קורס ניתוח מסד נתונים SQL

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי SQL ניתוח מסד נתונים

SQL הוא קיצור של "Structured Query Language" שפירושו "שפת שאילתות מובנית". קורס SQL מקנה לסטודנטים כלים לניתוח מסדי נתונים, במטרה לאפשר להם להשתלב בעבודה בחברות תוכנה. מדובר בשפת מחשב המשמשת לעיבוד מידע בבסיסי נתונים יחסיים.  

שפות תכנות מחשבים היום, בניגוד לעבר, מתאימות גם לאנשים ללא רקע מקדים בתכנות. התכנות הפך להיות פחות מורכב ונגיש יותר. קורס SQL הוא אחד מקורסי תכנות המוכרים במכללות ונלמדים היום במסגרות לימוד רבות. השפה מיועדת למסדי נתונים יחסיים ונמצאת בשימוש במערכות מידע רבות. אנשי מקצוע רבים מתחום המחשבים והטכנולוגיה המעוניינים להשתלב בתחום מסדי הנתונים בוחרים ללמוד את שפת SQL. הקורס מציע הכשרה מעמיקה של כל הפונקציות והכלים העומדים לרשות המשתמש בשפת SQL, המאפשרים ניהול יעיל של בסיסי נתונים. 

הכשרת מומחי Microsoft SQL Server 2005 נועדה להכשיר מומחי MICROSOFT SQL SERVER 2005 עם התמחות במגוון פתרונות ה- Business Intelligence של גרסה זו. במהלך הקורס הסטודנטים מתכוננים לשני מבחני הסמכה בינלאומיים של חברת מיקרוסופט.

המשתתפים בקורס רוכשים מגוון מיומנויות הכוללות בנייה מהירה של יישומים על ידי שיפור יעילות ומהירות הפיתוח, ויכולות ניהול שונות כולל אבחון, התאמה וקביעת תצורה אוטומטיים לצמצום עלויות התפעול תוך הפחתת הצורך בתחזוקה ובניהול כמויות גדולות מאוד של נתונים בקלות ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניתוח מסד נתונים SQL?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניתוח מסד נתונים SQL?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי קורס ניתוח מסד נתונים SQL

השימוש העיקרי של שפת SQL כיום הוא לעבודה ברשת האינטרנט. דפי אינטרנט רבים מאוחסנים על שרתים ומסדי נתונים מסוג SQL. הסטודנטים בקורס SQL עורכים היכרות עם סביבת העבודה של SQL Server 2005 ורוכשים מיומנות טכנית לכתיבת שאילתות בסיסיות ומתקדמות. SQL אינה עובדת על פונקציות אך שולפת נתונים מהזיכרון. מדובר באחת השפות היותר קלות ללמידה ואינן נמצאת בסקאלה של שפות התכנות המורכבות. גם חומרה ואבטחת מידע, ברמה מסוימת פועלים עם SQL.

התוכנה משלבת בסיס נתונים ויכולות של BI - איסוף וניתוח מידע עסקי - וכך מאפשרת לחברות להפיק אבחנות עמוקות יותר מתוך המידע העסקי שבידיהן ולהשיג תוצאות מהירות יותר במטרה ליצור לעצמן יתרון תחרותי.
קורס ניתוח מסד נתונים SQL
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס ניתוח מסד נתונים SQL?

לקורס SQL יתקבלו מועמדים שיודעים לעבוד על מחשב, בעלי זיקה לתחום ואנגלית טכנית ברמה טובה. אין צורך ברקע מקדים בתכנות.

הכשרת מומחי Microsoft SQL Server 2005 מיועדת להנדסאים ולבוגרי אוניברסיטאות בעלי רקע בסיסי בעולם מערכות המידע המעוניינים להשתלב בעבודה בסביבה המתקדמת והחדשה של Microsoft SQL Server 2005 ולהתמחות בפתרונות ה- Business Intelligence הייחודים של גרסה זו.

מה לומדים בקורס ניתוח מסד נתונים SQL?

היכרות עם השפה, שימוש בשאילתות, אחזור מידע, איחוד וסיכום של מידע, איחוד של מספר טבלאות, שינוי מידע, היכרות עם תכנות אובייקטים, הרשאות ומשתמשים, תכנון אבטחת מידע במסד נתונים ועוד.

הכשרת מומחי Microsoft SQL Server 2005 מקיף מגוון של נושאים וביניהם Data Warehousing Fundamental & Database Design, Introduction to RDBMS, Microsoft SQL Server 2005 Transact-SQL ועוד.
קורס ניתוח מסד נתונים SQL
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס ניתוח מסד נתונים SQL?

בוגרי הקורס משתלבים בחברות היי טק, חברות תכנות, סטארטאפים, חברות לפיתוח חומרה, משרדי אבטחת מידע, חברות אינטרנט ועוד.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס ניתוח מסד נתונים SQL?

ניתן להמשיך ללימודי תכנות נוספים ביניהם JAVA, שפת C, קורס DBA ועוד. כמו כן למעוניינים ניתן להמשיך לתואר ראשון בהנדסת מערכות מידע, תואר ראשון במדעי המחשב ועוד.
מודעה
מחפש קורס ניתוח מסד נתונים SQL?
מחפש קורס ניתוח מסד נתונים SQL?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה