ClickCease

מכינה קדם אקדמית לסוציולוגיה

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

לימודי מכינה לסוציולוגיה במכללות

לימודי סוציולוגיה מאפשר לסטודנטים לחקור תופעות חברתיות, להבין לעומק את מבנה החברה, את התרבות ואת ההיסטוריה שלה. מכינה לסוציולוגיה תאפשר לכם להשתלב בלימודי סוציולוגיה במידה ואין באפשרותכם לעמוד בתנאי הקבלה לפקולטה במוסדות לימוד ברחבי הארץ. לימודי סוציולוגיה ככלל דורשים ציון ממוצע של תעודת הבגרות וציון בבחינה הפסיכומטרית אך לא כולם עומדים בתנאי הקבלה מבחינת הציונים בתעודת הבגרות או ציון בבחינה הפסיכומטרית וכאן המכינה לסוציולוגיה נכנסת לתמונה.

ההשתלבות ללימודים אקדמאיים בזכות מכינות ייעודיות הופכת להיות קלה יותר ונגישה. רבים המבקשים ללמוד לימודי מדעי החברה יכולים לפנות למכינה לסוציולוגיה על מנת להתחיל לימודי סוציולוגיה לתואר ראשון. מוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ מציעים מסלול לימודי סוציולוגיה ומציבים תנאי קבלה. בדרך כלל תנאי קבלה ללימודי סוציולוגיה אינם גבוהים במיוחד, עובדה זו נובעת מביקוש נמוך יחסית ולא מתוך טיב הלימודים או רמתם. דעו כי תנאי קבלה למעשה משקפים את התחרות והביקוש למקצוע - ככל שתנאי הקבלה גבוהים יותר כך סביר להניח שהתחרות בין המועמדים גבוהה יותר. אם בכל זאת אינכם עומדים בתנאי קבלה , תוכלו להגיש את מועמדתכם למכינה לסוציולוגיה ובאמצעות ציון גמר של המכינה להתקבל ללימודים אקדמאיים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכינה קדם אקדמית לסוציולוגיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכינה קדם אקדמית לסוציולוגיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות מכינה קדם אקדמית לסוציולוגיה

מכינה לסוציולגיה פותחת את שעריה לכל אחד ואחת. המכינה מכילה תכנים רבים ביניהם מתמטיקה ואנגלית כמקצועות דינאמיים. כמו כן מאחר ומדובר כהכנה ללימודים אקדמאיים, תזכו לפתח יכולות אקדמאיות, יכולות לימוד, שיטות עבודה ומיומנויות למידה. מערכת הלימודים האקדמאים היא שונה ממערכת החינוך התיכונית ולכן מכינה לסוציולוגיה יכולה בהחלט לתרום עבור אלו שמתקשים להיכנס למסגרת לימודים ללא הכנה מראש.
מכינה קדם אקדמית לסוציולוגיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מדוע ללמוד סוציולוגיה?

מכינה לסוציולוגיה תאפשר לכם להשתלב בלימודי סוציולוגיה ללא צורך בהשלמת מקצועות לבגרויות או ציון בבחינה הפסיכומטרית. לימודי סוציולוגיה לתואר ראשון נמשכים 3 שנים ובין התכנים הנלמדים תמצאו מבוא לסוציולוגיה, שיטות מחקר, סטטיסטיקה, קרימינולוגיה, תרבות וחברה, תקשורת, תיאוריות מרכזיות בתחום, סוציולוגיה של החברה הישראלית, הפרט מול החברה, פסיכולוגיה חברתית, החברה הישראלית, תיאוריות סוציולוגיות מודרניות, אנתרופולוגיה, חקר התרבות והחברה ועוד.

תכנים אלו מהווים חלק נכבד מלימודי מדעי החברה ומפתחים חשיבה ביקורתית. ככלל לימודי תואר ראשון נלמדים פעם אחת בחיים ולכן חשוב שתגשו ללימודים אקדמאיים מתוך מוכנות ורצון. כמו כן לימודי תואר ראשון לא תמיד נלמדים כמקור פרנסה עתידי אלא אך ורק לטובת השלמת תואר ראשון אקדמי. דעו כי תואר ראשו מהווה ערך מוסף בקורות חיים ויכול לפתוח דלתות רבות בעולם התעסוקה.

מה לומדים במכינה קדם אקדמית לסוציולוגיה?

לימודי סוציולוגיה מפתחים חשיבה ביקורתית, מוסיפים ידע רב על חברה, תרבות והיסטוריה. ובר, מרקוזה ועוד רבים אחרים היו סוציולוגים מפורסמים אשר השאירו את חותמם על החברה. תפקידו של סוציולוג הוא לפענח תבניות בחברה ולהצביע עליהן ואין זה מתפקידו לספק תשובות או פתרונות. תופעות רבות בחברה מתרחשות בעקבות היותנו כאטומים הפועלים בתוך תבנית מסוימת שקשה לנו לסטות ממנה. סוציולוג, ייחודו, שהוא יכול להתבונן על החברה מבחוץ בעוד שפסיכולוג לדוגמה, רואה את החברה מבפנים.

מכינה לסוציולוגיה תאפשר לכם להירשם ללימודי סוציולוגיה על סמך ציון גמר במכינה בלבד ותפטור אתכם מבחינה פסיכומטרית או השלמת בגרויות. בראייה רחבה לעיתים ישתלם לכם להירשם למכינה על פני השלמת בגרויות או תשלום נוסף עבור הבחינה הפסיכומטרית.
מכינה קדם אקדמית לסוציולוגיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה עוד כדאי לך לדעת על מכינה קדם אקדמית לסוציולוגיה?

לימודי סוציולוגיה מוצעים במגוון רחב של מוסדות לימוד ברחבי הארץ. הפקולטה מפורסמת בזכות הזיקה שלה למחקר סוציולוגי, תרבותי וחברתי כמו גם בזכות לימודי מדעי החברה שהפכו להיות מבוקשים באקדמיה. כדאי ומומלץ לפני ההרשמה למכינה, לבדוק תנאי קבלה במספר מוסדות לימוד, עלות שכר לימוד, עלות המכינה, שעות וימי הלימוד, מספר משתתפים בכיתה, מספר מבחנים, ציון גמר שנדרש, אנשי הוראה, חומרי לימוד המוצעים ועוד.

כל השיקולים האלו יסייעו לכם להגיע למטרה אליה אתם שואפים ולהשתלב בלימודים אקדמאיים בתהליך קצר. לימודים אקדמאיים הפכו להיות נגישים יותר לכלל האוכלוסייה ונותנים הרבה יותר פתרונות וכלים מעשיים לעמידה בתנאי הקבלה. לימודי סוציולוגיה ישלבו אתכם בעולם התעסוקה בארגונים ובתפקידים הדרכתיים, טיפוליים ומלווים. בסיום הלימודים תוכלו להמשיך ללימודי תואר שני בארץ ובחול.
מודעה
מחפש מכינה קדם אקדמית לסוציולוגיה?
מחפש מכינה קדם אקדמית לסוציולוגיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הוד השרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה