ClickCease

קורס PHP

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי PHP

לימודי PHP (Personal Home Page Hypertext Preprocessor) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים פופולריים ומעשירים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לשימוש באחת משפות התכנות החשובות ביותר בעולם, העוסקת בעיקרה בפיתוח יישומים לרשת האינטרנט.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים שלל כלים ומיומנויות הנדרשים לצורך פיתוח, תכנון, תכנות ותחזוקה של אתרי אינטרנט דינמיים המתבססים על בסיסי נתונים, כמו גם פיתוח יישומי web, תכנון מערכות ניהול תוכן דינאמיות, אבטחת אתרי אינטרנט ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס PHP?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס PHP?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס PHP

שפת התכנות PHP הינה שפת תסריטים המיועדת בראש ובראשונה לתכנות, פיתוח ובנייה של אתרי אינטרנט הנשענים על בסיסי נתונים. היא מבוססת על צד שרת (Server), כלומר הסקריפטים שנכתבים בה רצים על השרת ולא על מחשב הלקוח, ואינה מוגבלת לשרתים ספציפיים או למערכת הפעלה יחידה, אלא יכולה לפעול על מגוון מערכות הפעלה כמו Windows, Linux וכדומה.

מערכות ניהול התוכן הפופולריות כמו WordPress, Joomla, Drupal ועוד נבנו באמצעות קוד PHP, ומכך ניתן להבין את חשיבותה הרבה בתחום.
קורס PHP
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס PHP

לימודי קורס PHP פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענפי המחשבים וההייטק, חסרי כל רקע קודם בתכנות, המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יוכלו להשתלב בתחום מבוקש ורווחי זה. נוסף על כך, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים מנהלי תוכן ובעלי ידע קודם בשפות תכנות שונות, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס PHP

תנאי הקבלה לקורס PHP משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי ידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית. ישנם קורסים הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי ידע קודם בשפות תכנות כמו שפת C, שפת C++, שפת JAVA וכדומה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס PHP
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי PHP

משך לימודי PHP משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 140 ל-500 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חצי שנה לשנתיים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס PHP

במהלך לימודי הקורס בנושא PHP מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יסודות התכנות, תכנות מונחה עצמים, היכרות עם בסיסי נתונים ו-SQL, היכרות עם HTML ו-CSS, עבודה על צד שרת, יסודות אבטחת מידע וסייבר, היכרות עם קוד פתוח, פרוטוקולי HTTP, היכרות עם הדפדפנים השונים, אתרים של WEB ו-FTP, פונקציות, היכרות עם מערכים, לולאות, WordPress, תבניות עיצוב, טיפול בשגיאות ותקלות, חיבור שאילתות ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס PHP

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי PHP

עם סיום לימודי PHP יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות במסגרת תחומי התוכנה וההייטק, חברות אינטרנט, חברות לפיתוח משחקי מחשב, חברות פיתוח תוכנה, חברות סטארט-אפ וכדומה. כמו כן יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית ולהקים חברת פיתוח אתרי אינטרנט וכן להציע את שירותיהם בתור פרילנסרים באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס PHP

בוגרי קורס PHP המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס DevOps בו ילמדו אודות תהליכי תכנון ופיתוח מוצרי תוכנה מתקדמים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס הסבה לתוכנה המציע הסבה מקצועית לאנשים עובדים המעוניינים בהרחבת הסמכתם.
מודעה
מחפש קורס PHP?
מחפש קורס PHP?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה