ClickCease

קורס Sketchup

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי Sketchup

לימודי SketchUp במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מעניינים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשימוש בתוכנה פופולרית זו באמצעותה ניתן לבנות מודלים דו ממדיים או תלת ממדיים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך בניית מודלים של חדרים, הוספת טקסטורות ואובייקטים שונים, סקירת המודל מזוויות ראייה שונות, חיזוי חללים פנימיים וחיצוניים, יצירת אנימציות ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Sketchup?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Sketchup?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס SketchUp

תוכנות גרפיקה תלת ממדיות מהוות את אחד הכלים החשובים ביותר בענפי הגרפיקה הממוחשבת, הקולנוע, הטלוויזיה, משחקי המחשב, הדמיות הנדסיות, הדמיות רפואיות, עיצוב הפנים והאדריכלות. תוכנת SketchUp הינה תוכנה חינמית מבית Google המאפשרת עיצוב של תמונות ומודלים תלת ממדיים, ועל כן נחשבת למובילה בתחומה.

באמצעות התוכנה ניתן להגיע לרמת דיוק גבוהה במיוחד של עיצוב ותכנון, ועל כן משמשת זו אנשי מקצוע רבים במיוחד. הסטודנטים במסלול זה יוכשרו לשימוש בכלי השרטוט בתוכנה, עקרונות העבודה בתלת ממד, עבודה בשכבות ועוד.  
קורס Sketchup
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס SketchUp

לימודי קורס SketchUp פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למעצבים מהסוגים השונים, אדריכלים, מעצבי פנים, מעצבים תעשייתיים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס SketchUp

תנאי הקבלה לקורס SketchUp משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, עליהם להיות בעלי היכרות עם יישומי מחשב ברמת משתמש.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס Sketchup
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי SketchUp

משך לימודי SketchUp משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס SketchUp

במהלך לימודי הקורס בנושא SketchUp מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו כלי עבודה בסיסיים, כלי מידול מתקדמים, היכרות עם העבודה בתלת ממד, טקסט בדו ממד ובתלת ממד, טקסטורות וצבעים, הכנסת אובייקטים מוכנים, סגנונות ויזואליים, צל ותאורה, חתכים דינמיים, עבודה בשכבות, אנימציה ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס SketchUp

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי SketchUp

עם סיום לימודי SketchUp יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם משרדי אדריכלות ועיצוב פנים, חברות הנדסה, חברות עיצוב תעשייתי וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס SketchUp

בוגרי קורס SketchUp המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Revit שיכשיר אותם לעבודה עם תוכנה זו לצורך תכנון של מודלים בתלת ממד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Maya בו יוכשרו לשימוש בתוכנת אנימציה בתלת ממד הנחשבת לתוכנה המובילה בעולם הקולנוע.
מודעה
מחפש קורס Sketchup?
מחפש קורס Sketchup?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה בלבד
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה