ClickCease

קורס HTML

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי HTML

לימודי HTML (Hyper Text Markup Language) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים שימושיים, יישומיים ופופולריים במיוחד בענף התכנות והתוכנה, אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לעבודה עם אחת משפות התכנות המפורסמות והידועות ביותר אשר נחשבת כתקן ברשת האינטרנט.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק בשילוב עם כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך תכנון, בנייה, הקמה, עיצוב ותחזוקה של אתרי אינטרנט. באמצעות אלו יוכלו הסטודנטים לקדד בלוגים, משחקי רשת, אתרים וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס HTML?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס HTML?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס HTML

התפתחות האינטרנט היא מהירה במיוחד ועל כן קיימת דרישה לאנשי מקצוע המתמחים בתכנון, בנייה והקמה של אתרי אינטרנט, כמו גם בעיצוב ובתחזוקה שוטפת של אתרים. אחת מן הדרכים הבסיסיות לבצע פעולות אלו היא שימוש בשפת HTML.

שפת HTML היא שפת תגיות המשמשת לתכנות ונותנת הוראות לדפדפן בנוגע ליצירה ועיצוב התוכן בעמודי אינטרנט דרך הכותרות, סוג הגופן, גודל הגופן, צבע הגופן, הוספת קישורים לעמודים אחרים, שיבוץ אובייקטים כמו תמונות ופקדים ועוד.
קורס HTML
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס HTML

לימודי קורס HTML פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענפי המחשבים וההייטק, ולכל מי שיש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יעסקו בבנייה והקמה של אתרי אינטרנט, וכן בניהול ותחזוקה של אלו.

תנאי הקבלה לקורס HTML

תנאי הקבלה לקורס HTML משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי ידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס HTML
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי HTML

משך לימודי HTML משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 40 ל-80 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות לרוב על פני מספר חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס HTML

במהלך לימודי הקורס בנושא HTML מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו קוד ה-HTML הבסיסי וכתיבתו, תגיות עיצוב ומשמעותן, שילוב תמונות ב-HTML, שילוב מולטימדיה ב-HTML, קישורים ורשימות, בניית טפסים, תכנון טבלאות, ייצוב בעזרת טבלאות, יצירת מסגרות, מסגרות מולטימדיה, מנועי חיפוש ואינדקסים, דפדפנים, סוגי שדות קלט, תגיות META, העלאת אתרים לשרת CSS ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס HTML

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.  

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי HTML

עם סיום לימודי HTML יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות במסגרת תחומי התוכנה וביניהם משרדי פרסום, משרדי בניית אתרים, חברות משחקי מחשב, חברות היי טק, חברות סטארט אפ ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס HTML

בוגרי קורס HTML המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס HTML5 בו ירכשו מיומנויות בכל הנוגע ליכולות החדשות של שפת HTML.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס שפת C++ שיכשיר אותם לשימוש בשפת תכנות פופולרית זו המהווה את אחד מאבני הבסיס עבור מתכנתים.
מודעה
מחפש קורס HTML?
מחפש קורס HTML?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה