קורס Microsoft

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
קורס Microsoft
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Microsoft?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Microsoft?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מיקרוסופט Microsoft

בין אם אתם עובדים בעולם ההייטק והמחשבים ומעוניינים להמשיך ולהתמקצע בתחום ולזכות בתעודת הסמכה יוקרתית ובינלאומית ובין אם עולם המחשבים זר לכם – ואפילו אינכם יודעים להתמודד עם מערכת ההפעלה הנפוצה בעולם – הלא היא Windows – כדאי לכם להכיר את מסלולי הלימודים בקורסי מיקרוסופט השונים: אשר יכשירו אתכם לעבודה עם מוצרי החברה ותשתיותיה.

חברת Microsoft, אשר רבים מזהים אותה עם תוכנות האופיס ומערכת ההפעלה ווינדוז, היא שחקן מרכזי גם בתחומים רבים אחרים בעולם המחשבים – החל משפת התכנות C, שפותחה על ידי החברה, דרך מערכת ניהול התוכן המוצלחת שלה – SQL, וכלה ברשתות התקשורת שלה, הנפוצות בשוק עד מאד. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורסי מיקרוסופט.  
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Microsoft?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Microsoft?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס מיקרוסופט - Microsoft

מיקרוסופט היא אחת מהחברות הגדולות והמצליחות בעולם המחשבים וההייטק – ומוצריה השונים שולטים בתחום. מיקרוסופט אינה רק היצרנית של מערכת ההפעלה חלונות ושל תוכנות האופיס, אלא גם מהווה שחקן מרכזי בתחומי התכנות ורשתות התקשורת.

קיימים קורסי מיקרוסופט רבים, אשר נועדו להכשיר את בוגריהם לעבודה עם תשתיות מיקרוסופט ועם תוכנות החברה. בין הקורסים המבוקשים בתחום ניתן למצוא את הקורסים הבאים: קורס Windows, קורס Office, קורס Word, קורס Excel, קורס Powerpoint, קורס טכנאי PC  ורשתות תקשורת מוסמך מיקרוסופט MCSA,  קורס תכנות בסביבת דוט נט MCSD., קורס מיקרוסופט SQL Server., קורס MCTS, קורס MCSM, קורס ניהול רשת מוסמך מיקרוסופט MCSE., קורס פיתוח אפליקציות WEB ב- HTML5  ועוד.

למי מיועד קורס מיקרוסופט - Microsoft?

לימודי מיקרוסופט פונים לקהלי יעד רבים: החל מאנשים שעולם המחשבים זר להם לחלוטין ויכולים להשתלב בלימודי אופיס או בקורס הכרת המחשב, וכלה במתכנתים, מפתחים ומנהלי רשתות תקשורת עתירי ידע ובעלי ניסיון רב, המעוניינים להתמקצע בעבודתם ולהרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

כמה זמן נמשך קורס מיקרוסופט - Microsoft?

משך הלימודים בקורס מיקרוסופט תלוי, כמובן, בקורס הספציפי בו בחרתם ללמוד – שכן לצד קורסים בסיסיים הנמשכים חודשים אחדים בלבד, קיימים גם קורסי הכשרה מקצועית מעמיקים במיוחד – הנמשכים חודשים ארוכים.

כן משתנה משך הלימודים בהתאם לרמת הכשרתכם והיכרותכם עם התחום – קורס MCSA, לדוגמא, מוצע הן לחסרי ידע בתחום רשתות התקשורת והן לבעלי ידע וניסיון בתחום, הנהנים ממסלול לימודים קצר יותר.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים בקורס מיקרוסופט (ואין זה משנה כלל איזה מהם), אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ואף בימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים העסוקים מכל סיבה אחרת יכולים להשתלב בקלות בלימודים, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

מה לומדים בקורס מיקרוסופט - Microsoft?

כאמור, קיימים קורסי מיקרוסופט רבים – וברור כי נושאי הלימוד משתנים בהתאם למטרותיו של הקורס, וכי אין נושאי הלימוד בקורס Word, לדוגמא, דומים כלל לנושאי הלימוד בקורס MCSA.

על אף ההבדלים בנושאי הלימוד – קיים יסוד משותף לכל קורסי Microsoft: הם משלבים בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים – לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, המקנות לבוגרים את מיטב הידע והכלים בתחום, כך שמיד בסיומם עם סיום הלימודים יכולים הבוגרים להשתלב בעבודות בתחום (לבוגרי הקורסים המקצועיים), או להתחיל להשתמש בהצלחה רבה בתוכנות מיקרוסופט השונות (לבוגרי קורסי אופיס).

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס מיקרוסופט - Microsoft?

בוגרי לימודי מיקרוסופט, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. רבים מקורסי ממיקרוסופט נועדו להכין אתכם למעבר מוצלח של מבחני ההסמכה הבינלאומיים של החברה – ובמידה ותעברו מבחנים אלו בהצלחה, תהיו זכאים לקבל תעודה יוקרתית ומבוקשת מטעם מיקרוסופט העולמית – MCSA ,MCSD, MCITP וכו' (בהתאם לקורס אותו השלמתם).
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎