קורס PHP

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי PHP

PHP הן ראשי התיבות של PHP Hypertext Preprocessor, זוהי שפת תסריטים – Script, שמיועדת בראש ובראשונה לתכנות אתרי אינטרנט. שפת תכנות זו מבוססת על צד שרת – Server, למרות שניתן להשתמש בה על המחשב האישי באמצעות תוכנות המיועדות לכך. בימינו אתרים רבים מבוססים על תכנות של PHP ואף מערכות ניהול התוכן הפופולריות: Wordpress, Joomla, Drupal נבנו באמצעות קוד PHP. אתר הבנוי באמצעות קוד PHP מאפשר להציג תוכן דינמי בדף. היא הייתה אחת משפות התכנות הראשונות שאפשרו בניית אתרים דינמיים. לשפת PHP דמיון מסוים לשפת C והיא בעלת יתרונות רבים בתכנות אתרי אינטרנט.

הלימודים נועדו להעניק ידע נרחב לאנשים המעוניינים בקריירה בתחום פיתוח ותכנות אתרי אינטרנט. זה תחום שחשיבותו עולה במהירות, כיוון שארגונים רבים, עסקים פרטיים, חברות הייטק ואף אנשים פרטיים מעוניינים להקים אתרי אינטרנט שיציגו אותם ברשת האינטרנט ("מי שלא שם לא קיים"). אם גם אתם מעוניינים בידע מקצועי נרחב וביכולת לתכנן, לתכנת ולפתח אתרי אינטרנט וכך לזכות במשרות מתגמלות ומלאות אתגר, אתם מוזמנים לקרוא את ה מידע המצורף בעמוד זה ואף לכתוב לנו ונציגנו יחזרו אליכם עם מידע נוסף.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס PHP?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס PHP?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי PHP

שפת PHP היא אחת השפות הפופולריות ביותר בתחום תכנות ובניית אתרי האינטרנט ויש לה דמיון מסוים לשפת C. היא נחשבת כשפת קוד פתוח וכך כל אחד יכול לפתח שפה זאת, כמו גם לעשות בה שימוש בחינם. שפה זו מיועדת לעבודה על צד שרת והיא אינה מוגבלת לשרתים ספציפיים או למערכת הפעלה יחידה, אלא יכולה לפעול על מגוון מערכות הפעלה – ווינדוס, לינוקס וכדומה. שפת PHP נחשבת כפשוטה ללימוד באופן יחסי והיא גם מספקת אפשרויות אבטחה משופרות לאתרי האינטרנט.
לימודי PHP נועדו להכשיר מתכנתים מקצוענים אשר מסוגלים לתכנן, לתכנת ולתחזק אתרי אינטרנט דינמיים, כמו גם לתכנת מערכות ניהול תוכן דינמיים, אשר יקלו על מעדכני התכנים באתרים לבצע שינויי תוכן, ללא צורך בידע מוקדם בתכנות. אם גם אתם מעוניינים בידע הזה ובאפשרות להשיג מקצוע מתגמל, מעניין ומאתגר, מהרו להירשם אל לימוד שפת php.
קורס PHP
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס PHP?

לימודי PHP מיועדים לאנשים חסרי רקע מוקדם בתכנות ואשר נמצאים בראשית דרכם המקצועית. הם מגלים עניין בלימוד פיתוח אתרי אינטרנט, מתוך כוונה לעסוק בכך באופן מקצועי. כמו כן, לימודים אלה עשויים להתאים לאנשים שעוסקים במסגרת עבודתם בתחום ניהול התוכן באינטרנט בין אם באמצעות מערכות מבוססות: Wordpress, Joomla, Drupal, או במערכות ניהול תוכן ייחודיות אחרות והם רוצים להרחיב את ידיעותיהם לתחום התכנות. כך הם ישפרו את תנאי העסקתם ולהשיג משכורות גבוהות יותר.
לימודי PHP עשויים להתאים גם למתכנתים שמחזיקים בידע בשפות תכנות אחרות, כמו שפת C, שפת ג'אווה וכדומה. באמצעות לימודים אלה הם יוכלו להתמחות בפיתוח אתרי אינטרנט. קרוב לוודאי שלימודים המיועדים למתכנתים יהיו קצרים יותר, מכיוון שיש להם ידע קודם בתחום התכנות.

מה הם תנאי הקבלה לקורס PHP?

בכדי להתקבל אל לימודי PHP יידרש מן המועמדים לקורס לשלוט ברמה טובה בשפה האנגלית, מכיוון שהרבה מושגים ומונחים בשפת התכנות הינם מושגים טכניים באנגלית.
בחלק מן המכללות יידרש מן המועמדים ידע קודם בתכנות בשפות כמו C, או C++, או JAVA, אולם יש מכללות שבהם ילמדו את התחום באופן מורחב כולל בסיס בתכנות, לכן שם לא יהיה צורך בתנאי קבלה אלה, אלא רק בידע ביישומי מחשב, והכרות עם מערכות הפעלה ואינטרנט ברמת מפעיל.
ברוב המכללות יערכו ראיון קבלה אישי עם ראשי מסלול הלימודים, כמו יועץ אקדמי, ראש חוג וכדומה. זה נועד לבדוק את מידת ההתאמה של המועמד ללימודים אלה. ייתכן אף כי יידרש מן המועמדים לעבור מבחן התאמה, או מבחן קבלה.
קורס PHP
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס PHP?

במסגרת לימוד שפת PHP ילמדו הסטודנטים נושאים רבים ומגוונים שישפרו את ידיעותיהם בתחום התכנות ופיתוח אתרי האינטרנט. בין כלל הנושאים ניתן למצוא את: יסודות התכנות והתכנות מונחה העצמים, הכרות עם בסיסי נתונים ו-SQL, הכרות עם HTML ו-CSS, עבודה על צד שרת, יסודות אבטחת מידע וסייבר, הכרות עם קוד פתוח, הכרות נושאי – API, פרוטוקולי HTTP, הכרות עם הדפדפנים השונים, אתרים של WEB ו-FTP. לימוד יסודות ה-JQUERY XML, פונקציות, יסודות בפוטושופ, הכרות עם מערכים, לולאות, הכרות עם ספריות, לימוד על מערכות התוכן המובילות – SharePoint, וורדפרס, ג'ומלה ודרופל, עבודה על פרויקט הסיום של הלימודים. את הקורס ילמדו מתכנתים מובילים בתחומם בעלי ידע וניסיון מקצועי רב.

מה משך הלימודים בקורס PHP ?

משך לימודי PHP עשוי להשתנות בין מכללה אחת לרעותה ובין לימודי php למתחילים ולימודי לימודי php למתקדמים. בדרך כלל יימשכו הקורסים בין כמאה וארבעים עד כחמש מאות שעות לימוד אקדמיות. סה"כ בין כתשעה חודשים לקרוב לשנתיים. מפגשי הלימוד יתקיימו בין פעם לפעמיים בשבוע וייתכן שבנוסף יתקיימו לימודים ביום שישי. במסגרת הלימודים יתקיימו שיעורים פרונטליים בכיתה וגם שיעורי עבודה על הפרויקטים האישיים של כל סטודנט (בהיקף של כבין חמישית לרבע מסך שעות הלימוד).
את לימוד שפת PHP ניתן ללמוד במתכונת של לימודי ערב. באופן זה גם אנשים שעובדים במשרה מלאה, יוכלו להשתתף בלימודים.
כמו כן, יש אפשרות בחלק מן המכללות ללמוד במתכונת של לימודי אונליין. באופן זה יוכלו הסטודנטים ללמוד בשעות הנוחות להם ולא יהיו צריכים להתייצב במכללה בשעות קבועות.

איזו תעודה מקבל בוגר הקורס לימודי PHP?

לבוגרי לימודי PHP תוענק תעודה עם סיום הלימודים. זאת בהנחה ועמדו בכל חובות הלימוד שלהם שכוללות: הגשת תרגילים, השתתפות פעילה במהלך השיעורים, עמידה בחובת הנוכחות על פי מדיניות המכללה בה הם למדו, והגשת פרויקט סיום. אחרי סיום הלימודים יוכלו בוגרי לימודי PHP להציג את מועמדותם למשרות פיתוח ותכנות אתרים.

במה עוסקים בוגרי קורס PHP?

בוגרי לימודי PHP יכולים להציג את מועמדותם למשרות של מפתחי אתרים בחברות האינטרנט הרבות שצצו בשנים האחרונות. החברות הללו מפתחות אתרי אינטרנט עבור לקוחותיהן. בראשית דרכם המקצועית יוכלו בוגרי לימודי PHP להיות שכירים בחברות האלה ובהדרגה לאחר שיצברו ניסיון בתחום, מעמדם בחברה יעלה. הם יוכלו להתקדם לתפקידי ראשי צוות פיתוח, סמנכ"ל פיתוח תוכנה וכדומה.
אלה שצברו ניסיון מקצועי רב יוכלו אחר כך לפנות לאפיק עבודה עצמאי ולהקים בעצמם חברת פיתוח אתרי אינטרנט, או לעבוד בתור פרילנסרים.
כמו כן, יוכלו בוגרי לימודי PHP אשר צברו ניסיון מקצועי רב וגם ידע רב בתחום פיתוח האתרים ויש להם יכולות הדרכה והעברת חומר לימוד לסטודנטים, להציג את מועמדותם למשרות הוראה במכללות ללימודי מחשבים.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס PHP?

בוגרי לימודי PHP עשויים לפנות ללימודי המשך שישפרו את ידיעותיהם המקצועיות ויאפשרו להם להתקדם בדירוג המקצועי אל משרות אטרקטיביות יותר בתחום תכנות האתרים והאפליקציות. לדוגמא לימודי פיתוח אפליקציות אנדרואיד. לימודים אלה יעניקו לבוגרי המסלול ידע בתחום שהולך וצובר תאוצה בימינו, מכיוון שרוב הגלישה באינטרנט בישראל מתבצעת באמצעות מכשירי הסמארטפון. פיתוח תוכנות המיועדות לשימוש במכשירים אלה עשוי להיות מאוד משתלם כלכלית ונחשב למשרת הייטק מבוקשת.
לימודים נוספים שעשויים להתאים לבוגרי לימודי PHP הם לימודי DevOps. במהלך קורס זה הבוגרים יצברו ידע על תהליכי תכנון ופיתוח מוצרי תוכנה מתקדמים, תוך שיתוף פעולה בין המחלקות השונות בחברה IT, תפעול, מתכנתים, בדיקות תוכנה ועוד.
מודעה
מחפש קורס PHP?
מחפש קורס PHP?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה