ClickCease

קורס ניתוח מסד נתונים SQL

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי SQL ניתוח מסד נתונים

לימודי ניתוח מסד נתונים SQL (Structured Query Language – שפת שאילתות מובנית) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים וייחודיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לעבודה עם שפת המחשב SQL לצורך עיבוד מידע בבסיסי נתונים יחסיים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים כלים ומיומנויות הנדרשים לצורך עיבוד מידע בבסיסי נתונים, ניהול בסיסי הנתונים בסביבת SQL server וכן לעבודה המשלבת בין חומרה לאבטחת מידע. שפת התכנות SQL מתבססת על שאילתות באמצעותן ניתן לשלוף נתונים, לטפל במידע ולעבוד אותו, זאת בניגוד לשפות תכנות אחרות המבוססות על פונקציות מורכבות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניתוח מסד נתונים SQL?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניתוח מסד נתונים SQL?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניתוח מסד נתונים SQL

בעולם המתקדם והמודרני בו אנו חיים כיום, התכנות הפך לתחום נגיש יותר ומורכב פחות. שפת התכנות SQL פותחה בשנות ה-70 ב-IBM ומאז היא הולכת ומתפתחת. כיום, משמשת שפה זו לטיפול ועיבוד של מידע בבסיסי נתונים בארגונים ומערכות מידע שונות ומגוונות, כאשר השימוש העיקרי שלה הינו עבודה ברשת האינטרנט.

דפי אינטרנט רבים מאוחסנים על שרתים ומסדי נתונים מסוג SQL ועושים שימוש בשאילתות של שפה זו כמנוע פנימי לפעילותם. באמצעות שאילתות אלו ניתן לשלוף נתונים, לטפל במידע ולעבד אותו בבסיסי נתונים יחסיים על פי קריטריונים שונים ממאגרי המידע.
קורס ניתוח מסד נתונים SQL
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ניתוח מסדי נתונים SQL

לימודי קורס ניתוח מסדי נתונים SQL פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענף המחשבים וההייטק, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יזכו להשתלב בתחום מבוקש ורווחי זה. בנוסף, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים מועמדים בעלי רקע קודם בתחומי פיתוח התוכנה, שפת C וכדומה המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס ניתוח מסדי נתונים SQL

תנאי הקבלה לקורס ניתוח מסדי נתונים SQL משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים לידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית. הכשרת מומחי Microsoft SQL server 2005 מיועדת להנדסאים ובוגרי תארים בעלי רקע במערכות מידע.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ניתוח מסד נתונים SQL
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניתוח מסדי נתונים SQL

משך לימודי ניתוח מסדי נתונים SQL משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 60 ל-400 שעות לימוד אקדמיות.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס בדיקת ניתוח מסדי נתונים SQL

במהלך לימודי הקורס בנושא ניתוח מסדי נתונים SQL מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו שימוש בשאילתות, אחזור מידע, איחוד וסיכום של מידע, איחוד של מספר טבלאות, שינוי מידע, היכרות עם תכנות אובייקטים, הרשאות ומשתמשים, תכנון אבטחת מידע במסד נתונים, תחזוקת רשת, SSIS, גיבויים ושחזורים, טבלאות שדה וקשרי הגומלין ביניהן, התקנה ותחזוקה שוטפת, החזרת מידע ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ניתוח מסדי נתונים SQL

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניתוח מסדי נתונים SQL

עם סיום לימודי ניתוח מסדי נתונים SQL יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות הייטק ומחשבים, חברות תכנות, סטארטאפים, חברות לפיתוח חומרה, משרדי אבטחת מידע, חברות אינטרנט וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס ניתוח מסד נתונים SQL

בוגרי קורס ניתוח מסד נתונים SQL המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס HTML בו ילמדו לעבוד עם שפת תכנות זו המשמשת לבנייה של אתרי אינטרנט וכן לעיצוב ותחזוקה שוטפת של אלו.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס DevOps בו יוכשרו לקישור בין אנשי הפיתוח השונים וביניהם מתכנתים, אנשי IT ואנשי בדיקות תוכנה.
מודעה
מחפש קורס ניתוח מסד נתונים SQL?
מחפש קורס ניתוח מסד נתונים SQL?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה