קורס פוטושופ למתקדמים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס פוטושופ למתקדמים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פוטושופ למתקדמים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פוטושופ למתקדמים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי פוטושופ למתקדמים

תוכנת פוטושופ של אדובי (Adobe Photoshop) הינה אחת מהתוכנות המוכרות ביותר בעולם - ותוכנת העריכה הגרפית הנפוצה והמובילה ביותר בשוק עיבוד תמונות מפת סיביות. פוטושופ נמצאת בשימוש נרחב עד מאד בעולם העיצוב הגרפי כולו, בעולם הצילום ועולם הפרסום - כך שאם אתם עוסקים (או מתעדים לעסוק) באחד מתחומים אלו - סביר להניח כי כבר צברתם היכרות - ולו קלילה - עם פוטושופ. אם אכן אתם מרגישים כי כבר אתם מכירים את הבסיס של התוכנה - או אם השלמתם כבר קורס פוטושופ בסיסי - וכעת אתם מעוניינים להכיר תוכנה זו, על שלל האופציות הטמונות בה - לעומק - כדאי לכם לשקול להצטרף לקורס פוטושופ מתקדם, אשר ידאג כי תהפכו למומחים (או למצער - כמעט מומחים) בתוכנת פוטושופ. 

לימודי פוטושופ למתקדמים ידאגו להקנות לכם ידע עדכני על התוכנה - כמו גם שלל כלים ומיומנויות לעבודה עימה - כך שתכירו גם את הפונקציות היותר מורכבות שטמונות בה. קורסי Photoshop למתקדמים מוצעים במגוון מסלולים - כך שכל אחד ואחת יוכלו למצוא את המסלול המתאים בדיוק לרמת ידיעותיהם הנוכחית - ולמטרותיהם העתידיות. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי photoshop מתקדמים - הגעתם למקום הנכון: בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע חשוב אודות קורס מתקדם בפוטושופ במכללות המובילות בכל רחבי הארץ.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פוטושופ למתקדמים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פוטושופ למתקדמים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס פוטושופ למתקדמים

פוטושופ - תוכנת עיבוד התמונות הידועה - כבר הפכה לתופעה - וגם אנשים הרחוקים מרחק שנות אור מעולם העיצוב הגרפי כבר מכירים מושגים כגון "ריטוש". למעשה, פוטושופ הפכה לכה ידועה - עד שאפילו כנסת ישראל חוקקה חוק אשר זכה לכינוי העממי "חוק הפוטושופ". החשיבות של לימודי Photoshop הינה רבה במיוחד עבור כל מי שעוסק (או מתכוון לעסוק בעתיד) בתחומי העיצוב הגרפי והצילום - שכן הפוטושופ מהווה כלי עבודה מרכזי בתחומים אלו. על כן - על מנת להצליח בתחומים אלו - אין זה מספיק, בדרך כלל, להכיר את התוכנה באופן שטחי - אלא נדרשת היכרות מעמיקה גם עם שלל הפונקציות המתקדמות הטמונות בה - וכדאי עד מאד ללמוד פוטושופ ברמת מתקדמים על מנת לקבל את מיטב הידע והכלים בתחום.

קורס פוטושופ למתקדמים מוצע במגוון מסלולים: קורס פוטושופ מתקדם לצלמים, קורס פוטושופ מתקדם למעצבים גרפיים וכו' - כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא את לימודי הפוטושופ התפורים בדיוק למידותיהם. כמו כן - ניתן למצוא לימודי פוטושופ למתקדמים כמעט בכל אזורי הארץ - לימודי פוטושופ בצפון, לימודי פוטושופ בדרום ולימודי פוטושופ במרכז - כך שסביר להניח כי תוכלו למצוא קורס Photoshop מתאים, מבלי שתידרשו להרחיק יתר על המידה מאזור מגוריכם.  

למי מתאימים לימודי פוטושופ למתקדמים?

קהל היעד ללימודי Photoshop למתקדמים הוא, כמובן, מי שכבר הספיק להכיר מעט את התוכנה ולשלוט בפונקציות הבסיסיות שלה (או מי שסיים קורס פוטושופ מתחילים או סדנת פוטושופ). הקורס מתאים במיוחד למי שעובדים (או רוצים להגביר סיוכייהם להשתלב בעבודה) בתחומי הצילום, העיצוב הגרפי והפרסום, כמו גם למי שמעוניינים להעמיק היכרותם עם תוכנת פוטושופ לצורך העשרה אישית בלבד.

אם אתם מתעניינים בקורס פוטושופ מתקדם - אולי תמצאו עניין גם בקורסי אדובי נוספים או בלימודי תוכנות גרפיות אחרות: קורס אילוסטרייטור, קורס מאיה, קורס 3D MAX וכיו"ב. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס פוטושופ מתקדם?

על מנת להתקבל לקורס פוטושופ למתקדמים נדרשים המועמדים להיות בעלי היכרות בסיסית עם התוכנה או בוגרי קורס פוטושופ למתחילים. חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים גם להיות בעלי שליטה טובה בשפה האנגלית. 

על מנת להתקבל לקורס פוטושופ מתקדם הפונה לקהל יעד ספציפי (כגון קורס פוטושופ מתקדם לצלמים) - נדרשים המועמדים להימנות על קהל יעד זה. 

כמה זמן נמשך קורס פוטושופ למתקדמים?

לימודי פוטושופ למתקדמים אינם נחשבים ללימודים ארוכים במיוחד - ומרבית הקורסים בתחום כוללים בין 5 ל-10 מפגשי לימוד ונמשכים בין חודש לשלושה חודשים (כ-30 עד 50 שעות לימוד אקדמיות). 

כיוון שרבים מהמעוניינים ללמוד קורס פוטושופ מתקדם הינם אנשים עובדים וסטודנטים - משקיעות המכללות מאמצים רבים בהתאמת מתכונת הלימודים לצרכיהם - וניתן למצוא בקלות מסלולי לימוד המתקיימים בשעות הערב ו/ או בימי שישי בבוקר, בנוסף למסלולי הלימוד הרגילים של שעות הבוקר והצהריים - כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא את לימודי הפוטושופ המתקדמים המתאימים בדיוק לסדר יומם וללוח הזמנים שלהם. 

מה לומדים בקורס פוטושופ למתקדמים?

לימודי Photoshop למתקדמים דואגים לצייד את בוגריהם בידע העדכני ביותר בתחום, כמו גם בשלל מיומנויות וכלים מעשיים - וזאת הודות לשילוב של לימודים עיוניים מעמיקים ומקיפים לצד תרגולים רבים ומגוון התנסויות מעשיות מפתחות ומעשירות, לרבות עבודה על פרויקט גמר (בחלק מהמכללות בתחום), כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ולעילא. 

בין נושאי הלימוד במרבית הקורסים המתקדמים בפוטושופ: החידושים האחרונים בתוכנה והיכרות עם גרסתה המעודכנת ביותר, פעולות מתקדמות עם קבצי RAW, שכבות ומסיכות, ערכית צבע מתקדמת, ריטושים וצריבות מקצועיות, שימוש בסקריפטים, שמירת התמונות לשימושים מגוונים, שילובי תמונות ורקע, אפקטים מיוחדים, טיפול מתקדם בצילומי פורטרט, קומפוזיציה, יצירת סגנונות, קיצורי דרך מתקדמים ועוד מגוון נושאי לימוד. 

איזו תעודה מקבל בוגר קורס פוטושופ מתקדמים ?

בוגרי קורס Photoshop מתקדמים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (עמידה בחובת הנוכחות, הגשת עבודות ופרויקט גמר, מעבר מבחנים וכיו"ב) יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

מה הם אפשרויות התעסוקה לקורס פוטושופ מתקדם?

לאחר שתסיימו לימודיכם בקורס פוטושופ למתקדמים - ותיזכו לקבל את תעודת הגמר - תוכלו להשתלב במגוון עבודות מתאימות כשכירים - במשרדי פרסום, במחלקות העיצוב הגרפי של ארגונים ועסקים שונים, במשרדי הוצאה לאור, בסטודיואים לצילום וכו'. כמו כן - תוכלו לצאת לדרך עצמאית - לפתוח סטודיו פרטי משל עצמכם או לעבוד כפרילנסרים עבור ארגונים ועסקים הנדרשים לשירותי עיצוב גרפי הכוללים עבודה מתקדמת עם פוטושופ. 

מה אפשרויות ההמשך ללימודים לבוגרי קורס פוטושופ מתקדם?

בוגרי לימודי פוטושופ מתקדמים יכולים להמשיך בלימודיהם - ולרכוש ידע מתקדם וכלי עבודה נוספים אשר ישרתו אותם בעבודתם ויתרמו להמשך התפתחותם והתקדמותם המקצועית: קורס אילוסטרייטור, קורס 3D MAX, קורס מאיה, קורס פלאש וקורס אפטר אפקטס הם רק חלק ממסלולי הלימוד הפופולאריים בקרב בוגרי קורס פוטושופ מתקדם. 

איפה כדאי ללמוד קורס פוטושופ למתקדמים?

אם כבר החלטתם כי ברצונכם ללמוד קורס פוטושופ למתקדם - כעת רק נותר לכם להבין איפה כדאי יהיה לכם לעשות זאת: בתי ספר ללימודי פוטושופ למתקדמים מצויים בכל רחבי הארץ - כך שמומלץ, כמובן, ללמוד במכללה איכותית הסמוכה לאיזור מגוריכם. 

השיקול השני בבחירת מכללה ללימודי פוטושופ מתקדמים הוא התאמת תכני הלימוד למטרותיכם: כאמור, חלק מקורסי פוטושופ מתקדמים מיועדים לקהלי יעד ספציפיים (כקורס פוטושופ מתקדם לצלמים או קורס פוטושופ מתקדם למעצבים, לדוגמא) ואילו מסלולי לימוד אחרים הינם כלליים יותר. אם אתם מתכוונים להתמחות בפוטושופ לצרכים מוגדרים מסוימים - מומלץ להירשם לקורס הפונה לקהל יעד ספציפי וללמוד באחת המכללות המציעות אותו. אם, מאידך, אתם מעוניינים בהעשרה אישית או בלימודים כלליים יותר - מומלץ לפנות לקורס פוטושופ מתקדם כללי. 

בנוסף לכך, בבואכם לבחור מכללה ללימודי פוטושופ, כדאי עד מאד לברר באם אתם זכאים להנחות ומלגות - או באם אתם יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים או ליהנות מלימודי פוטושופ מתקדמים לגמול השתלמות.
מודעה
מחפש קורס פוטושופ למתקדמים?
מחפש קורס פוטושופ למתקדמים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎