ClickCease

קורס MCPD

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי MCPD

לימודי MCPD (Microsoft Certified Professional Developer) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים ומבוקשים במיוחד אשר מהווים הכנה לבחינות ההסמכה החיצוניות מטעם חברת Microsoft העולמית. הסמכת MCPD הינה ההסמכה הבכירה ביותר בענף המחשבים והתכנות, ובפרט בתחום פיתוח ותכנון פתרונות המחשוב.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים שלל כלים ומיומנויות הנדרשים לצורך פיתוח, ניתוח ותחזוקת מערכות במגזר העסקי, כמו גם פיתוח יישומים לסביבת האינטרנט ולשימושי האינטרנט, זאת תוך רכישת כלים לכתיבת קודים בשפת C.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס MCPD?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס MCPD?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס MCPD

העידן המודרני מאופיין במהפכות ועדכונים תכופים בענף התוכנה, דבר המשפיע רבות על העולם העסקי על כל היבטיו. תעשיית מערכות המידע דורשת אנשי מקצוע איכותיים ומיומנים וביניהם מפתחים, מנהלים ומתכנתים, המעודכנים בכלל השינויים שמציעה הטכנולוגיה המפתחת והמתקדמת.

קורס MCPD פונה לבעלי ידע קודם וניסיון מעשי בתחום, כמו למשל מפתחי תוכנה או מנהלי פרויקטים בתהליכי פיתוח תוכנה, מתכנתים וכדומה, המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם וברכישת הסמכה יוקרתית במיוחד מטעם חברת מיקרוסופט.
קורס MCPD
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס MCPD

לימודי קורס MCPD פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענפי המחשבים וההייטק, כאשר חלקם מיועדים לחסרי כל רקע בתחום וחלקם פונים לבעלי ידע וניסיון בתכנות, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ורווחי זה.

תנאי הקבלה לקורס MCPD

תנאי הקבלה לקורס MCPD משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי ידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית. ישנם קורסים הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי ידע קודם בתחום התכנות.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס MCPD
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי MCPD

משך לימודי MCPD משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 100 ל-450 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חצי שנה לשנתיים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס MCPD

במהלך לימודי הקורס בנושא MCPD מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו פיתוח בעזרת כלי מיקרוסופט, מבוא לתכנות ול NET,Developing Web Applications by Using the Microsoft .NET Visual C#, Microsoft .NET Framework - Application Development Foundation , Designing and Developing ASP.NET Applications Using the .NET Framework 4, Microsoft .NET Framework 4, ASP.NET Application Development ,Microsoft .NET Framework 4 - Windows Forms Application Development, Advanced development with Visual Studio 2010.

תעודת גמר לאחר קורס MCPD

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. בוגרים שיעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה החיצוניות יזכו בתעודה יוקרתית מטעם חברת מיקרוסופט.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי MCPD

עם סיום לימודי MCPD יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות במסגרת תחומי התוכנה וההייטק, חברות אינטרנט, חברות סטארט אפ ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס MCPD

בוגרי קורס MCPD המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מנהלי בסיסי נתונים DBA בו ילמדו כיצד לנהל בסיסי נתונים בסביבות SQL server.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניתוח מסד נתונים SQL בו יוכשרו לשימוש בשפת מחשב המשמשת לעיבוד מידע בבסיסי נתונים יחסיים.
מודעה
מחפש קורס MCPD?
מחפש קורס MCPD?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה