ClickCease

קורס פיתוח מערכות

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי פיתוח מערכות

לימודי פיתוח מערכות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים ייחודיים, מרתקים ומקצועיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לשליטה בשפות התכנות החשובות לצורך השתלבות בענף ההייטק והמחשבים. פיתוח של מערכות דורש שימוש בכלים ובשיטות שונות וייחודיות, זאת על מנת שיוכלו המערכות להגיב לאירועים בזמן אמת.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים כלים ייחודיים ומיומנויות מעשיות לפיתוח, תכנון, עיצוב, קידוד ותכנות של מערכות שונות. המשתתפים ילמדו כיצד להשתמש בשפות תכנות לדוגמת PHP, HTML, SQL וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פיתוח מערכות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פיתוח מערכות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס פיתוח מערכות

ענף המחשבים וההייטק מהווה את אחד מן התחומים המבוקשים, המאתגרים, הרווחיים והמרתקים ביותר. הגידול הרב במידע המצטבר במערכות הממוחשבות למיניהן מחייב להשתמש בשיטות הצגה וריכוז של נתונים רלוונטיים, זאת על מנת לאפשר יצירת תמונת מצב משמעותית ממידע זה. כתוצאה מכך, הצורך במערכות מידע אסטרטגיות, תומכות החלטה, המיועדות להעניק יתרון תחרותי לארגון הולך וגובר.

לימודי פיתוח מערכות עוסקים בפיתוח, יישום והטמעה של מערכות מידע שונות, כמו גם פתרון תקלות במהלך תהליך הפיתוח.
קורס פיתוח מערכות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס פיתוח מערכות

לימודי קורס פיתוח מערכות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענף המחשבים וההייטק, בדגש על בעלי רקע קודם בתחומי המחשבים, מערכות המידע, הנדסת תעשייה וניהול, כלכלה, מנהל עסקים, מדעי המחשב וכדומה, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית המאפשרת השתלבות בתחום מבוקש ורווחי זה.

תנאי הקבלה לקורס פיתוח מערכות

תנאי הקבלה לקורס פיתוח מערכות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים לידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית. נוסף על כך, נדרשים המועמדים להיכרות מעמיקה עם עולם המחשבים וכן תואר ראשון או תעודת הנדסאי באחד מן התחומים הרלוונטיים.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס פיתוח מערכות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי פיתוח מערכות

משך לימודי פיתוח מערכות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-600 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של כשנה אקדמית אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס פיתוח מערכות

במהלך לימודי הקורס בנושא פיתוח מערכות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו עיצוב חוויית משתמש, הטמעת קבצי מולטימדיה, ניהול אתרים ושרתים, HTML, JavaScript, בסיסי נתונים SQL, עיצוב אתרים, שפת PHP לבניית מודלים, .NET framework, זיהוי מגמות והזדמנויות, התמודדות עם איומים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס פיתוח מערכות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי פיתוח מערכות

עם סיום לימודי פיתוח מערכות יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות הייטק ומחשבים, חברות תכנות, חברות סטארט אפ, חברות לפיתוח חומרה, משרדי אבטחת מידע, חברות אינטרנט וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס פיתוח מערכות

בוגרי קורס פיתוח מערכות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס DreamWeaver בו ילמדו כיצד לבנות ולעצב אתרים באמצעות תוכנה נוחה ויעילה זו.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס שפת ++C בו יוכשרו להטעמת תוכנות ואפליקציות באמצעות שפת תכנות זו.
מודעה
מחפש קורס פיתוח מערכות?
מחפש קורס פיתוח מערכות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב יפו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה