ClickCease

קורס .NET

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי .NET

לימודי .NET במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מקצועיים, מרתקים ומעניינים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם כמפתחי תוכנה איכותיים ומקצועיים בסביבת Microsoft.Net שיש באפשרותם לפתח אפליקציות ומערכות מידע, וכן לבנות אתרי אינטרנט תוך שימוש בשפת תכנות זו.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק בכל הנודע לשימוש בשפת .NET וזוהי מיומנות חשובה שכן היא מהווה את הבסיס לשימוש בשפות תכנות נוספות וביניהן שפת C, שפת ++C, שפת Python, שפת JAVA, שפת HTML וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס .NET?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס .NET?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס .NET

אחד מן התחומים העיקריים בענף המחשבים הינו שפות התכנות. .NET היא לא רק שפת תכנות אלא טכנולוגיה שלמה המאפשרת יצירה של תוכנות ואפליקציות. היא מאפשרת שילוב בין מאגרי מידע והתקנים, ועל ידי כך מחברת בין מערכות לאנשים.

תחומי עיסוק וענפים רבים עושים שימוש בשפת .NET לתכנות וביניהם ענף פיתוח האפליקציות, פיתוח מערכות מידע, בניית אתרים ועוד. בדרך כלל, מהווים לימודים אלו הכנה לבחינות ההסמכה החיצוניות מטעם חברת Microsoft היוקרתית.
קורס .NET
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס .NET

לימודי קורס .NET פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענף המחשבים וההייטק אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום רווחי ומבוקש זה.

תנאי הקבלה לקורס .NET

תנאי הקבלה לקורס .NET משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים לידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס .NET
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי .NET

משך לימודי .NET משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 300 ל-800 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין 9 חודשים לבין שנה וחצי.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס .NET

במהלך לימודי הקורס בנושא .NET מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא לתכנות, שפת C, פיתוח רכיבי תוכנה, תכנות מקבילי, פיתוח אפליקציות, אלגוריתמים, מערכות הפעלה, שרתי אינטרנט, שליפת נתונים ועדכונם, תכנות מונחה עצמים, הרשאות משתמשים, מודל נתונים היררכי, תשתית לבנייה, בסיסי נתונים, ארגון קבצים SQL, אפיון מערכות מידע ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס .NET

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי .NET

עם סיום לימודי .NET יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות הייטק ומחשבים, חברות תכנות, חברות סטארט אפ, חברות לפיתוח חומרה, משרדי אבטחת מידע, חברות אינטרנט, פיתוח אפליקציות לטלפונים סלולריים, פיתוח מערכות מידע וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס .NET

בוגרי קורס .NET המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס MCPD בו יוכשרו להשתלבות בענף פיתוח התוכנה תוך מתן דגש לפיתוח יישומים לסביבת האינטרנט ולשימושיו.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס COBOL בו ילמדו אודות שפת תכנות המיועדת לניהול ועיבוד של נתונים שונים.
מודעה
מחפש קורס .NET?
מחפש קורס .NET?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה