תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

לימודי פסיכולוגיה שיקומית לתואר שני

לימודי תואר שני בפסיכולוגיה הם הכרחיים לצורך העיסוק בפסיכולוגיה כמקצוע. לימודי תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית מכשירים את הסטודנטים לעבודה בשיקום נפגעי תאונות ובעלי מוגבלויות על בסיס ידע מדעי בתחום הנוירולוגיה. תוכנית הלימודים של תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית מעניקה ללומדיה את התשתית התיאורטית בתחומיה השונים של הפסיכולוגיה ואת הכלים והמיומנויות המקצועיות בתחום. 

לימודי תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית מעניקה הכשרה מקצועית לשיקום אוכלוסיות מוחלשות. במהלך הלימודים  נחשפים הסטודנטים לצרכים הנפשיים המורכבים של חולי נפש, מבוגרים בעלי פיגור שכלי, קשישים, עבריינים, אסירים ונרקומנים. התואר יתאים לבוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה ולאקדמאים מתחומים אחרים לאחר השלמות מתאימות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי פסיכולוגיה שיקומית לתואר שני

לימודי תואר שני בפסיכולוגיה מאפשרים לבוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה להתמחות בתחומים של הפסיכולוגיה שהם מתעניינים בהם. בין תחומי ההתמחות ניתן למנות פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה חברתית, פסיכולוגיה קלינית, פסיכו ביולוגיה וגם פסיכולוגיה שיקומית.

פסיכולוגיה שיקומית נקראת גם נוירופסיכולוגיה שיקומית משום שהיא מתבססת על חקר מערכת העצבים - מדע הנוירולוגיה. הלימודים מקנים לסטודנטים ידע ומיומנויות הדרושים לפסיכולוגים לצורך טיפול שיקומי דרך אבחנה וזיהוי. 

מסלול הלימודים מכשיר מטפלים מוסמכים לעבודה עם אוכלוסיות שונות - נכים, קשישים, חולים, חולי נפש, אנשים הסובלים ממוגבלויות מולדות כמו פיגור, ועוד.
תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בתואר שני בפסיכולוגיה שיקומית?

לימודי תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית מקיפים את נושאים רבים בהם מבוא לפסיכולוגיה שיקומית, סטטיסטיקה ושיטות מחקר, מבוא לפסיכותרפיה, פסיכופתולוגיה, נוירו אנטומיה פונקציונאלית, מערכות נוירונאליות והתנהגות ועוד. כמו כן, הסטודטים לומדים כיצד לנהל ראיון ככלי אבחוני-טיפולי, עושים היכרות עם מבוא לנוירופסיכולוגיה, שיטות מחקר כמותניות ואיכותניות, אבחון והערכה, אבחון נוירו פסיכולוגי, טיפול מערכתי ומשפחתי ועוד.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי פסיכולוגיה שיקומית?

על מנת להתקבל ללימודי תואר שני בנוירו פסיכולוגיה שיקומית על כל המועמדים להציג ברוב המקרים ציון ממוצע 90 לפחות בלימודי התואר הראשון בפסיכולוגיה וציון במבחן מתא"ם.
תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית?

בוגרי לימודי תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית משתלבים בעבודה במחלקות שיקומיות של בתי חולים מסוגים שונים - כלליים, גריאטריים ומוסדות לטיפול בחולי נפש, או במוסדות שיקומיים כמו בית לווינשטיין.

בוגרי לימודי תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית ממלאים מגוון תפקידים של תמיכה וסיוע לאנשים שסובלים מפגיעות שונות במוח או במערכת העצבים, בעלי מוגבלויות, קשישים, ועוד.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית?

בוגרי התואר יכולים להמשיך לתואר דוקטורט או להתמקצע בתהמחויות נוספות בתחומם. כמו כן ניתן להירשם לקורסים מקצועיים כגון פסיכותרפיה, לימודי תרפיה באומנות ועוד.
מודעה
מחפש תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית?
מחפש תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה