClickCease

קורס Maya

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי Maya

לימודי Maya במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, פופולריים ומקצועיים הנלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשימוש בתוכנת מאיה, המהווה את תוכנת האנימציה בתלת ממד המובילה ביותר בעולם הקולנוע.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך עיצוב רקעים, נופים, דמויות, פסקול, תנועה ועוד, כאשר אלו משמשים לתעשיית המולטימדיה, הסרטים, העיצוב הגרפי, התקשורת החזותית, האדריכלות, משחקי המחשב וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Maya?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Maya?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס Maya

תוכנת Maya היא תוכנת גרפיקה ממוחשבת שפותחה על ידי חברת Autodesk וזו נמצאת בשימוש בתחומים השונים הדורשים יצירה של מודלים תלת ממדיים.

התוכנה משמשת ליצירת אנימציה תלת ממדית וכוללת בתוכה פונקציות רבות כמו יצירת מודלים, יצירת סרטי אנימציה ומשחקי מחשב, הדמיות שונות, מבנים ועוד. אנימציית התלת ממד פועלת על שלושה רבדים – גובה, רוחב ועומק, כאשר העומק הוא הממד הייחודי שמאפיין את סרטי האנימציה ומשחקי המחשב בשנים האחרונות.
קורס Maya
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס Maya

לימודי קורס Maya פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למעצבים מהסוגים השונים, גרפיקאים, אדריכלים, פרסומאים, עורכי תוכן, עובדי חברות לפיתוח משחקי מחשב, עובדי תעשיית הקולנוע והטלוויזיה וכדומה, המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יעשירו את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס Maya

תנאי הקבלה לקורס Maya משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. נוסף על כך, יידרשו להחזיק בשליטה בסיסית ביישומי מחשב.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס Maya
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי Maya

משך לימודי Maya משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של חודשים ספורים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס Maya

במהלך לימודי הקורס בנושא Maya מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו עיצוב תלת ממדי, מידול תלת ממדי, הנפשת דמויות בתלת ממד, בניית סטרוקטורות, גיאומטריה מרחבית, עיצוב חלל, תנועה תלת ממדית בחלל, הדמיה, אפקטים מיוחדים, יצירת תאורה, בימוי, אפיון דמויות, רישום, פיסול, אנימציה קלאסית, תוכנת Flash, תוכנת עריכה Premiere, חיתוכים וחיבורים, כלי שליטה לשינוי צורה ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס Maya

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי Maya

עם סיום לימודי Maya יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות מולטימדיה, תעשיית הקולנוע והטלוויזיה, חברות לפיתוח משחקי מחשב, מחלקות הדמיה בחברות הייטק וביוטכנולוגיה, משרדי אדריכלות ועיצוב פנים ועוד. נוסף על כך יכולים לפנות הבוגרים לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס Maya

בוגרי קורס Maya המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Zbrush שיכשיר אותם לשימוש בתוכנה מתקדמת זו באמצעותה יצרו ציורים דיגיטליים ומודלים תלת ממדיים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Premiere בו יוכשרו לעבודה עם תוכנה שימושית זו המאפשרת עריכה מקצועית של סרטים וסרטונים.
מודעה
מחפש קורס Maya?
מחפש קורס Maya?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה