קורס Windows ווינדוז

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי Windows במכללות

אם אתם מרגישים כי עדיין אינכם מכירים מספיק טוב את מערכת ההפעלה הנפוצה בעולם – הלא היא Windows (חלונות) של מיקרוסופט, או אם הייתם "מומחים" בשימוש ב-Windows XP – וכעת התעדכנתם ל-Windows 8 ואינכם מבינים לאן נעלם שולחן העבודה – הלימודים בקורס Windows מיועדים עבורכם – והם יקנו לכם תוך שבועות אחדים את כל הידע והכלים לשימוש מקצועי במערכת ההפעלה החשובה. כיוון שמערכת הווינדוז מותקנת על מחשבים כה רבים, וכיוון כי אין ספור מהפונקציות של המחשב מופעלות דרך מערכת הפעלה זו – חשוב כי כל אחד ואחת ידעו להשתמש בה. אז אם גם אתם רוצים להציץ אל תוך מערכת ההפעלה חלונות – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס Windows.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Windows ווינדוז?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Windows ווינדוז?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס Windows ווינדוז

מערכת ההפעלה Windows של מיקרוסופט היא מערכת ההפעלה הנפוצה בעולם – וסיכויים רבים כי גם על מחשבכם הביתי, חדרי המחשבים במכללה שלכם ומחשב העבודה שלכם מותקנת מערכת הפעלה זו. כיוון שכמעט כל שימוש במחשב מלווה בתפעול מערכת הWindows – כדאי מאד להכיר את שלל הפונקציות שהיא מציעה, ועל כן מציעות מכללות רבות קורסי Windows – שידאג כי תכירו את כל הכלים של מערכת ההפעלה החשובה, בגרסתה העדכנית ביותר.
קורס Windows ווינדוז
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס Windows ווינדוז?

הלימודים בקורס ווינדוז מיועדים לכל מי שמעוניין להכיר לעומק את מערכת ההפעלה הנפוצה והם מתאימים במיוחד למי שכבר יודע לעבוד עם גרסאות ישנות יותר של Windows (כגון Windows XP או Windows vista) וברצונו להתעדכן בכל החידושים האחרונים בגרסא החדשה – Windows 8.

אם אתם מתעניינים בלימודי Windows, אולי תגלו עניין גם בלימודי בקורס הכרת המחשב, קורס אינטרנט, קורס Office, קורס Word, קורס Excel וקורסים נוספים מבית מיקרוסופט.

מה הם תנאי הקבלה לקורס Windows ווינדוז?

בדרך כלל אין כלל תנאי קבלה ללימודים בקורס ווינדוז והם פתוחים בפני הקהל הרחב. חלק מהמכללות בתחום דורשות מהמועמדים להיות בעלי יכולת בסיסית בתפעול המחשב ושליטה בסיסית בשפה האנגלית.
קורס Windows ווינדוז
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס Windows ווינדוז?

הלימודים בקורס Windows אינם ארוכים כלל- ובמרבית המכללות בתחום הם כוללים בין 5 ל-20 שעות לימוד אקדמיות בלבד. הקורסים הקצרים ביותר מיועדים לבעלי היכרות עם מערכת ההפעלה באחת מגרסאותיה הישנות (לדוגמא – אם אתם מכירים את XPWindows וכעת ברצונכם להתמקצע על Windows 8) ואילו הקורסים ה"ארוכים" (אל תשכחו שגם הם נמשכים שבועות בודדים) מיועדים לחסרי כל ניסיון בעבודה עם מערכת ההפעלה חלונות.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים חשובים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עסוקים במיוחד (עובדים במשרה מלאה, סטודנטים וכו') יכולים להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

מה לומדים בקורס Windows ווינדוז?

תכנית הלימודים בקורס ווינדוז דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, הכלים והמיומנויות לשימוש מקצועי עם שלל הפונקציות הטמונות במערכת הפעלה מובילה ונפוצה זו. התלמידים בקורס נהנים מלימודים בכיתות מחשבים, המאפשרות הכשרה מקיפה ומעמיקה במיוחד- כזו המשלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים לבין תרגולים מעשיים שוטפים, התורמים להטמעתו האיכותית והמהירה של החומר הנלמד.

לעיתים קרובות כוללים לימודי Windows את הנושאים והתכנים הבאים: מהי מערכת הפעלה, הכרת המחשב, ההבדלים בין גרסאות Windows  השונות (Windows XP, Windows 8, Windows Vista וכו'), עבודה עם העכבר והמקלדת, יישומי ווינדוז – צייר, כתבן, מחשבון ועוד, ניהול קבצים ותיקיות, התאמת עיצוב מערכת ההפעלה, תוכנות האופיס של מיקרוסופט, עבודה עם חלונות מרובים, תפריט ההתחלה, מרכז הבקרה ועוד מגוון נושאי לימוד חשובים.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס Windows ווינדוז?

בוגרי קורס Windows, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.
מודעה
מחפש קורס Windows ווינדוז?
מחפש קורס Windows ווינדוז?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה