קורס MCPD

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי MCPD

הסמכה כמפתח תוכנה מטעם מיקרוסופט MCPD - Microsoft Certified Professional Developer היא ההסמכה הבכירה ביותר למפתחי ומתכנני פתרונות מחשוב, והיא מהווה הוכחה לכך שהמחזיק בה הוא בעל יכולות תכנות מוכחות ומסוגל לפתח, לנתח ולתחזק מערכות במגזר העסקי.

לימודי MCPD מקנים לסטודנטים ידע שיאפשר להם להשתלב בתחום התכנות בחברות העוסקות בפיתוח תוכנה ומכין את הסטודנטים לבחינות ההסמכה החיצוניות של מיקרוסופט. הקורס מתמקד בפיתוח יישומים לסביבת האינטרנט ולשימושי האינטרנט תוך רכישת כלים לכתיבת קוד בשפה המתקדמת #C. הקורס משלב חומר עיוני, הרצאות פרונטאליות ותרגול רב. בואו לקרוא הכל על לימודי MCPD.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס MCPD?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס MCPD?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מה לומדים בקורס פיתוח תוכנה MCPD?

נושאי הלימוד של לימודי MCPD משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס MCPD מקיף את הנושאים הבאים: מבוא לתכנות ול NET,Developing Web Applications by Using the Microsoft .NET Visual C#, Microsoft .NET Framework - Application Development Foundation , Designing and Developing ASP.NET Applications Using the .NET Framework 4, Microsoft .NET Framework 4, ASP.NET Application Development ,Microsoft .NET Framework 4 - Windows Forms Application Development, Advanced development with Visual Studio 2010
קורס MCPD
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי פיתוח תוכנה MCPD?

קהל היעד של לימודי MCPD משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות לימודי MCPD מיועדים לכל מי שיודע את השפה האנגלית ושעבר ראיון אישי. בעלי רקע בסיסי בתכנות ייהנו מעדיפות בקבלה לקורס ומשך הלימודים שלהם בקורס יהיה קצר יותר.

מה משך קורס פיתוח תוכנה MCPD?

משך קורס MCPD משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס MCPD נמשך 430 שעות לימוד אקדמיות אם הוא מיועד לחסרי רקע בתכנות, ו-250 שעות לימוד אקדמיות אם הוא מיועד לבעלי רקע בתכנות.

מסיימי קורס MCPD מקבלים תעודה מטעם מוסד הלימודים הרלוונטי, כאשר מי שעבר את בחינות ההסמכה החיצוניות של מיקרוסופט בהצלחה מקבל תעודה בינלאומית מוערכת מטעם מיקרוסופט.
קורס MCPD
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס פיתוח תוכנה MCPD?

קורס ניהול והנדסת רשתות הינו קורס נוסף אשר יכול לעניין אנשים אשר תחום עיסוקם הכולל מתמקד לרוב בפיתוח ותחזוקה של רשת בין אם בתחומי האינטרנט, המחשוב או התכנות.

תחום אחר אשר יכול להיות רלוונטי ביותר, הינו לימודי אבטחת מידע. כיום, העיסוק באינטרנט ברשתות החברתיות הינו חשוב במיוחד ומצריך הגנה על המידע שמפרסמים בהם. לצורך מצב זה, קיימות תוכנות רבות אשר עוזרות באבטחת מידע וכן קורסים אשר מלמדים לעומק כיצד ניתן להתגבר על בעייתיות הקיימת בתחומי חשיפת המידע המסווג.

כמו כן, אם הינכם מתעניינים בתחומים הקשורים לעיצוב ורוב שעות היום מבלים מול המחשב, ייתכן כי תתעניינו בקורס עיצוב אתרי אינטרנט. הקורס מכשיר מעצבי אינטרנט עתידיים לקדם, לפתח ולעצב אתרים בצורה מקצועית ומושכת לעין, אשר תמגנט כל קורא ותגדיל את כמות הצפיות באתר.

במה עוסקים בוגרי קורס פיתוח תוכנה MCPD?

בסיום הלימודים ניתן יהיה למצוא עבודה מאתגרת ומעניינת בתחומים הקשורים לפיתוח תוכנה. לרוב, מסיימי הקורס יכולים לנסות ולהתקבל במשרות הקשורות להייטק ואף לחברות גדולות כמו מייקרוסופט, פיליפס או אינטל.

חשוב שלפני תחילת הלימודים תנסו לברר אודות אפשרויות העבודה וגובה ההכנסה הממוצעת הקיימת בשוק. בצורה כזו תתכננו את עתידכם באופן יעיל עם צפי משכורת משוער.
מודעה
מחפש קורס MCPD?
מחפש קורס MCPD?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה