בתי ספר לתיירות

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

מכללות שמציעות לימודי תיירות

תחום התיירות הוא תחום אשר נמצא בעלייה בשנים האחרונות. משנה לשנה תיירים רבים נוסעים לטייל במטרה לראות עולם, ללמוד על היסטוריה של אתרים וליהנות מנופים מרהיבים. גם התיירות בישראל גדלה ומידי שנה, בכל עונה, פוקדים את ישראל תיירים רבים. לכן, חשוב מאוד שכל העוסקים בתיירות יהיו אנשים אמינים, מקצועיים ושיודעים לתת שירות. אז אם אתם אוהבים לטייל, לראות עולם, לפגוש אנשים חדשים ולטעום טעמים חדשים, אתם יכולים להפוך את התחביב שלכם למקצוע וללמוד לימודי תיירות. קיימים מוסדות לימוד רבים בישראל אשר יכולים להבטיח לכם לימודי תיירות איכותיים. לימודי אלה יבטיחו לכם קריירה ומקצוע ויקנו לכם את הכלים הדרושים לכם על מנת שתוכלו גם ליהנות הנאה מלאה וגם לרכוש את כל הידע שאתם צריכים. בתחום התיירות קיימים מסלולי לימוד רבים ופה תוכלו לקבל מידע עליהם ובנוסף תוכלו לקרוא גם על סוגי התעודות הקיימות.
 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות בתי ספר לתיירות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על בתי ספר לתיירות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות בתי ספר לתיירות

קיימות תוכניות לימוד רבות בתחומי התיירות, אשר מבוססות על ניסיון של שנים של מוסדות הלימוד בהכשרת כוח אדם לתעשיות התיירות. על מנת לאפשר לכם את הלימודים הטובים ביותר בתחום התיירות, מוסדות הלימוד עורכים סקרים ומחקרים כל תקופה על מנת לדעת את המגמות והתהליכים המתרחשים בתיירות הנכנסת והיוצאת, הן בארץ והן בעולם. חשוב מאוד למוסדות הלימוד השונים להתעדכן בנושאים מקצועיים ובשינויים אשר מתחוללים בתעשיית התיירות, על מנת שיוכלו להעניק לכם את הידע והכלים העדכניים ביותר.
בתי ספר לתיירות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בבתי ספר לתיירות?

בתי הספר לתיירות מציעים לכם מגוון תוכניות לימוד בתחום התיירות, על מנת שתוכלו להתמחות בתחום שהכי מושך אתכם ולתת את השירות הטוב ביותר לתייר. בין תוכניות הלימוד השונות בתחום התיירות קיימים, קורס סוכני נסיעות, לימודי מלונאות, קורס מורי דרך, קורס מדריכי טיולים לחו"ל, קורס תיירות אקולוגית, קורס מפעיל תיירות, קורס יועצי טיולים, קורס ניהול תיקי נסיעות ועוד. אנו ממליצים לכם לקרוא על כל אחד מתחומי לימודים אלה, על מנת שתוכלו לבחור את התחום שהכי מתאים לכם ואיתו תמצאו את הפוטנציאל שבכם.

אילו מסלולי לימוד קיימים בבתי ספר לתיירות?

קיימים מסלולי לימוד שונים אשר ניתן ללמוד במוסדות הלימוד. בתחומי התיירות קיימים גם לימודי תעודה בתחומים השונים שציינו מעלה וגם לימודים אקדמאים, אשר מקנים לתלמידים תואר ראשון מסוגB.A – תואר ראשון בתיירות או תואר ראשון מסוג B.S- תואר ראשון בתיירות אשר משלב בנוסף ללימודי התיירות לימודים בתחום של הנדסת תעשייה וניהול. לימודים אלה, בין אם לימודי תעודה ובין אם לימודי תואר ראשון, מכשירים את הלומדים בהם להיות אנשי מקצועי מיונים בתחומי התיירות השונים ומקנים להם את הכלים לתת את השירות הטוב ביותר לתיירים בארץ ובעולם.
בתי ספר לתיירות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרים של בתי ספר לתיירות?

מוסדות הלימוד השונים לתחומי התיירות מכשירים את הבוגרים הכשרה מקצועית בתחומי התיירות השונים אשר יאפשרו להם להשתלב בשוק העבודה בתחומים שונים כגון, משרדי נסיעות, חברות תעופה, מורי דרך בארץ ובחו"ל ועוד. בנוסף, התלמידים מקבלים כלים, אשר יכולים לעזור להם לפתוח עסק עצמאי ולגדול ולהתפתח בתחום.
מודעה
מחפש בתי ספר לתיירות?
מחפש בתי ספר לתיירות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה