ClickCease

קורס עיצוב אירועים

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי עיצוב אירועים

לימודי עיצוב אירועים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מיוחדים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לתכנון הפן העיצובי של אירועים מסוגים שונים כמו חתונות, כנסים, השקות מוצרים, מסיבות וכדומה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך התאמת קונספט עיצובי מרהיב לאירוע המבוקש, זאת תוך שימוש בחומרים שונים, טקסטורות מגוונות, כלים עיצוביים רבים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב אירועים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב אירועים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס עיצוב אירועים

ענף עיצוב האירועים הופך למבוקש יותר ויותר בשנים האחרונות, שכן רבים מבקשים את שירותיהם של מעצבים מוסמכים ומקצועיים שיוכלו לעצב אירועים אישיים ועסקיים כאחד, וכן לדאוג לפן התפעולי והלוגיסטי של האירוע, לתאם את הפעילויות השונות אל מול המקום בו מתקיים האירוע ואל מול נותני השירות השונים.

תפקידם של מעצבי האירועים הוא לפקח על הפן האמונתי של עיצוב המרחב בו מתנהל האירוע, זאת תוך התייחסות לפרטים הקטנים ביותר, לרהיטים המתאימים, לכלי השולחן, לקישוטים על גבי הקירות, לסידורי הפרחים וכדומה.
קורס עיצוב אירועים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס עיצוב אירועים

לימודי קורס עיצוב אירועים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למעצבים מהסוגים השונים, אנשי יחסי ציבור ומכירות, אנשי שיווק וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס עיצוב אירועים

תנאי הקבלה לקורס עיצוב אירועים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס עיצוב אירועים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי עיצוב אירועים

משך לימודי עיצוב אירועים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן הנעה בין שלושה חודשים לבין שנה אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס עיצוב אירועים

במהלך לימודי הקורס בנושא עיצוב אירועים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו תכנון ופיתוח חשיבה יצירתית, תכנון קונספט לאירועים, מיומנויות לעיצוב אירועים, ניהול פרויקטים, שזירת פרחים, סטיילינג, פנג שוואי, עיצוב חיפויים, שיווק ופרסום, חשיבות הצבעים ומשמעותם, עיצוב תפאורה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס עיצוב אירועים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי עיצוב אירועים

עם סיום לימודי עיצוב אירועים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות הפקת אירועים, אולמות אירועים, חברות עסקיות גדולות, משרדי עיצוב פנים ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס עיצוב אירועים

בוגרי קורס עיצוב אירועים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס עיצוב תאורה בו יוכשרו להתאמת התאורה לחללים שונים, בהתאם לאווירה אותה הם אמורים להעביר, לפן העיצובי והיישומי וכדומה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס פנג שוואי שיכשיר אותם לעיצוב חללים ומבנים לפי תורת הפנג שוואי האומרת כי ישנה משמעות למיקום הרהיטים, לכיווני הרוח וזרימת האוויר וכדומה.
מודעה
מחפש קורס עיצוב אירועים?
מחפש קורס עיצוב אירועים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב,אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה