תואר שני במדעים מדויקים

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי מדעים מדויקים לתואר שני

לימודי תואר שני במדעים מדויקים הינם לימודי המשך מחקריים, המרחיבים את הידע שרכשו בוגרי תואר ראשון במדעים מדויקים במהלך לימודיהם. בשל תמורות בתחומי הטכנולוגיה והתקשורת, בעשורים האחרונים עלה ביקושן של הדיסציפלינות הנכללות במדעים המדויקים. שכן, בוגרים המתמחים בתחומים אלה אוחזים בידע חיוני ומשמעותי המשחק תפקיד מרכזי בתהליכי פיתוח וחדשנות טכנולוגית.

על כן, תואר שני  מציע כלים פרקטיים המסייעים לסטודנטים להתשלב במגוון מעבדות מחקר, מכונים, חברות טכנולוגיות, מעבדות רפואיות ועוד. פיסיקה, ביוטכנולוגיה, ביולוגיה, מתמטיקה וכימיה- כל אלה ועוד נלמדים כיום בהרחבה לתואר שני וזאת על מנת לשלב את בוגרי התואר בתחומי המחקר והעשייה בחברות ובמכוני מחקר רבים.

יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תואר שני במדעים מדויקים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תואר שני במדעים מדויקים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי תואר שני במדעים מדויקים 

לימודי מדעים מדויקים לתואר שני מורכבים ומצריכים חשיבה אנליטית ומחקרית. הלימודים מחייבים להוכיח ידע נרחב בכימיה, פיסיקה, ביוטכנולוגיה, ביולוגיה ועל מנת להתקבל ללא רקע מקדים, תואר שני בתחום זה לא יהיה רלוונטי לכם.

תואר שני למדעים מדוייקים מרחיב השכלה בתחום ההתמחות תוך כדי מחקר במעבדות, ביצוע ניסויים ומחקרים. כל התואר למעשה מדגיש את הצד המעשי על מנת לקבל בסיס לכתיבת עבודת תזה.

לימודי מדעים מדוייקים לתואר שני מאפשרים להשתלב במגוון תחומי עניין כגון מחקר מחלות, פיתוח תרופות, פיתוח חומרים חדשים, גילויים מדעיים ורפואיים ועוד. 
תואר שני במדעים מדויקים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לתואר שני במדעים מדויקים?

על מנת להתקבל לתואר שני במדעים מדויקים על כל המועמדים להגיע מרקע מדעי בתואר הראשון. כמו כן יש להציג ציון ממוצע מתאים בתואר הראשון.

כל המועמדים נדרשים לעבור ראיון קבלה. 

מה לומדים בתואר שני במדעים מדויקים?

מהנדסים, אנשי מחשבים, אנשי מדע, כולם כמו כולם פונים ללימודי תואר שני בשלב מסוים בחיים על מנת להתקדם, להתעדכן ולהיחשף לארגז כלים חדש לטובת העשייה המדעית.

לימודי מעדים מדויקים משולבים היום עם לימודי הנדסה ולימודי מחשבים מתוך הבנה כי מדובר בתחומים משיקים שתורמים אחד לשני. המהנדסים מציעים דרכים לאפיין, לתכנון ולהוציא לפועל בסיס לתפעול המחקר של המדענים. 

פיתוח מדעי - טכנולוגי הוא מרכז עולם התעשייה וההיי טק על כן גם תוכנית הלימודים עומדת על התכנים העדכניים ביותר, מחקרים חדשניים וציוד טכנולוגי מתקדם. 

הסטודנטים לתואר שני מקבלים כלים תיאורטיים אך גם פרקטיים להמשך עבודתם בעולם התעסוקה.
תואר שני במדעים מדויקים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי תואר שני במדעים מדויקים?

בוגרי התואר משתלבים במעבדות מחקר, מעבדות פיתוח, מעבדות רפואיות, בתי חולים, היי טק, ענף הביוטכנולוגיה, מכוני מחקר, תעשיות רפואיות ועוד. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי תואר שני במדעים מדויקים?

בוגרי התואר במסלול תזה יכולים להמשיך לדוקטורט.
מודעה
מחפש תואר שני במדעים מדויקים?
מחפש תואר שני במדעים מדויקים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע, אשדוד
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה