קורס .NET

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי דוט נט .NET

עולם המחשבים מתאים את עצמו לסטנדרטים שמכתיבה חברת מיקרוסופט. מסיבה זו, לימודי .NET (לימודי דוט נט) הופכים יותר ויותר מבוקשים. ללמוד לפתח בסביבת NET. של מיקרוסופט הוא הימור כמעט בטוח לשוק העבודה בישראל. קורס .NET זה מאפשר לחסרי רקע המעוניינים להשתלב בעולם הפיתוח הזדמנות ייחודית לרכוש ידע מקצועי ונרחב ביותר בסביבת .NET
מדובר בקורס המכשיר מפתחי תוכנה מקצועיים בסביבת
מיקרוסופט (Microsoft.Net) - סביבה יוקרתית. 

בזכות הקורס ניתן ללמוד מעשית לבנות אפליקציות או להשתמש בה כפלטפורמה לתכנות. בוגרי הקורס משתלבים בהיי-טק ולמעשה זוכים להתקדמות בתחום המחשבים והתכנות. מדובר בענף משגשג וקל ללמידה, כמו גם הוא הפך להיות נגיש יותר ואינו מסובך, כפי שהיה עד כמה שנים אחורה בלבד.
ללמוד תכנות זו בהחלט חוויה מאתגרת, מעניינת ומלהיבה. עולם התכנות הוא עולם דינאמי ומתקדם וזה מה שמצפים מהמתכנתים. אל לכם לקפוא על השמרים, היו מוכנים תמיד להרחיב אופקים ולראות מה יש מעבר. ישראל היא אחת המעצמות הגדולות בתחום ההיי טק ולכן יש לה השפעה גדולה בעולם מבחינת פיתוח.

לימודי .NET אינם מורכבים מבחינת תכנות וכל אחד יכול לרכוש את הכלי יחד עם זאת לא לכל אחד יתאים ללמוד תכנות ועל המועמדים להרגיש זיקה לתחום. פיתוח אפליקציות, בניית אתרים ופיתוח מערכות מידע, כל אלו ועוד רבים אחרים משתמשים בשפת דוט.נט לתכנות. הלימודים מקנים יכולות טכנולוגיות גבוהות ומשמשים כבסיס ללימודי המשך אשר יכולים לקדם מקצועית כל הייטקיסט מתחיל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס .NET?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס .NET?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי .NET

כיום, טכנולוגיות .NET משולבות במגוון מוצרי מיקרוסופט, בין השאר, במערכת ההפעלה של windows ותוכנות האופיס ובאמצעות הטכנולוגיה שואפת מיקרוסופט ליצור חיבור בין מידע, אנשים, מערכות והתקנים ממוחשבים באמצעות הרשת. הקורס מכשיר מפתחי תוכנה המתמחים בבניית תוכנות ואפליקציות באמצעות טכנולוגיות NET. המאפשרת שיתוף התקנים ומוצרים באמצעות שפת XML.

לימודי דוט.נט אכן לא קלים ודורשים השקעה, חשיבה אנליטית והרבה סבלנות. לימודי .NET משלבים הן תכנים עיונים וכלים פרקטיים תוך כדי תרגול ותרגילי בית.

קורס דוט.נט מהווה בסיס לשפות תכנות נוספות, לקידום מקצועי והרחבת כישורים מקצועיים אותם אתם יכולים להציע בעולם התעסוקה.

היום חשוב לדעת לתכנת בדיוק כמו שחשוב לקרוא ולכתוב. המחשב הוא זה שמעצב את אופן החשיבה שלנו היום ועל כן כדאי לכם לדעת כיצד הדברים פועלים מאחורי הקלעים.
קורס .NET
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה ללימודי .NET ?

מרבית הקורסים מיועדים לחסרי ניסיון בתחום פיתוח התוכנה, עם זאת קיימת דרישה לשליטה באנגלית והיכרות עם סביבת windows ואינטרנט.

על מנת להתקבל ללימודי .NET אין צורך ברקע קודם בתחום התכנות. על המועמדים להחזיק בהבנה בסיסית בתפעול מחשב והבנה בסיסית באנגלית טכנית. 

מה לומדים בקורס .NET ?

קורס דוט נט מיועד למתחילים בענף התכנות. בין היתר לומדים הסטודנטים מבוא לתכנות, שפת C, פיתוח רכיבי תוכנה ועוד. כמו כן ישנו מיקוד על תרגול רב ומתן כלים מעשיים על מנת לצאת מוכנים לשוק העבודה והמשך לימודים. 

מבין הנושאים הנלמדים בקורס ילמדו שפות תכנות חיוניות כגון שפת C, תכנות מקבילי, פיתוח אפליקציות, HTML 5, CSS3, גנריקה, רקורסיה ועוד מגוון רחב של נושאים המקיפים את דוט.נט.
כמו כן, הלימודים שמים דגש על תרגול רב והקניית כלים פרקטיים להשתלבות מהירה בשוק התעסוקה. תוכנית הלימודים כוללת פרוייקט גמר והגשת תרגילי בית.
קורס .NET
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס .NET ?

בוגרי קורס .NET כמובן משתלבים בחברות הייטק, חברות מחשבים ועוד. בין היתר ניתן לפתוח בחברת סטארט אפ, לתכנת אפליקציות ועוד. 

מתכנתי .NET יכולים להשתלב במגוון מסגרות הייטק, סטארט אפ, פיתוח אפליקציות, פיתוח מערכות מידע ועוד.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס .NET ?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך ולהתמקצע בתכנות MCPD לסביבת .NET במסגרת קורסי MCPD ובקורסים בתכנות MCTS, קורס SQL המקנים תעודת הסמכה מטעם מיקרוסופט, ועוד.
מודעה
מחפש קורס .NET?
מחפש קורס .NET?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה