תואר שני בהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי ביוטכנולוגיה ומזון לתואר שני

ביוטכנולוגיה נחשב כבר שנים לתחום של המחר. הביקוש הרב למומחים בביוטכנולוגיה רק הולך וגובר והדרישה להתמקצעות והתעדכנות של כוח האדם גדלה. הביקוש הרב והדרישות הללו התחילו לחלחל לעולם האקדמי וכיום ניתן ללמוד לא רק לתואר ראשון בביוטכנולוגיה אך גם להמשיך לתואר שני בשילוב מדעי המזון. 

בביוטכנולוגיה חוקרים את תהליכי החיים במערכות ביולוגיות, זאת על מנת לעשות בהם שימוש לצורך ייצור מוצרים מתוחכמים יותר. ענף הביוטכנולוגיה משפיע על תחומים רבים, כגון: רפואה, חקלאות, חקלאות ימית, פיתוח מוצרים חדשים, תעשיית המזון ועוד. בדומה לתכניות נוספות המציעות לימודי תואר שני בהנדסה, מכללות רבות מציעות שני מסלולים ללימודי התואר השני בהנדסת ביוטכנולוגיה. הראשון, הינו מסלול מחקרי הכולל עבודת גמר, קרי - תזה; והשני, הינו מסלול לא מחקרי שאינו כולל תזה. בניגוד למסלול שאינו מחקרי, במסלול עם תזה ניתן להמשיך, לאחר הלימודים, ללימודי תואר שלישי (דוקטורט) ולהתפתח באפיקים מחקריים בתחום.

לימודי תואר שני בביוטכנולוגיה מכשירים את הסטודנטים לחקור ולפתח מערכות המאפשרות ניצול מקסימלי של תהליכים במערכות ביולוגיות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תואר שני בהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תואר שני בהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות תואר שני בהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון

כאשר מתארים את תחום הביוטכנולוגיה בהקשר האקדמי חשוב מאד להבחין בין הנדסת ביוטכנולוגיה לבין לימודי ביוטכנולוגיה. כמו כן תואר שני בביוטכנולוגיה מערב בתוכו תחומים נוספים בהם מזון על מנת להקנות התמחות עבור הסטודנטים. 

ביוטכנולוגיה היא תחום חדש וצעיר העוסק בביולוגיה, כימיה וטכנולוגיה ובמערכת הגומלין בין התחומים הנ'ל. הפעילות והמחקר בתחום זה הולכים ומתפתחים בהתמדה והדרישה לכוח אדם מיומן ומומחה בתחום גבוהה ביותר.

לימודי תואר שני בביוטכנולוגיה, שואפים להכשיר בעלי תואר ראשון בביוטכנולוגיה ובתחומים שכנים לאנשי מקצוע מומחים ומיומנים יותר. 
תואר שני בהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לתואר שני בהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון?

על מנת להתקבל לתואר שני בביוטכנולוגיה, על כל המועמדים להגיע מרקע טכנולוגי - מדעי בתואר הראשון. כמו כן נדרשים המועמדים לעמוד בממוצע ציונים מתאים ולעבור ראיון קבלה.

מה לומדים בתואר שני בהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון?

תוכנית הלימודים בתואר מסתמכת על תחומי המדעים כגון ביולוגיה, כימיה, פיסיקה, רפואה, הנדסה ועוד. נעשה מיקוד על שיתוף הפעולה בין המקצועות ולהפגיש בין הסטודנטים למחקר ולהתנסות בשטח, במעבדות מחקר.

תואר שני בביוטכנולוגיה בדרך כלל מוצע עם תזה, אך בוודאי תוכלו גם למצוא מסלול בלי. תוכנית הלימודים בתואר מסוג זה הינה מחקרית - מעשית והסטודנטים משתלבים כבר במהלך התואר במעבדות מחקר.
תואר שני בהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי תואר שני בהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון?

בוגרי התואר יכולים להשתלב במגוון מסגרות בתחום הרפואה, הביולוגיה וההנדסה. ניתן לעבוד במעבדות מחקר, מעבדות רפואיות ועוד.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי תואר שני בהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון?

בוגרי התואר יכולים להמשיך ללימודי תואר שלישי, לדוקטורט.
מודעה
מחפש תואר שני בהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון?
מחפש תואר שני בהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה