לימודי ביוטכנולוגיה בהתמחות חקלאות במגמה ירוקה

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בביוטכנולוגיה בהתמחות חקלאות במגמה ירוקה

אם אתם מעוניינים ללמוד כיצד לגדל גידולים חקלאיים שונים תוך שימוש בטכנולוגיות ירוקות מתקדמות – כך שגם תפיקו מגידוליכם את המיטב וגם, על בדרך, תשמרו על הסביבה – לימודי ביוטכנולוגיה במגמת חקלאות ירוקה (ובקיצור – ביוטכנולוגיה ירוקה) יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים!

לימודים אלו, המשתייכים לחוג לביוטכנולוגיה, מתמקדים, כמובן, בעולם החקלאות, במטרה לתת לחקלאים (ולמתעתדים לעסוק בתחום) את הכלים המתקדמים והחדישים ביותר שיש: בעזרת לימודים מדעיים מעמיקים והתנסות מעשית ענפה רוכשים הבוגרים את מיטב הידע והכלים הדרושים לגידול איכותי של תוצרתם, תוך התחשבות בהיבטים סביבתיים. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי תואר ראשון בביוטכנולוגיה במגמת חקלאות ירוקה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי ביוטכנולוגיה בהתמחות חקלאות במגמה ירוקה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי ביוטכנולוגיה בהתמחות חקלאות במגמה ירוקה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי

תחום החקלאות עבר בשנים האחרונות שינויים משמעותיים בעקבות גידול האוכלוסייה בעולם, העלייה ברמת החיים, פיתוחים טכנולוגיים ומדעיים רלוונטיים והצורך הגובר בשמירה על איכות הסביבה. שינויים אלו הובילו לכך שחקלאים נדרשים להרחיב ולהעמיק את הידע שלהם במגוון של נושאים כמו ניהול משאבי מים, ניהול משק חקלאי ידידותי לסביבה, השבחת זנים וניהול כלכלי, כך שתוצרתם תהא טובה יותר. לימודי תואר ראשון בביוטכנולוגיה - חקלאות במגמה ירוקה מספקים לחקלאים ולמתעניינים בתחום החקלאות את ההזדמנות ללמוד את הנושאים האלו לעומק ובשילוב עם ידע מדעי נרחב.
לימודי ביוטכנולוגיה בהתמחות חקלאות במגמה ירוקה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים תואר ראשון בביוטכנולוגיה - חקלאות במגמה ירוקה?

לימודי ביוטכנולוגיה במסלול חקלאות במגמה ירוקה לחקלאים (ולמי ששואף להשתלב בעבודה בתחום) שמעוניינים להכיר את השיטות החדישות והעדכניות ביותר, המבוססות על הפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים, לגידול גידולים שונים ביעילות ותוך שמירה על הסביבה. אם אתם מתעניינים בלימודי חקלאות ירוקה, ייתכן כי תמצאו עניין בלימודים "ירוקים" נוספים – תואר ראשון באיכות סביבה ומגוון קורסים ללימודי תעודה – קורס בנייה ירוקה, קורס תיירות אקולוגית וכיו"ב. כמו כן ייתכן כי תמצאו עניין בלימודי תואר ראשון בביוטכנולוגיה או חקלאות ובלימודי הנדסאי ביוטכנולוגיה.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי ביוטכנולוגיה - חקלאות במגמה ירוקה?

תנאי הקבלה ללימודי ביוטכנולוגיה במגמת חקלאות ירוקה זהים, בדרך כלל, לתנאי הקבלה ללימודי ביוטכנולוגיה. במרבית המכללות נדרשים המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה וציון פסיכומטרי תקף. מכללות אחדות מאפשרות להתקבל ללא פסיכומטרי – ועל בסיס ציוני הבגרות בלבד. תנאי הקבלה ללימודי ביוטכנולוגיה במכלל האקדמית הדסה ירושלים, לדוגמא, הם ציון מתאם (ציון משולב בבגרות ובפסיכומטרי) של 550 ומעלה, מעבר ראיון אישי בוועדת קבלה, אנגלית בציון 85 בחלק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית, אנגלית ברמת 4 יח"ל בציון חיובי. מקצוע ריאלי מוגבר בתעודת הבגרות מעניק יתרון בקבלה. אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי אינכם עומדים בתנאי הקבלה - יש לנו חדשות טובות עבורכם! גם אם ציוני הבגרות או הפסיכומטרי שלכם אינם מספיק גבוהים אתם יכולים לשפרם באמצעות קורס הכנה לפסיכומטרי או קורס השלמת ושיפור בגרויות, או שאתם יכולים להירשם ללימודים במכינה קדם אקדמית ולהתקבל ללימודים המרתקים (באם תסיימו את המכינה בהצלחה).
לימודי ביוטכנולוגיה בהתמחות חקלאות במגמה ירוקה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי ביוטכנולוגיה - חקלאות במגמה ירוקה?

לימודי ביוטכנולוגיה ירוקה, בדומה ללימודי ביוטכנולוגיה ומרבית התארים הראשונים בתחומי המדעים המדויקים ומדעי הטבע, נמשכים שלוש שנים.

מה לומדים בתואר ראשון בביוטכנולוגיה - חקלאות במגמה ירוקה?

לימודי ביוטכנולוגיה בהתמחות חקלאות ירוקה לתואר ראשון כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים (לימודי בסיס מדעיים ולימודי התמחות מעמיקים בתחום החקלאות הירוקה), כמו גם שלל התנסויות מעשיות חווייתיות – סיורים מקצועיים בשטח, עבודה במעבדות חדישות ועתירות ציוד וכו'. בין הנושאים הנלמדים בתואר: הביולוגיה והפיזיולוגיה של הצמח, פיטו-פתולוגיה, הורמונים צמחיים, ביולוגיה מולקולארית בדגש צמחי, הדברה ביולוגית, חקלאות ואיכות הסביבה, גידולים, קרקע ומים, הדברת מחלות ומזיקים, אחסון, ביוטכנולוגיה של צמחים, צמחי מרפא, גנטיקה מולקולארית, ביוכימיה, ביולוגיה של התא, גידולי גפן ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

איזה תעודה מקבלים בוגרי ביוטכנולוגיה - חקלאות במגמה ירוקה?

בוגרי התואר, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת בוגר תואר ראשון במדעים – B.Sc מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי ביוטכנולוגיה - חקלאות במגמה ירוקה?

בוגרי התואר יוכלו להשתלב בעבודה בחוות חקלאיות ובמכוני מחקר בתחום. כן יוכלו הבוגרים ליישם את הידע אותו רכשו לטיפוח הגידולים בחוותיהם הפרטיות – וליהנות מגידולים איכותיים ובתפוקה מצוינת, תוך שמירה על הסביבה.

מה הם לימודי המשך לבוגרי ביוטכנולוגיה - חקלאות במגמה ירוקה?

בוגרי הלימודים יכולים להמשיך בלימודיהם והתמחות בתחום ובתחומים קרובים אחרים – לימודי תואר שני בביוטכנולוגיה, תואר שני בביולוגיה, תואר שני בכימיה – ולמעשה – כמעט כל תואר מתקדם בתחומי מדעי הטבע והמדעים המדויקים – מהווה אפשרות מצוינת להמשך לימודים – שתפתח לבוגרים אפיקי תעסוקה חדשים.
מודעה
מחפש לימודי ביוטכנולוגיה בהתמחות חקלאות במגמה ירוקה?
מחפש לימודי ביוטכנולוגיה בהתמחות חקלאות במגמה ירוקה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה