תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית

לימודי עיצוב ופיתוח משחקים

תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי עיצוב ופיתוח משחקים

העתיד כבר כאן חברים – רק הביטו סביבכם: כולן וכולם משחקים במשחקים. בין אם על פני מסך הטלפון הנייד, הטאבלט, במחשב האישי או בתחרויות מול אחרים דרך קונסולות XBOX או PlayStation. האמת היא שגיימינג הוא חלק מה-DNA שלנו כבני אדם – דרך חיים של ממש!

תעשיית המשחקים הגלובאלית מגלגלת מיליארדים רבים של דולרים וכבר הספיקה לעקוף את תעשיות הסרטים והמוזיקה. מכללת תילתן משמשת חלוצת דרך והשיקה תוכנית ראשונה מסוגה בישראל לתואר אירופי B.sc. Game Design ארבע שנתית לפיתוח ועיצוב משחקים. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי

מכללת תילתן היא השותף האקדמי היחיד בארץ של מנוע Unreal של חברת Epic Games, כמו כן מהווה מרכז הכשרה אקדמי מוסמך תעודה ראשון ויחיד בישראל בשיתוף עם Unity Technologies בנוסף למערכת היחסים האישית והקרובה עם חברת Unity, על שלל אירועיה ובכיריה.

STUDIO FUNNEL סטודיו עצמאי לפיתוח ועיצוב משחקים המתפקד ומנוהל כחלק אינטגרלי מתילתן. הסטודיו מורכב ממיטב בוגרי המכללה, שעובדים בו על פיתוח ועיצוב של משחקים ופרויקטים מסחריים ל Xbox, ,PC, מובייל, ו VR.

קהל יעד

סטודנטים בעלי חוש טכני או כישרון ברישום וכן זיקה לעיצוב ופיתוח משחקים המעוניינים לרכוש מקצוע ולהעשיר את הידע שלהם בתחום. בואו לפתח ולעצב את הדור הבא של משחקי המחשב.

תכנית לימודים

תוכנית הלימודים מחולקת לשני ערוצי התמחות מרכזיים:

1. DEV – למפתחים. הסטודנטים שלנו לומדים הכל מאפס, החל ממבוא לתכנות ,C# , תכנות מונחה עצמים בסיסי ומתקדם, מנוע משחק UNITY (מבוא, למתקדמים, מולטיפליייר ו-בינה מלאכותית), מנוע המשחק Unreal (מבוא ל Blueprints, נושאים מתקדמים, רקעים טקסטורות עצים אנימציה ועוד), מוניטיזציה, מציאות מדומה ורבודה (AR VR) עם מנוע Unity.

2. ART – לאמנים. המסלול כולל קורסים ב Maya, אנימציה בדו מימד, מידול תלת-מימד ואנימציה, דמויות ורקעים, יסודות ברישום ואנטומיה. במהלך המסלול לתואר, הסטודנטים גם לומדים ביחד על אף ההפרדה בין שתי ההתמחויות, גם אספקטים מגוונים של המכניקה שמאחורי עיצוב משחק ונרטיב, עיצוב שלבים ועבודה, כסטודיו אמיתי ומתפקד לכל דבר, על מסמך לעיצוב ופיתוח משחק.

שני המסלולים ניגשים לפרויקטים בגישה מעשית Hands On ובמהלכם עוסקים ומתאמנים ברבדים ואספקטים מהעולם האמיתי, כגון: נקודות ציון, עמידה בדדליינים, מטלות, הפקה ואפילו כיצד להציג ולמכור את המשחק למשקיע.

השאיפה שלנו היא לקשר בין הסטודנטים שלנו לתעשיית המשחקים המקומית והעולמית ולעבוד ללא הרף בכדי להתחבר לבתי ספר, אוניברסיטאות ומכללות ברחבי העולם, ליצור איתם שיתופי פעולה ולחתור לקידום מטרות משותפות. הבוגרים הנוכחיים שלנו כבר עובדים בסטודיואים שונים על פלטפורמות שונות, כולל AR ו VR.

אפשרויות תעסוקה

עבודה בתעשייה - תעשיית המשחקים בישראל צומחת בצעדי ענק ב- 14 השנים האחרונות, וכיום ממוקדת בעיקר בשני תחומים עיקריים: משחקי קז'ואל על פלטפורמות מובייל, ומשחקים גדולים יותר הממוקדים PC וקונסולות, ורובן בפיתוח ע"י צוותים צעירים ומוכשרים, המוגדרים כ - Indies. את התעשייה מייצגת בארץ עמותת GameIS, עמותה ללא מטרות רווח, אשר מקיימת כל שנה כנס גדול ומרהיב עם תצוגת משחקים, הרצאות ועוד.

הבוגרים של מסלול פיתוח ועיצוב המשחקים שלנו יכולים להשתלב בחברות מגוונות בשוק כמו Playtika, Plarium, Tabtale, Tacticsoft ,Upopa Studio ,Sidekick, Moonactive, Jellyutton, Ilyon ועוד רבות וטובות.

קשר לתעשיית המשחקים העולמית - בתילתן הסטודנטים יוצאים למספר משלחות חו"ל בשנה, הכוללות ביקורים בסטודיואים של משחקים ואנימציה, מוסדות לימוד בינלאומיים לפיתוח ועיצוב משחקים, השתתפות בסדנאות והקאתונים גלובליים ולמידה בכנסים בינלאומיים כגון Unite Europe, Slush, Gamescom ועוד.