ClickCease

קורס ADF

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס ADF
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ADF?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ADF?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי ADF

לימודי ADF (Application Development Framework) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מקצועיים וייחודיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים, מומחים בשימוש עם טכנולוגיית ADF המיועדת להקלה על הפיתוח בפלטפורמת J2EE שנחשבת למורכבת ומאתגרת למדי. טכנולוגיה זו מהווה מוצר ישים ויעיל בו משתמשים במעבדות פיתוח ERP מזה שנים רבות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ושלל כלים ומיומנויות הנדרשים לצורך פיתוח בסביבת ADF Oracle, פיתוח בשפת J2EE, יצירת מודולי Web, כמו גם יישום הטכנולוגיה בעולם ה-Enterprise.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ADF?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ADF?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס ADF

תשתיות הפיתוח של חברת Oracle זוכות להצלחה רבה בעולם הפיתוח, וביניהן ניתן למצוא את טכנולוגיית ADF. ייחודה של טכנולוגיה זו הינה בצמצום הצורך בכתיבת קוד מקשר בין ה-Design Pattern לבין תשתיות האפליקציה, זאת על ידי פישוט הפיתוח ב-J2EE ובפיתוח אפליקציות Enterprise.

באמצעות לימודים אלו יפתחו הסטודנטים את יכולותיהם בתחום תכנון התוכנה, ילמדו אודות הקישוריות למסדי נתונים, יבינו כיצד לשלב טכנולוגיות ב-Web, יבנו רכיבים שירותיים תוך שימוש בסטנדרטי סביבת JEE, יוכשרו ליישומה של טכנולוגיית ADF ועוד.

קהל היעד לקורס ADF

לימודי קורס ADF פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענפי המחשבים וההייטק, בעלי רקע קודם בתחום התוכנה אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותה באמצעותה יוכלו להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס ADF

תנאי הקבלה לקורס ADF משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי ידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית. בנוסף, על המועמדים להיות בעלי ידע קודם בתכנות, בדגש על תכנות מונחה עצמים.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי ADF

משך לימודי ADF משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 70 ל-110 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לחמישה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ADF

במהלך לימודי הקורס בנושא ADF מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא ל-JAVA, הגדרת אובייקטים, מנגנון ה-Exceptions, בניית אפליקציות JAVA באמצעות Oracle Jdeveloper, שימוש במשתנים, בניית אפליקציות באמצעות ADF data, DF Business Components, Binding, Managing Applications With Application Modules ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס ADF

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ADF

עם סיום לימודי ADF יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות במסגרת תחומי התוכנה וההייטק, בהם יעבדו כמפתחים בסיסיים או מתקדמים בתשתיות הפיתוח של ADF Oracle.

לימודי המשך לאחר קורס ADF

בוגרי קורס ADF המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס MCPD שיכין אותם לקבלת הסמכה יוקרתית זו מטעם חברת Microsoft העולמית בנוגע לענף התוכנה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס פיתוח מערכות בו יוכשרו לפיתוח, תכנון, עיצוב, קידוד ותכנות של מערכות שונות.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎