ClickCease

מכינות עיצוב אופנה וצורפות

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

מכינה ללימודי עיצוב אופנה וצורפות במכללות

רוצים להתקבל ללימודי תואר ראשון לעיצוב ואופנה או צורפות? לימודי מכינה לעיצוב אופנה וצורפות מעניקים למעוניינים בלימודי עיצוב אופנה וצורפות יתרון משמעותי בקבלה למוסדות הלימוד המובילים בתחום בארץ. מכינה לעיצוב אופנה וצורפות תוכל לסייע לכם בצעדים הראשונים בעולם העיצוב והצורפות. מכינות לעיצוב אופנה וצורפות יוכלו לסייע לכם להתקבל למגוון תחומי לימוד, כגון לימודי תואר ראשון בעיצוב אופנה, קורס עיצוב אופנה וטקסטיל, קורס עיצוב שמלות כלה וערב. 

כמו בכל לימודי מכינה, מדובר במסלול שיכין אתכם ללימודי התואר הראשון במכללה: לימודים אינטנסיביים חמישה ימים בשבוע, במהלך שעות היום. השיעורים יכללו נושאים כגון עיצוב, אופנה, היסטורייה של האופנה והעיצוב, אנגלית, כתיבה אקדמית ועוד. הלימודים ייתנו לכם אפשרות להשלים בגרויות, ולשפר את סיכויי הקבלה שלכם ללימודי התואר הראשון. במכינה תקבלו גם אפשרות להעשיר את תיק העבודות שלכם, מה שיגרום לכם להרשים את ועדת הקבלה לתואר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכינות עיצוב אופנה וצורפות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכינות עיצוב אופנה וצורפות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על מכינה לעיצוב אופנה וצורפות

לימודי עיצוב אופנה מכשירים את הסטודנטים לעסוק בהפקה ובשיווק של אביזרי אופנה החל מתכנון מודל, רישומו, תפירתו, גזירתו וכדומה ועד לשיווקו בתעשייה המקומית או הבינלאומית, ומלמדים אותם לממש רעיונות אומנותיים-יצירתיים באמצעות טכניקות עיצוביות שונות. לימודי צורפות מכשירים את הסטודנטים לעסוק בעיצוב תכשיטים במגוון של טכניקות וחומרים כמו יצירת תכשיטים מתבניות, תכשיטי קונספט, ריקועים, שילובים ועוד. לימודי עיצוב אופנה וצורפות יכולים להיות לימודים לתעודה או לימודים לתואר.

המוסדות האקדמיים המובילים ללימודי עיצוב אופנה וצורפות מציבים דרישות סף לא קלות למועמדים ללימודי עיצוב אופנה ותכשיטנות, הכוללות עמידה במבחני כניסה שונים כמו בחינה פסיכוטכנית, עמידה בראיון אישי והצגת תיק עבודות מגוון. על רקע זה, פועלות בארץ מספר מכינות לעיצוב אופנה וצורפות, שמיועדות להקנות למועמדים ידע ומיומנויות בסיסיים בעיצוב אופנה וצורפות, להכין אותם לבחינות הכניסה השונות ולראיון האישי ולסייע להם לגבש תיק עבודות. במסגרת המכינה, הסטודנטים מפתחים את היכולת העיצובית שלהם תוך מתן דגש על ביטוי אישי, במגמה ליצור לעצמם תיק עבודות מרשים. הלימודים במכינה לעיצוב אופנה וצורפות משלבים הרצאות פרונטאליות והתנסות מעשית, חווייתית ויצירתית במסגרת של סדנאות.
מכינות עיצוב אופנה וצורפות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועדת מכינה לעיצוב אופנה וצורפות?

מאז כיתה ו' חלמתכם על בגדים, אופנה ועיצוב, סגדתם לקארי בראדשו, חלמתם להיות מרק ג'ייקובס הבא, ורק חיכיתם לשלב שבו תוכלו ללמוד ולעסוק בכך. כנראה שבתיכון בחרתם במגמת אופנה (אם היתה לכם כזאת) או בחוגי תפירה שונים. אבל כשהגעתם לשלב שבו אפשר להתחיל ללמוד את זה באופן מקצועי - גיליתם שאתם לא עומדים בתנאי הקבלה. בשבילכם נוצרה המכינה לעיצוב אופנה וצורפות. 

לימודים במכינה לעיצוב אופנה וצורפות מיועדים לכל מי שמעוניין ללמוד עיצוב אופנה וצורפות לתעודה או לתואר, בלי צורך בידע קודם בתחום. המכינה מתאימה למי שרוצה להתקבל ללימודים אך חסרים לו מספר נתונים: ציון פסיכומטרי גבוה, בגרויות (מקצוע אחד או יותר), תיק עבודות ועוד. 

מהם תנאי הקבלה למכינה לעיצוב אופנה וצורפות?

מכיוון שמדובר בלימודי מכינה, שאמורה לשפר את סיכויי הקבלה שלכם ללימודי תעודה או תואר בעיצוב אופנה וצורפות, תנאי הקבלה למכינה הם לא מחמירים במיוחד. לרוב מדובר במעבר בחינת כניסה או מעבר ראיון קבלה אישי. ברוב המכינה במכללות יש דרישה לרמת אנגלית בסיסית, כך שכדאי שתחזקו את השפה בקורס אנגלית קצר, כדי להגיע ללימודים מוכנים. 

לרוב בעת ראיון הקבלה נבחנת הנכונות שלכם להשקיע בלימודים ואת הפוטנציאל האקדמי שלכם. זה המקום להיות רהוטים, להראות אהבה למקצוע, ולהראות את מידת הרצינות שלכם בכל הנוגע ללימודים. 
מכינות עיצוב אופנה וצורפות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכת מכינה לעיצוב אופנה וצורפות?

משך הלימודים במכינה לעיצוב אופנה וצורפות משתנה ממוסד למוסד, כאשר משך הלימודים הקצר ביותר במכינה לעיצוב אופנה וצורפות הוא 6 חודשים, ומשך הלימודים הארוך ביותר הוא שנה. ישנן מכינות עם לימודים אינטנסיביים של מספר ימים בשבוע, ואילו ישנן מכינות המותאמות לאנשים עובדים, ומתקיימות במתכונת של לימודי ערב אחת לשבוע. כמובן שזמן הלימודים תלוי בכמות השעות השבועיות שתלמדו, אך בסופו של דבר - בין אם תלמדו חצי או שנה במכינה או שנה שלמה - תוכלו לעשות זאת בזמן ובשעה שנוחים לכם ולזאת אין תחליף. 

מה לומדים במכינה לעיצוב אופנה וצורפות?

נושאי הלימוד במכינה לעיצוב אופנה וצורפות משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד הלימודים במכינה לעיצוב אופנה וצורפות מקיפים את כוללים היכרות נרחבת עם עולם העיצוב, מושגים כלליים בעיצוב ומושגי יסוד בעיצוב גרפי, עיצוב תעשייתי, עיצוב אופנה, עיצוב טקסטיל, עיצוב תכשיטים, אנימציה, צילום, אומנות, עיצוב פנים ואדריכלות, היכרות עם מעצבים משפיעים, שיטות וזרמים בעיצוב ויישומם בפרויקטים אישיים לצורך הכנת תיק עבודות, רישום חופשי, רישום אדריכלי, תכנוני דו מימד ותלת מימד לפיתוח הראייה המרחבית, הצבעים ומשמעותם בעיצוב, פיתוח היצירתיות, חשיבות המודל ככלי לתכנון ולתצוגה, סטיילינג ופרזנטציה בעיצוב, סדנאות שונות ומגוונות כמו סדנה לתאורה, לעיצוב רהיטים ועוד.

הלימודים מכוונים ליצירת תיק עבודות אישי מגוון שמתייחס לכל תחומי העיצוב ולא רק לעיצוב אופנה וטקסטיל. כמו כן, הסטודנטים עוברים הכנה למבחני הקבלה ולבחינה פסיכוטכנית, באמצעות תרגולים וסימולציות של בחינות המותאמים לפורמטים של הבחינות במוסדות הלימוד המובילים בארץ, והכנה לראיון אישי. הסטודנטים במכינה לעיצוב אופנה משתתפים בסיורים לימודיים בגלריות, מוזיאונים ועוד, ומתנסים ב"מרתונים" של רישום דומם, רישום מודל וכדומה.

איזה תעודה מקבלים בוגרי מכינה לעיצוב אופנה וצורפות?

בוגרי המכינה לעיצוב אופנה וצורפות, שיעמדו בכל דרישות הלימודים (נוכחות בשיעורים, הגשת עבודות, מעבר מבחנים, השתתפות בהתנסות המעשית), יקבלו תעודת גמר של המכינה ויוכלו לגשת עם תעודה זו לועדת הקבלה לתואר ראשון במקצועות העיצוב והתכשיטנות השונים. במכללות רבות תעודה זו מהווה תחליף אוטומטי לתעודת בגרות או לציון הפסיכומטרי. בנוסף על כך, תיק העבודות שתצברו במהלך הלימודים במכינה יהווה נקודת פתיחה טובה לועדת הקבלה וגם להמשך הלימודים, כך שבסיום הלימודים תהיו בעלי תיק עבודות מכובד ומקצועי, איתו תוכלו לגשת לכל מעסיק פוטנציאלי ולהראות לו בגאווה. 
מודעה
מחפש מכינות עיצוב אופנה וצורפות?
מחפש מכינות עיצוב אופנה וצורפות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים - לימודי מכינה בלבד!
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה