קורס Office - אופיס

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס Office - אופיס
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס Office - אופיס?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס Office - אופיס?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

קורס Office במכללות

כיום, תוכנות האופיס של מיקרוסופט הן מתוכנות המחשבים הנפוצות בעולם, וקשה לצלוח לימודים אקדמיים, או להתקבל לעבודות רבות, ללא היכרות בסיסית, לכל הפחות עם תוכנות מובילות אלו. התוכנות נחוצות ביותר בעיקר בעבודות אדמיניסטרטיביות ובניהול משרד. חבילת אופיס הראשונה יצאה בשנת 1993, ומאז כל כמה שנים יוצאת גרסה חדשה ומתקדמת יותר. החבילה כוללת מספר תוכנות שמטרתן שונה: עיבוד תמלילים, גליונות אלקטרונים, הכנת מצגות, תוכנות דוא"ל ועוד.

אם אתם מרגישים כי חסר לכם ידע בתוכנות האופיס השונות – Word, Excel, Powerpoint ו-Outlook, וכי בגלל שאינכם שולטים בתוכנות אלו אתם מתקשים לכתוב מסמכים, להציג מצגות, ולבנות גיליונות נתונים – הלימודים בקורס אופיס מיועדים עבורכם. גם אם אתם מכירים את תוכנות האופיס, אך מעוניינים להפוך למקצוענים אמיתיים בעבודה איתן – קורס אופיס מתקדמים מיועד עבורכם. אתם מוזמנים לקרוא את המידע המצורף בדף זה אודות הלימודים בקורס Office ואף ליצור עמנו קשר למידע נוסף.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס Office - אופיס?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס Office - אופיס?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס אופיס

חבילת תוכנות האופיס מבית מיקרוסופט כוללת מספר תוכנות שמקלות מאוד על המשתמש, ועשויות לתרום רבות לאיכות ולהספק העבודה שלו: תוכנת וורד נועדה לאפשר עבודה עם מסמכים ולהוסיף אלמנטים גרפיים למסמך, תוכנת אקסל מאפשרת בניית גיליונות נתונים וטבלאות, חישוב נוסחאות מורכבות ואף ניהול פיננסי של העסק, תוכנת פאוורפוינט נועדה לבנות מצגות מרהיבות למטרות שיווקיות לבניית מערכי הדרכה ויזואליים וכדומה, ותוכנת האאוטלוק תסייע לכם בשליחת דוא"ל ובניהול לו"ז ורשימת משימות יומית. בחלק מן המכללות הלימודים יהיו משולבים במתכונת של קורס אופיס ואינטרנט, או ינוהלו במסגרת של קורס אופיס אונליין.

שליטה ויכולת עבודה בתוכנות האופיס השונות מהוות כיום דרישת סף לקבלה למשרות רבות בעיקר במסגרת עבודות אדמיניסטרטיביות, ניהול משרד ועבודת מזכירות. שליטה בחבילת התוכנות חשובה גם במסגרת לימודים אקדמיים באוניברסיטאות ובמכללות, מכיוון שגם שם יידרש מהסטודנטים שימוש רב בתוכנות אלו. קורס OFFICE נועד להעניק לכם ידע מקיף על תוכנות החבילה הזו ולאפשר לכם שליטה מעולה ביישומי מחשב אלה. לכן מהרו להירשם לקורס אופיס ותזכו בחוויית לימודים מאתגרת ובידע מקצועי בעל ערך גבוה.

למי מיועד קורס Office - אופיס?

הלימודים בקורס אופיס מיועדים לכל מי שמעוניין להכיר ולדעת לעבוד היטב עם תוכנות האופיס השונות. כיוון ששימוש בתוכנות אלו הוא נפוץ למדי – בשוק העבודה, באקדמיה ולצרכים ביתיים ופרטיים, היכרות עם תוכנות אלו חשובה לכל אחד ואחת. לימודי אופיס חשובים לכל מי שעוסק במזכירות, ניהול אדמיניסטרטיבי, ניהול לשכה אשר ממנו נדרשת מומחיות גבוהה בהפקת דוחות כספיים, מסמכים, מכתבים, חישובי משכורת, בניית מצגות וכדומה.

קהל יעד נוסף של לימודי אופיס מתקדמים, עשוי להיות של בעלי רקע קודם בתוכנות האלה, שעברו לפני כן קורס אופיס למתחילים, אשר מעוניינים בידע מקיף יותר. למשל את היכולת להשתמש בפונקציות מורכבות באקסל כדי לבצע חישובים מורכבים, או היכולת להפיק מצגות שיווקיות מדהימות, כדי לקדם את הארגון בו הם עובדים.

מה הם תנאי הקבלה לקורס Office - אופיס?

לימודי קורס אופיס למתחילים יהיו פתוחים בפני הקהל הרחב. בדרך כלל אין הם מציבים, תנאי קבלה מחמירים. חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים להיות בעלי שליטה בסיסית בשפה האנגלית. כמו כן ייתכן כי מכללות מסויימות, ידרשו שהמועמדים לקורס יציגו אישור על סיום של 12 שנות לימוד. 

קורס אופיס מתקדמים מיועד רק למי שיש לו היכרות וידע בסיסי בחבילת תוכנות האופיס (תוכנות שונות – וורד, אקסל ופאוורפוינט). לעיתים יידרש מן המועמדים לקורסים אלה לעבור מבחן קבלה לפני קבלה ללימודי קורס אופיס מתקדמים. בדרך כלל יידרש מן המועמדים לעבור ראיון קבלה אישי עם ראשי מסלול הלימודים, כדי לבדוק באיזו מידה הם מתאימים אל לימודי OFFICE.

כמה זמן נמשך קורס Office - אופיס?

משך לימודי אופיס משתנה בהתאם להיקף ועומק הלימודים, כמו גם בהתאם למטרתו של הקורס – היכרות בסיסית עם התוכנות השונות או לימודים מעמיקים ומתקדמים, המקנים יכולת עבודה מקצועית עם תוכנות האופיס. על אף הבדלים אלו, קורסי אופיס אינם ארוכים בדרך כלל, והם כוללים בין 40 ל-60 שעות לימוד אקדמיות. בדרך כלל יתקיים מפגש אחד או שני מפגשי לימוד בשבוע.

אם אתם מתעניינים במסגרת של לימודי Office, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים במתכונת של לימודי ערב ו/או בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר. כמו כן בחלק מן המכללות ניתן ללמוד במסגרת של קורס אופיס אונליין ולא יהיה צורך להגיע פיזית לכיתות המכללה. 

מה לומדים בקורס Office - אופיס?

קורס Office כולל היכרות מעמיקה עם כל תוכנות האופיס החשובות, והתלמידים נהנים מהכשרה עיונית ומעשית מקיפה ואיכותית במיוחד.

לימודי אופיס כוללים, בדרך כלל את הנושאים והתכנים הבאים: הכרת המחשב - מבנה המחשב ועבודה בסביבת מערכת הפעלה של מיקרוסופט, ניהול קבצים ותיקיות, ההבדלים בין גרסאות האופיס השונות ועוד. וורד Word: עבודה עם טקסט, עמודים, טבלאות, תבניות, אובייקטים גרפיים, דיוור אלקטרוני ועוד. אקסל Excel: עבודה עם גיליונות, תאים, נתונים ופונקציות, בדיקת ומחיקת נתונים כפולים, יצירת דיאגרמות ועוד. פאוור פויינט PowerPoint: יצירה ועיצוב מצגות, שימוש בתבניות, באובייקטים, באפקטים באנימציות ועוד. אאוטלוק Outlook: שימוש וניהול לוח שנה, אנשי קשר, דואר אלקטרוני, בניית תיקיות, משימות וחיפוש ועוד. לעיתים הלימודים יהיו משולבים במתכונת של קורס אופיס ואינטרנט.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס Office - אופיס?

בוגרי קורס אופיס יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה הם השלימו את לימודיהם, בהנחה ועמדו בכל חובות הלימוד שלהם שכוללות:
  • עמידה בחובות הנוכחות בהתאם למדיניות של כל מכללה.
  • הגשת תרגילי בית.
  • עבודה על פרויקט גמר.
  • הצלחה במבחנים.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס Office - אופיס?

לבוגרי קורס אופיס אשר מעוניינים להמשיך ולהתמקצע בתוכנות המשרדיות ותוכנות מאגרי המידע השונות, עשויים לשאוף להתקבל לקורס אקסס. Access היא תוכנה לבניית מאגרי נתונים, גם כן מבית היוצר של חברת מיקרוסופט. באמצעותה ניתן לבנות מסדי נתונים ולשלוף בן רגע פרטים רלוונטים בשביל פעילות הארגון השוטפת. כמו כן ניתן באמצעותה לשלוף דוחות מסוגים שונים, שיוצגו כטבלאות, דיאגרמות וכדומה.

קורס נוסף אותו יוכלו בוגרי לימודי אופיס לקחת הוא קורס ניהול משרד ממוחשב. לימודים אלה נועדו להכשיר את העובדים במזכירות ובעבודה משרדית בניהול ממוחשב של כל המידע אשר פעם הופיע ברישומי יומנים, ניירת ומכתבים. הסטודנטים ילמדו באיזה אופן לנהל את יומני הלו"ז, ארכיון ממוחשב של המשרד, ליצור תקשורת יעילה באמצעות מחשב ולנהל את המידע הארגוני באופן תקין.

כמו כן יוכלו הבוגרים שלמדו קורס אופיס למתחילים להתקדם אל לימודי קורס אופיס מתקדמים.
מודעה

מחפש קורס Office - אופיס?

מחפש קורס Office - אופיס?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כפר סבא
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎