קורס פיתוח מערכות

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי פיתוח מערכות

אם עולם המחשבים וההייטק מדבר אליכם, אם התברכתם בחוש טכני מפותח ואם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה רווחית, מבוקשת ומאתגרת – כדאי לכם להכיר את קורס פיתוח מערכות: קורס איכותי אשר יקנה לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים להשתלבות בעבודה בתחום מבוקשזה ולפתח קריירה בעולם ההייטק.

תחום המחשבים וההייטק הוא אחד מתחומי התעסוקה המבוקשים, הרווחיים, המאתגרים והמרתקים ביותר. פיתוח המערכות דורש שימוש בכלים ובשיטות ייחודיות, בשל הצורך שהמערכת תגיב לאירועים בזמן אמת. על כן, קורס פיתוח תוכנה יקנה לתחמידיו שליטה בשפות התכנות החשובות וכן גם ידע מעמיק ושלל כלים, אשר יהפכו את הלומדים לאנשי מקצוע איכותיים ומבוקשים במיוחד.

אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים מרתקים אלה, אך רוצים, ראשית כל, לקבל מידע נוסף אודותם – מהם תנאי הקבלה לקורס, מהם תכני הלימוד הכלולים בו, כמה זמן נמשכים הלימודים ועוד – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס פיתוח מערכות, המוצעים לכם על ידי המכללות המובילות בתחום.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פיתוח מערכות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פיתוח מערכות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס פיתוח מערכות

הגידול הרב במידע המצטבר במערכות ממוחשבות מחייב שימוש בשיטת הצגה וריכוז של הנתונים הרלוונטיים, על מנת שנוכל ליצור מהמידע תמונה משמעותית, ועל כן הולך וגובר בשנים האחרונות הצורך במערכות מידע אסטרטגיות, תומכות החלטה, המיועדות להעניק יתרון תחרותי לארגון - ותחום פיתוח מערכות עוסק בדיוק בכך – בפיתוח, יישום והטמעה של מערכות אלה.

פיתוח של מערכות כאלה דורש שימוש בכלים ובשיטות ייחודיות – ועל כן על מנת להתמקצע בתחום מומלץ להצטרף ללימודים בקורס פיתוח ויישום מערכות, אשר יקנה לכם את מיטב הידע והכלים הדרושים לאיש המקצוע האיכותי בתחום מבוקש זה.
קורס פיתוח מערכות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי קורס פיתוח מערכות?

הלימודים בקורס יישום ופיתוח מערכות מיועדים להנדסאים או בוגרי תואר ראשון בתחומי המחשבים, מערכות המידע, הנדסת תעשייה וניהול, כלכלה, מינהל עסקים וכו', המעוניינים להתמקצע בתחום מרתק ומבוקש זה. אם אתם מתעניינים בלימודי מפתחי מערכות, אולי תגלו עניין גם בלימודי תכנות, לימודי ניתוח מערכות מידע, לימודי ניהול מערכות מידע ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס פיתוח מערכות?

על מנת להתקבל ללימודים בקורס מפתחי מערכות יהיה עליכם לענות על דרישות הקבלה הבאות: תואר אקדמי רלוונטי (מערכות מידע, הנדסת תעשיה וניהול, כלכלה, מדעי המחשב, מנהל עסקים וכו') או תעודת הנדסאי (או תעודה על סיום לימודים רלוונטיים אחרים), ידיעת אנגלית ברמה גבוהה והיכרות טובה עם עולם המחשבים. חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד אף מקיימים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.
קורס פיתוח מערכות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס פיתוח מערכות?

לימודי פיתוח מערכות אינם קצרים כלל וכלל – ובדרך כלל הם כוללים בסביבות ה - 600 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים בסביבות השנה. אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מפתחים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס - יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם עסוקים במיוחד (עובדים במשרה מלאה וכו') תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

מה לומדים בקורס פיתוח מערכות?

תכנית הלימודים בקורס פיתוח מערכות היא עשירה עד מאד – והתלמידים נהנים הן מהכשרה עיונית ותיאורטית מעמיקה ומקיפה והן מהשתתפות בשלל תרגולים מעשיים – לרבות ביצוע פרויקט סיום, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

נושאי הלימוד בקורס פיתוח מערכות מבוססים על טכנולוגיות מבית מיקרוסופט הפועלות בסביבת העבודה .NET FrameWork, ובמהלך הקורס תלמדו על פיתוח שיטות עבודה ומתודות אודות מערכות שונות ברשת האינטרנט. בנוסף, תלמדו כיצד להקל על דרגי הניהול להפוך את המידע לידע, לזהות מגמות והזדמנויות, להתמודד מול האיומים וכדוצה.

הקורס מפתח את היכולות לאסוף, לאפיין, לנתח ולגבש את המידע הרב הזורם בארגון, בתחומי המוצר, השירות, מאפייני הלקוח ועוד לתמונה עסקית המאפשרת לדרגי הניהול לשפר את ביצועיהם.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס פיתוח מערכות?

בוגרי קורס פיתוח מערכות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.
מודעה
מחפש קורס פיתוח מערכות?
מחפש קורס פיתוח מערכות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, רחובות, חיפה, ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה